Treść opublikowana przez NYNA
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Nie wiem czy masakra Droga nr 28, jeszcze nigdy tam w żadnym korku nie stałem i zawsze byłem szybciej od ludzi jadących Zakopianką. Poprawa jest na pewno ale czasem można trochę postać.Ostatnio byłem na Andrzejkach w Białce i jak wracałem to odrazu po wyjeździe z Nowego Targu na Zakopiankę mówili że korek na godzinę stania jest więc wolałem nie ryzykować i pojechałem na Wadowice i puściutka droga była. Fakt faktem że jak będzie zlot pod koniec marca to już będzie po sezonie i nie powinno być takiego ruchu na Zakopiance i korków.
-
Ceny paliwa marzec 2026
Pewnie tak ale do tego czasu parę groszy jeszcze będzie taniej.
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Można jechać przez Oświęcim, Wadowice, Sucha Beskidzka i olać Zakopiankę Ja tak przeważnie jeżdżę do Białki Tatrzańskiej bo nie mam nerwów i zdrowia do stania w korkach.
-
Wspomaganie - płyn G004000M2 to to samo co G002000?
Ja wymieniłem i jest Wspomaganie mi zaczęło lżej chodzić a poza tym cisza i spokój. Lepiej wymień i będziesz miał spokój.
-
[B5 AFN] syczenie(skrzeczenie) z okolicy alnternatora rano - czy cos z grzaniem swiec?
Jak słyszysz pyknięcie to dobrze a to syczenie to może bardziej takie charczenie jak odpalasz po nocy?To stawiał bym na rozrusznik, może chodzi na sucho i trzeba przesmarować albo sczotki wymienić.
-
Ceny paliwa marzec 2026
Baryłka ropy już kosztuje 36$ więc będzie jescze taniej
-
[B5 ADP] Świecąca kontrolka wykrzyknika
Może płynu hamulcowego masz mało i Ci miga kontrolka.
-
Składamy życzenia świąteczno noworoczne....2008/2009
Niechaj w szczęściu życie mija, zdrowie niechaj zawsze sprzyja, w dzień Bożego Narodzenia takie śle Wam życzenia.
-
[ALL] Jakie najbardziej ciche opony zimowe - Wasze typy ?
Nie wiem jak u Ciebie i co tam założyłeś i czego się spodziewałeś, ale GY UG 7+ to obecnie najbardziej cicha opona zimowa.
-
Ciekwe
Niedługo więcej będą naliczać za to że ktoś do większego miasta będzie jeździł bo to też większe ryzyko Takie rzeczy to tylko w Polsce
-
Niemieckie przebiegi
http://www.autoscout24.pl/Details.aspx?id=veifm1ypeqtr
-
Ceny paliwa marzec 2026
Dziś rano Neste Częstochowa ON - 3.29 Pb - 3.29
-
[B6 AVF] Poradźcie, który środek czyszczący wybrać ?
Jak dolejesz do pełna to się lepiej wymiesza.
-
[B5 AFN] Dodatki do paliwa
Możesz wlać i dotankowac do pełna.
-
[B6 AVF] problem z autem po nieudanej próbie kradzieży
Może niech Ci dadzą na piśmie to że zaginął kluczyk w serwisie i mają Ci dać i zaprogramnować nowy.
-
[ALL B5] Problem z el. szybami i oświetleniem kabiny
http://www.a4-klub.pl/smf/b5_1z_problem_z_domykanie_szyby_elektrycznej_od_kierowcy-t34506.0.html;msg401419;topicseen;highlight,szyby#msg401419
-
[ALL B5] Zgrzyt z rozrusznika po odpaleniu silnika
Też ostatnio pojawił mi się ten problem jak rano zapalam to słychać zgrzytanie.Byłem u elektryka i też okazło się ze rozrusznik na sucho pracuje i wystarczyło przesmarować chodzi jak nowy, więc nie przesadzajmy że za każdym razem trzeba odrazu wszystko wymieniać.
-
Jaki płyn do układu wspomagania ?
Mnie nikt nie wymienił ukladu wspomagania a zalałem go płynem G004000 i wszytko jest Niemcy raczej nie podali by informacji że płyn G002000 został zastapiony G004000 jeżeli nie byłoby jakieś ryzyko stosowania go. http://www.a4-klub.pl/smf/wspomaganie_plyn_g004000m2_to_to_samo_co_g002000-t766.30.html
-
[B6 AVF] problem z autem po nieudanej próbie kradzieży
Bo to ASO Marszałek Częstochowa Po co coś naprawiać jak można wymienić i skasować 3 razy tyle a to że fachowców tam mają super to już inna sprawa :gwizdanie:
-
[ALL] Płukanie silnika
Dlatego większość ma na licznikach ok. 180 tys.km. i się płukać nie boją, a w DE prawie każdy TDI robi około 30 tys. km rocznie :gwizdanie:
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
No to ze znalezieniem stodoły(sopy) już problemu nie będzie
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Sianko siankiem ale pokój też się przyda
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
W stodole na snianie czemu nie
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Jakaś stodoła wolna w tym terminie się chyba znajdzie
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
To jak już więcej osób wpłaci to zaprosili byście na weekend do KR