Treść opublikowana przez Buba
-
NISSAN GTR 3.8 V6 TT 2014 Black Edition
Inny inny 9999999.00 PLN. Warszawa - otoMoto.pl biały lepszy Szymek, gratuluję kolejnej dobrej fury 2mln dopłaty za biały kolor ? Za cenę tego McLarena można mieć 20 GTRów - ciekawe czy jest 20 razy lepszy Za przebieg
-
NISSAN GTR 3.8 V6 TT 2014 Black Edition
Trochę się pośpieszyłeś z zakupem. Taka okazja się pojawiła Inny inny 7999000.00 PLN. Warszawa - otoMoto.pl
-
NISSAN GTR 3.8 V6 TT 2014 Black Edition
Czyli nie ma już tego zapisu w gwarancji że kilka strzałów LC i gwarancją możesz sobie d... podetrzeć?
-
NISSAN GTR 3.8 V6 TT 2014 Black Edition
widzę że Adam ma duży wpływ na Ciebie. jara się tym sushi i teraz na ciebie przeszło:decayed: BTW. Ta wersja jest już poprawiona o te wszystkie bolączki wieku dziecięcego? Jak z gwarancją i LC?
-
R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki
ostro
-
[ALL B7] Audi rs4 b7 Sprint Blue STAGE II
6 generacja korzysta z wtrysków PB. 5 generacja to nie wiem. Zadzwoń do producenta ICOM - JTG HP - Auto Gaz Holandia to wszystkiego się dowiesz. Niestety koszt instalki jak na razie zabija
-
[ALL B7] Audi rs4 b7 Sprint Blue STAGE II
Czyli da sie tak eksploatować auto żeby ten syf się więcej nie zbierał? Śmiejcie się ale chyba jedyną opcją jest lpg. Uprzedzając szyderców jeżdżą takie zagazowane i mają się dobrze Hehehe dobre, Rysiu jeżdżą FSI zagazowane ? Oświeć mnie bo jak pytałem jeszcze z 2 lata temu to twierdzili że możliwe ale w uj drogie, bo wtryski są chłodzone i smarowane paliwem. Tak więc musi być na każdy cykl podana minimalna dawka paliwa tak jak napisałem. jeżdżą i mają się bardzo dobrze:wink: ---------- Post dopisany at 17:57 ---------- Poprzedni post napisany at 17:56 ---------- dlaczego zaśmiecamy. uważam że to najlepsza opcja żeby uniknąć syfienia FSI/TFSI a przecież o tym jest mowa
-
[ALL B5] Audi S4
Jedno niby na 5l a że wchodzi 6 to wlewam trochę drugiego a reszta to daily zostaje 6l?? mi zawsze wchodzi 3 i wylewa się korkiem
-
[ALL B5] Audi S4
dwa płukania?
-
[ALL B7] Audi rs4 b7 Sprint Blue STAGE II
Ja jebie a Wy dalej ciągniecie temat felg... Kupił, założył i to on będzie na tym jeździł. Każdy napisał co uważa i koniec tematu. Po c.uj to dalej ciągnąć. Czyli da sie tak eksploatować auto żeby ten syf się więcej nie zbierał? Śmiejcie się ale chyba jedyną opcją jest lpg. Uprzedzając szyderców jeżdżą takie zagazowane i mają się dobrze
-
Teoria... a6 2.7bT vs a4 3.0tdi
d*py nie urywa niestety
-
Audi Sport Experience Bilster Berg
na winklach to mało kto potrafi ogarnąć samochód. zreszta nie trzeba jechać na tor. wystarczy pojeździć np z Wróblem i nogi robią się jak z waty a człowiekowi od razu wraca odruch trzymania obu rąk na kierownicy:decayed:
-
AUDI A8 D2 4.2 299KM quattro Smok 2 by MartineZ
Małe te fele do tej budy :-D
-
Kaszel alergiczny a klimatyzacja w Audi
jak nie była używana i serwisowana do 3 lat to lepiej szybko nabij i dłuuugo ozon bo pewnie w nawiewach siedzi kilka miliardów pasożytów
-
Teoria... a6 2.7bT vs a4 3.0tdi
proszę cie nie porównuj 1.9 do 2.7. to dwie różne bajki. mam 2.7 od 3 lat i nigdy silnika nie wyjmowałem a miałem już każdą część w rękach (oprócz turbin ale wirniki widziałem i dotykałem)
-
Teoria... a6 2.7bT vs a4 3.0tdi
popatrz a ja uszczelniłem dwa lata temu i jakoś nic nie cieknie... dużo jest dziwnych teorii o 2.7biT które są tworzone przez ludzi którzy nigdy nie mieli styczności z tym silnikiem
-
Teoria... a6 2.7bT vs a4 3.0tdi
C5 w automacie z 2.7 to straszny muł. Skrzynia zabija potencjał silnika. Co do reszty to 3.0tdi będzie droższe w utrzymaniu.
-
[ALL B7] Audi rs4 b7 Sprint Blue STAGE II
czytaj ze zrozumieniem: napisałem moje subiektywne odczucie a nie ogólnie oraz oczywiście i jedno i drugie to kwestia gustu
-
[ALL B7] Audi rs4 b7 Sprint Blue STAGE II
bullshit:decayed: co do kół to też mam mieszane uczucia. Nadkola RS pozwalają wsadzić rewelacyjne fele a tutaj jak dla mnie za płasko Sorry,ale nie wiesz o czym piszesz kolego. tzn z czym? RS4 B7 nie jest najlepszym RSem ever czy że mam mieszane uczucia co do felg?
-
[ALL B7] Audi rs4 b7 Sprint Blue STAGE II
bullshit:decayed: co do kół to też mam mieszane uczucia. Nadkola RS pozwalają wsadzić rewelacyjne fele a tutaj jak dla mnie za płasko
-
Opryskiwacz/Pianownica - jakiej używacie ? Jaka poj. aby była praktyczna ?
Ja tam świeżak jestem w temacie detalingu ale zauważyłem jedną bardzo fajną rzecz. Jak auto jest dobrze nawoskowane to w wyjątkowych sytuacjach wystarczy zastosować taką pianownicę i tylko opłukać. Bez dotykania lakieru oczywiście nigdy się nie umyje dlatego mówie że tylko w wyjątkowych. Ja często jak nie mam możliwości umyć to robię roztwór i jadę na jakąś bezdotykową wieczorem i tylko płucze
-
A5 8T Snow White (Królewna Śnieżka) czyli ładniutki S line i 177 KM
taki żart :-D zacna furka. szkoda że klekot ;-)
-
A5 8T Snow White (Królewna Śnieżka) czyli ładniutki S line i 177 KM
kolejny przedstawiciel handlowy w białym aucie...
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
no to przy następnej wizycie Adaś niech przestawi na mniejsze obroty bo teraz to LC mija się z celem
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
jak masz skonfigurowane LC że musisz celować w obroty?