Treść opublikowana przez main
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
jak masz dobre ubezpieczenie to se nowe zęby zrobisz fajki nie zdążyłem wypalić a ten miał temat ogarnięty. stwierdził, że pieniędzy i strachu nie ma. a myli się jak saper tylko raz :grin: :grin:
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
stwierdził że woli bez :grin:
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
Chwilę było spokoju i przypomniało mi się ze miałem kupione dywaniki. tak mnie kiedyś podkusiło kupić podróbki ze znaczkiem S line, ale daleko im do ori a dziś poszło coś grubszego z czego jestem bardzo zadowolony a przejechałem z nią zaledwie kilka km i czuć różnicę. wpadła poliftowa kiera cięta S line z białą nicią stara S line i nowa no i kto by ja mógł montować jak nie mój nadworny rezacz przyjęty na 1/8 etatu. od razu wyrwał mi ją z ręki i powiedzial " nie wiesz jak ją zamontować to się nie chytej bo jak zwykle spierd...sz " :grin: :grin: i zaś cza siedzenie prać
-
A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
Takie ładne chromowane, to teraz tylko w papciach autem jeździć
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
Kristof dobra robota. Ładnie to siedzi
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
No i pozazdrościłem mainowi i też se taki kupiłem wkrótce wykonanie poważnego moda No toś Panie zaszalał. Też nie masz czego zazdrościć hahaha :-D
-
[CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...
ładny avancik. gratulacje i bezawaryjności ....... no i przede wszystkim powodzenia w modach
-
B8 made by me. Lift Sline 20" RS daszek
autko fajne i oblukane na żywo ale za wrzosem nie można nadążyć bo kiedy nie podjechałem do niego to zawsze coś w trakcie roboty :thumbup1: :thumbup1: powodzenia w dalszym rezaniu
-
B8 TrOOOOp
Ty to byś woził od razu hurtowo
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
no i wczoraj taki przebieg się pokazał Ty masz nerwy ....już 2 raz to na tym liczniku oglądasz ...w tym niemiec raz ..... też 3 lata temu jako pierwszy ale każdy z nas ma okazję przeżyć to swoje pierwsze 180 :grin: :thumbup1:
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
raczej już na czerwiec bo na maj się zgłoszenia skończyły Daj Pan spokój .....niech wysyła...będzie na PO ,że znowu się nie dostał Artur nie stresuj już Andego bo nie będzie mógł spać. Ale jedno jest pewne. W kategorii oświetlenie chłop nie ma sobie równych ;-) --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- no i wczoraj taki przebieg się pokazał
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
:thumbup1:
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Jeszcze nie skończyłem będą najbardziej podświetlone drzwi w europie a i w podwoziu coś wymyślę tu akurat masz rację :grin: mała elektrownia
-
A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
dobrze jest :thumbup1:
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
nie bądź pośmiewny. nie sztuką jest wsadzić ori jak Ty, liczy się pomysłowość. choć z tymi wagonikami ....... :grin:
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Wiem, chciałem tylko Andy'ego napiąć.Sam bym takie dorezał, ale troche za dużo z tym roboty. hohe co to opowiadasz, że drogie. kupujesz z metra i starczy Ci jeszcze podsufitkę objechać dookoła :wink: :grin: :grin: :grin: http://allegro.pl/tasma-wodoodporna-270-led-5m-zasilacz-biala-ciepl-i5126263065.html
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
w drzwiach a dokładniej w boczkach poniżej dekorów
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
Czekałem na Twoja odpowiedz ;-)
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
:grin: :grin:
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
czyli trochę szczęścia też trzeba mieć :thumbup1: :polew: :polew: :polew: Artur i tak lepsze od Lełona :grin: :grin:
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
po znajomości załatwione a tak w ogole glupoty opowiadasz bo ta Twoja też je richtik szykowno
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
też tak pomyślałem ale nie wiem czy wysyłać jeszcze na maj czy na czerwiec
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
wczoraj zabrałem się za ogarnięcie samochodu i oto taki efekt ostatniego woskowania po zroszeniu samochodu a wieczorem wskoczyło kilka zdjęć
-
B8 TrOOOOp
Panowie jeszcze 3 sztuki do pełnego zamówienia http://a4-klub.pl/index.php?/forum/116-bluzy-i-polary/
- B7 Crew