Treść opublikowana przez Buba
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Odpina garnki jak jedziesz spokojnie?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziek pokaż mu jaki kolor miałeś oczojebny pasujący do czarnej budy- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
W necie też są podzielone opinie. Powiedziałbym że 50/50. Miałeś szczęście i widocznie trafiłeś do tej lepszej grupy:wink:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Niech Pixi coś napisze jak mu zj***li fele. Poszukajcie w necie bo to tylko tak ładnie wyglada na stronie. Byłem u nich kilkukrotnie i co innego mówią na początku a co innego jak przychodzi do płacenia. Nagle z ceny netto robi się brutto, coś im wypadło i trzeba tydzień dłużej czekać. ogólnie cyrk.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Radze omijać szerokim łukiem:facepalm:- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
a jak masz problem z heblami to wsadz ceramikę. Ostatnio za dyszkę był zestaw do sprzedania- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
turbo benzyna zawsze bierze olej. choćby nie wiem co producent pisał i ludzie gadali- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Kurde to moje stare padło tyle nie łyka- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Co tak późno! Ja już sie ganiam z trzecim browarem, a dziś warunki idealne były fak!!! ---------- Post dopisany at 21:05 ---------- Poprzedni post napisany at 21:03 ---------- Sorki doczytałem że wcześnie napisałeś, to ja późno zareagowałem :-/ no szkoda szkoda, jakoś*dobrze mi auto dzisiaj jedzie ale nadrobimy- Użytkowanie e-papierosa
ja robiłem tym sposobem i zawsze zostawał dziwny posmak- R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki
Napisz do właściciela żeby ci przysłał rozliczenie za zeszły rok. Akurat temat na czasie:wink:- Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
wracalem przed chwila z Socho , kolejka od szlabanu az do Lay's Bogu dziekuje , ze jezdze w druga strone ja na szczęście naciskam magiczny guzik, robi się niebiesko i głośno i jakoś przelatuje. swoim to sobie nie wyobrażam tam jechać- Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
ja nie bede bo wiadukt zamknęli i nie da się jeździć- Użytkowanie e-papierosa
Ja próbowałem kilka razy czyścić i nigdy się nie udało. Zawsze pozostawał jakiś dziwny posmak.- Jakie preparaty do czyszczenia tapicerki ?
Co myślicie o Nielsen Nap Low? Chce wyprać cały środek i zastanawiam się co wlać do odkurzacza- [B5 Agb] S4 By Papol Brake Porsche , Bipipe Apr,big Fmic
Ile takie przewody?- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Najgorsza rzecz jaka mogła się przydarzyć. Współczuję i trzymam kciuki- Moje prace
znośnie- A8 D3 na 20" :)
a gdzie filmik slowmotion i jazda na wstecznym?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Eee tam. Wczoraj spot całkiem spoko. 3x A4, 1x A3 + vectra- Instalacja gazowa do 1.8T 190 KM - 230 KM
Poszło PW- Instalacja gazowa do 1.8T 190 KM - 230 KM
Zadzwoń do Jarka bo to któryś z pracowników odpisał.- Instalacja gazowa do 1.8T 190 KM - 230 KM
Zdecydowanie polecam przejechać się do Mławy:wink:- turbo w gazie
ja bym się zastanowił nad sensem takiego połączenia. czytałem w internecie że to szkodzi - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.