Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

NYNA

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez NYNA

  1. Nie wiem czy masakra Droga nr 28, jeszcze nigdy tam w żadnym korku nie stałem i zawsze byłem szybciej od ludzi jadących Zakopianką. Poprawa jest na pewno ale czasem można trochę postać.Ostatnio byłem na Andrzejkach w Białce i jak wracałem to odrazu po wyjeździe z Nowego Targu na Zakopiankę mówili że korek na godzinę stania jest więc wolałem nie ryzykować i pojechałem na Wadowice i puściutka droga była. Fakt faktem że jak będzie zlot pod koniec marca to już będzie po sezonie i nie powinno być takiego ruchu na Zakopiance i korków.
  2. Pewnie tak ale do tego czasu parę groszy jeszcze będzie taniej.
  3. Można jechać przez Oświęcim, Wadowice, Sucha Beskidzka i olać Zakopiankę Ja tak przeważnie jeżdżę do Białki Tatrzańskiej bo nie mam nerwów i zdrowia do stania w korkach.
  4. Ja wymieniłem i jest Wspomaganie mi zaczęło lżej chodzić a poza tym cisza i spokój. Lepiej wymień i będziesz miał spokój.
  5. Jak słyszysz pyknięcie to dobrze a to syczenie to może bardziej takie charczenie jak odpalasz po nocy?To stawiał bym na rozrusznik, może chodzi na sucho i trzeba przesmarować albo sczotki wymienić.
  6. Baryłka ropy już kosztuje 36$ więc będzie jescze taniej
  7. Może płynu hamulcowego masz mało i Ci miga kontrolka.
  8. Niechaj w szczęściu życie mija, zdrowie niechaj zawsze sprzyja, w dzień Bożego Narodzenia takie śle Wam życzenia.
  9. Nie wiem jak u Ciebie i co tam założyłeś i czego się spodziewałeś, ale GY UG 7+ to obecnie najbardziej cicha opona zimowa.
  10. Niedługo więcej będą naliczać za to że ktoś do większego miasta będzie jeździł bo to też większe ryzyko Takie rzeczy to tylko w Polsce
  11. NYNA odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    http://www.autoscout24.pl/Details.aspx?id=veifm1ypeqtr
  12. Dziś rano Neste Częstochowa ON - 3.29 Pb - 3.29
  13. Jak dolejesz do pełna to się lepiej wymiesza.
  14. NYNA odpowiedział(a) na marekd1305 temat w 1.9TDI
    Możesz wlać i dotankowac do pełna.
  15. Może niech Ci dadzą na piśmie to że zaginął kluczyk w serwisie i mają Ci dać i zaprogramnować nowy.
  16. http://www.a4-klub.pl/smf/b5_1z_problem_z_domykanie_szyby_elektrycznej_od_kierowcy-t34506.0.html;msg401419;topicseen;highlight,szyby#msg401419
  17. Też ostatnio pojawił mi się ten problem jak rano zapalam to słychać zgrzytanie.Byłem u elektryka i też okazło się ze rozrusznik na sucho pracuje i wystarczyło przesmarować chodzi jak nowy, więc nie przesadzajmy że za każdym razem trzeba odrazu wszystko wymieniać.
  18. Mnie nikt nie wymienił ukladu wspomagania a zalałem go płynem G004000 i wszytko jest Niemcy raczej nie podali by informacji że płyn G002000 został zastapiony G004000 jeżeli nie byłoby jakieś ryzyko stosowania go. http://www.a4-klub.pl/smf/wspomaganie_plyn_g004000m2_to_to_samo_co_g002000-t766.30.html
  19. Bo to ASO Marszałek Częstochowa Po co coś naprawiać jak można wymienić i skasować 3 razy tyle a to że fachowców tam mają super to już inna sprawa :gwizdanie:
  20. Dlatego większość ma na licznikach ok. 180 tys.km. i się płukać nie boją, a w DE prawie każdy TDI robi około 30 tys. km rocznie :gwizdanie:
  21. No to ze znalezieniem stodoły(sopy) już problemu nie będzie
  22. Sianko siankiem ale pokój też się przyda
  23. W stodole na snianie czemu nie
  24. Jakaś stodoła wolna w tym terminie się chyba znajdzie
  25. To jak już więcej osób wpłaci to zaprosili byście na weekend do KR

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.