Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ChiPis

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ChiPis

  1. ChiPis odpowiedział(a) na maseratis temat w Audi A4 B8
    Mój błąd.. LY9B to jest lakier Uni.. i ten miałem na myśli ;P Ten co piszesz jest z gamy czarnych i masz racje, jest metalizowany Wybacz, gdzieś oznaczenia musiałem pomieszać Lakier o którym piszesz fakt, jest twardszy, ale szczerze powiem. Widziałem kilka egzemplarzy z tym lakierem i wcale nie wyglądały za rewelacyjnie ;/ Myślę, że i tym lakierom przyda się mała kosmetyka ochronna ;P
  2. Jest to dość przemawiający argument W takim razie co polecacie bardzo dobrego do zabezpieczenia skóry? Interesuje mnie górna półka jeżeli chodzi o efekty danego specyfiku
  3. ChiPis odpowiedział(a) na maseratis temat w Audi A4 B8
    LZ9Y = Uni. Ten lakier to masakra jeżeli mówimy o trwałości i odporności na rysy.. Osobiście polecam oddać gdzieś do profesjonalnego polerowania i nałożenia powłoki, najlepiej ceramika Gtechniq itp. lub jakiś kwarc. Ostatecznie politura. Cokolwiek, co zabezpieczy lakier. Chłopak co robił mi auto mówił, że nawet przy nakładaniu ceramiki powstawały rysy, zatem świadczy to o słabym lakierze Po politurze również nie można spocząć na laurach. Mycie na dwa wiadra, delikatne woski, drogie quick detailery i sterty szmatek z mikrofibry dobrej jakości plus suszenie auta ręcznie Dla porównania, mój lakier z politurą i innymi zabezpieczeniami ( a wierzcie mi, jestem perfekcjonistą jeżeli o lakier chodzi) wygląda po roku źle, sporo rysek od szmatek i delikatnych załamań. Natomiast lakier BMW w innym aucie z tą samą politurą po traktowaniu zwykłą szczotką wygląda jak nówka z salonu, jedynie gdzieś niegdzieś głębsza ryska.
  4. Znalazła się konkretna przyczyna tych dźwięków? Co mechanik stwierdził?
  5. Panowie, czy korzystał ktoś z powłoki kwarcowej? http://showcarshine.pl/2233-carpro-cquartz-leather-coat-30ml-powloka-na-skore.html Dużo razy obiło mi się o uszy, że efekt jest dobry i przede wszystkim trwały, ale jeszcze chcę przeczytać Waszą opinię. Czy przed użyciem powłoki wyczyścić skórę czymś specjalnym czy wystarczy np Zymol Leather Cleaner?
  6. Ja osobiście nie mam chlapaczy(jeżeli mówimy o tych z tyłu nadkoli) i szczerze powiem nie widziałem B8 z nimi, więc ciężko mi wypowiedzieć się jeżeli chodzi o walory estetyczne. Z praktycznego punktu widzenia, wiem że bez nich tylny zderzak, tym bardziej w kolorze czarnym jest musowo raz na sezon malowany z powodu odprysków od kamieni .
  7. Eleganckie fele i malowanie zacisków profeska ;D Gratki i powodzenia w dalszych zmianach
  8. Piękny projekt Byle tak dalej, bo kierunek bardzo dobry.
  9. o_O trójramienna jest paskudna ;P Z założenia miała być 4 ramiona
  10. Będziesz miał przy czym dłubać Porcja fociszy na dziś Kiera na miejscu I taki przyjemny akcencik co by to w oczy nie gryzło ;p Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  11. Piszczy pod maską czy np opony? pytam bo jeżeli jest zła geometria/zbieżność to tak będzie się działo ale tylko podczas jazdy. Jeżeli natomiast pod maską przysłuchaj się czy dochodzi to spod pompy wspomagania. Pochyl się nad nią i niech ktoś kręci kierownicą. Możliwe, że pompa jest już w wątpliwej kondycji a zalany olej jest ciut rzadszy niż miałeś. Wtedy może się tak dziać. Ja w innym aucie miałem tak, że zaczęło buczeć we wspomaganiu, zalałem gęstszy olej i ucichło. Co nie zmienia faktu że pompę będę musiał niedługo wymienić Trzecia - skoro przy nieodpalonym też piszczy to obstawiałbym na jakieś połączenie gumowe, jakiś drążek etc. ew maglownica O_o?
  12. Czemu miałbyś mieć lepiej niż ja Gratuluję i wszystkiego dobrego na nowej drodze
  13. ChiPis odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    Chyba najszybciej wszystkim będzie pasowało w któreś świąteczne popołudnie Panowie, może jakiś spocik?
  14. No i pykło Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka Parę gadżetów Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  15. Jak to moja siostra stwierdziła.. sprzedany! [emoji33] Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  16. Weselnie Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  17. zolty, szary fioletowy zielony, szary, firoletowy zielony, szary bialy zielony, szary niebieski zielony szary braz zolty szary braz zolty, rozowy, pomarancz zielony, rozowy pomarancz to są kropki na tył, bo teraz w sumie patrzę i nie podałeś czy przód czy tył
  18. Blacha jest na tej wysokości, ale do chłodnic jest jeszcze 20 cm przestrzeni, więc nic nie przeszkadza. Docelowo blacha ma być mała, ale to jak zrobie turbo i intercooler duzy. Kiedyś [emoji14] Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka Gotowe do montażu Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  19. No kurczaki mi nie chcialo sie tak ukladac ;p Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka Kolejne pierdoly: Podswietlenie schowka i nóg ori led Podsiwetlenie nog przód czerwone, regulowane, do jazdy nocą Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka I kolejny zestaw weekendowy: 1BE przod + tył Zacisk tył q5 3.0tdi Tarcze tył zimmerman 330mm Klocki ceramiczne Mały pakiecik stylistyczny do felg Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  20. Fajny bajerek, szczególnie z ledami cree. [emoji12] Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka No i wpadły w końcu andylowskie rzeczy do modzenia [emoji14] Kraty, pstryczki, przełącznik lusterek polift i i klamki ze światłem Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  21. ChiPis odpowiedział(a) na ChiPis temat w Audi A4 B8
    Przyjdzie mi jechać na serwis.. niech coś wymyślą Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  22. ChiPis odpowiedział(a) na ChiPis temat w Audi A4 B8
    Wymyśliłeś na poczekaniu? zastanawia mnie dlaczego tak jest. Bo generalnie fis nic nie komunikuje, a jednak błędy są :/ a niechciałbym, żeby auto mi się uwędziło od jakiegoś zwarcia Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.