Treść opublikowana przez Diego
-
Przycisk zdalnego otwierania klapy bagażnika (4E4/4E5)
Nieskromnie sie pochwale, ze dzieki Bartowi zrobilem tego moda przed oficjalna premiera tutoriala. Prosty i przyjemny, teraz tylko pozostaje dorezac silowniki klapy. Uploaded with ImageShack.us
-
Nieobsadzone wtyczki pod przednimi fotelami.
Bingo, Fahur, brakuje jednego pinu. <br /><br /> <br /><br />
-
Nieobsadzone wtyczki pod przednimi fotelami.
Bezpiecznika nie było, uzupełniłem brak. Napięcia dalej nie ma. Pod nogami kierowcy i pasażera nie było lampek i prawdopodobnie nie ma instalacji. Kolory kabli we wtyczce: czerwony oraz czerwono-brązowy. Dzięki za pomoc.
-
Nieobsadzone wtyczki pod przednimi fotelami.
Znalazłem w swoim a4 wolne wtyczki pod fotelami , po jednej na stronę. Są 2 pinowe i można podłączyć do nich lampki z drzwi - pasują idealnie. Niestety nie ma w nich napięcia. Auto nie miało fabrycznie nic z pakietu światło poza ledami w podsufitce, światłami do lusterek w osłonach i ledów w nawiewach. Jakiś czas temu wyrezałem światła w drzwiach i klamki wewnętrzne. Sterownik drzwi bez problemu steruje tymi światłami. Za radą Barta sprawdziłem moduł komfortu czy przyjmie kodowanie na ch62 -- działa, Czy jest szansa, że mam instalację fabrycznie przygotowaną do p. światło? Fotele mam sportowe, z elektryką lędźwi, wszystkie wtyczki jakie powinny być są i siedzą mocno w gniazdach Tylko te dwie sztuki...
-
Panel Climatronic
Spokojnie wymienisz sam przód panela. Trzyma się na 4 srubkach i zatrzaskach. Mozesz tez zrobic tym sposobem swapa z 1din na 2din. AK jest od b7.
-
B6 DIVISION
Znalazłem w swoim a4 wolne wtyczki pod fotelami , po jednej na stronę. Są 2 pinowe i można podłączyć do nich lampki z drzwi - pasują idealnie. Niestety światła brak. Auto nie miało fabrycznie nic z pakietu światło poza ledami w podsufitce i uchwytem na puszke oraz wizytownikiem. Jakiś czas temu wyrezałem światła w drzwiach i klamki wewnętrzne. Sterownik drzwi bez problemu steruje tymi światłami. Za radą Barta sprawdziłem moduł komfortu czy przyjmie kodowanie na ch62 -- działa, Czy jest szansa, że mam instalację fabrycznie przygotowaną do p. światło? Fotele mam sportowe, z elektryką lędźwi, wszystkie wtyczki jakie powinny być są i siedzą mocno w gniazdach Tylko te dwie sztuki...
-
[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
Nie wiem czy Ci to cos pomoze, ale mialem podobny problem z dokladana navi BNS 5.0 w moim poprzednim aucie. Dzialala, zero bledow ale nie dalo sie w nia wejsc vagiem. Problem byl w podpieciu linii diagnostycznej oraz canow w wiazce.
-
Nietypowe usunięcie/ustawienie inspekcji olejowej
Pojawi sie jak przejedziesz wiecej niz 500km. U mnie tez nie da sie inaczej ustawic jak 15000km do przegladu lub LL. Wyglada, ze nic z tym nie da sie zrobic.
-
Wakacje, Ja sam + Trzy koleżanki... co zabrać? ;)
:banan:
-
B6 DIVISION
Te antyramki mają jedną wadę: są tak grube i charakterystyczne, że praktycznie odrazu widać co jest grane Ale patent fajny. Moim zdaniem tak to powinno wyglądać: Chowana tablica rejestracyjna - VW Jetta II - YouTube
-
B6 DIVISION
Nein. Mam fotki z ajfona tylko i brak motywacji. Pod fotel bym kupił. Razem z mocowaniami masz? Ciekawy patent: Chowana tablica rejestracyjna - VW Golf IV - YouTube
-
B6 DIVISION
kurde szkoda a mam i myslę ze cena nie jest najgorsza :naughty: Wyślij namiary jak możesz.
-
B6 DIVISION
Różnią się. Pasują tylko popielniczki oraz obudowa lewarka. Masz namiar na jakieś ciekawe dekory do cabrio?
- B6 DIVISION
-
Jakie 18" i opony do avanta ?
Tu: 18zoll Original Felgenprogramm Übersicht masz katalog ori felg Audi (i vw przy okazji) Cos wybierzesz ET dla a4 od 45 do 32, najlepiej. Opony 235/40R18
-
[ALL B7] 1.8 turbo quattro DO SPRZEDANIA str 5
Opony zostawiasz? Ultrac Sessanta to dobry wypust. Mam teraz drugi komplet i sobie je chwale.
-
[ALL B7] 1.8 turbo quattro DO SPRZEDANIA str 5
Fajna sztuka Czaki Mamy identyczne koła felgi, opony, all )
-
B6 DIVISION
Być może. W każdym razie miałem na myśli to kodowanie: Z jakiegoś powodu jest wyraźny podział na typy kierownic.
-
B6 DIVISION
Andy w kodowaniu kiery masz wybór: 4ramiona, 4ramiona+multi i sportowa. PRAWDOPODOBNIE jest to istotne; lepiej przekodować tak jak ma być niż przekonać się w razie wypadku, ze poducha nie działa tak jak powinna. :gwizdanie:
-
B6 DIVISION
Nie zapomnij zmienic kodowania kierownicy z standardu na sportową. Ważne z uwagi na poduszkę powietrzną.
-
Czy poduszka kierownicy z B7 zamontowana do B6 wystrzeli prawidłowo w przypadku kolizji?
Hey Bartas, dopisz i mnie
-
[ALL B6/B7] Błąd 01366 - Opened Due to Crash Signal
mogę potwierdzić, poprzednie a4 miało tak samo po 3 miesięcznym postoju w garażu. Potem ori aq Moll (miał 7 lat) padł praktycznie z dnia na dzień, bez ostrzeżenia.
-
Czy poduszka kierownicy z B7 zamontowana do B6 wystrzeli prawidłowo w przypadku kolizji?
Tak samo Ciekawe jaką cenę zaproponują. :gwizdanie:
-
B6 DIVISION
Działają OK, testowane w moim bezdaszniku; Marcin z Navipolu ma też takie w swoim A5.
-
B6 DIVISION
Ja mam, nawet od nich kupilem. Ledy śmigają jak dziffki przy DK7.