Treść opublikowana przez dami8705
-
Chiptuning Audi A4 B7 2.0 TFSI 200KM
Też planuje zostawic kata. Ile wyszło ?:D
-
Chiptuning Audi A4 B7 2.0 TFSI 200KM
Bez DP? Gdzie robiłeś?
-
Chiptuning Audi A4 B7 2.0 TFSI 200KM
Również chce zrobić program w 2.0T BWE. Ile uzyskam samym programem a ile z DP. Czy mogę zrobić najpierw program a potem DP. WIEM że korzystniej byłoby odrazu DP i program. Dzieki
-
[B7]Avant 2.0 TDI Quattro BPW GTB2060VKLR_CNC/DP3/2??KM/??0NM/AluDTM+A5/-40/BilsteinB8/345m-330mm/vFiz ( ͡º ͜ʖ͡º)
Też ten wzór mi się podoba. Nie wystaje poza błotnik?
-
Audi A4 B7 avant 2.0 tfsi quattro [BGB] 2005r
Jesli łańcucha nie słychać to po co go ruszać ?
-
Wymiana oleju ? jaki olej przy takim przebiegu? 2.0T
najlepiej lać 0W40 do 2.0TFSI ? według mnie lepiej 5W40 , ale niech się inni wypowiedzą. A na branie oleju wpływ ma, nie tylko sam olej, ale także stan silnika , osprzętu (odma, turbo , pierścienie, uszczelniacze zaworowe) itp.
-
Ile kosztuje 250koni ?
A jak chcesz do zabawy to bierz najlepiej S3, albo S4 B5
-
Ile kosztuje 250koni ?
Może sie powtarzam i tak najteniej wyjdzie zrobienie 250KM z 2.0T . Tak samo olej moze brac 1.8T jak i 2.0T w B7. MIałem B6 1.8T +LPG zrobione na 215KM u Gregora . Musiałem zmienic na kombi, wahałem sie nad 1.8T czy 2.0T. Jak sobie policzyłem wszytko i 250KM czy 260KM taniej mnie wyjdzie 2.0T... Ale jak sam cos potrafisz zrobic w aucie zamontowac FMIC, turbo wtryski itp. to 1.8T tez dobra opcja ale moim zdaniem policz sobie wszystko.
-
Ile kosztuje 250koni ?
albo zmienić na 2.0T +chip taniej wyjdzie Niestesty tuning kosztuje...
-
Wymiana oleju ? jaki olej przy takim przebiegu? 2.0T
bedzie ok ja zalewalem B6 1.8T Millersem 5W40 i teraz Exeo 2.0T BWE tez zalalem Millersem
-
Wymiana rozrządu 2.0T FSI (BWE) jaki koszt?
Witam Wymieniać szpilke rolki napinacza paska rozrzadu czy nie. W zestawie jest nowa, ale róznie ludzie mówia. Jakie sa wasze doświadczenia?
-
[ALL] Wymiana rozrzadu 2,0 TFSI
Witam Posiadam Seata Exeo z silnikiem 2.0TSI BWE czyli to samo co w B7. Jakie frirmy robia pompe wode z platikowym wirnikem, bo chce założyc z metalowym i nie chce sie naciąć. Planuje rozrząd INA badź SKF , pompy z tych firm mają metalowe wirniki. Z góry dzięki za pomoc
-
FIS wyświetla info o otwartym bagażniku A4 B6
Gdzie ten mikrostyk jest? Dodam że auto sie zamyka , otwiera nie mam z tym problemu...??
-
FIS wyświetla info o otwartym bagażniku A4 B6
Witam. Czy ten mikrostyk jest w błędzie wraz z wkładka zamka gdzie się wkłada kluczyk czy w zamku. Posprawdzalem przewody, żarówki i nadal nie mam sygnalizacji na FIS o otwarciu klapy i lampki w bagażniku nie świecą.
-
Wymiana płynu do wspomagania A4 B6 B7
Czemu tak kombinujecie z tymi płynami... Juz ponad 35000km zrobilem po wymianie na płyn orginalny G004. Kumpel tez przepłukał i zalal ori i nie ma problemu.
-
Wózek dziecięcy a A4 B6 sedan +LPG
Zamówilem wózek . Jak na razie w bagazniku jest dojazdówka , wiec jak przyjdzie to zdam relacje dla przyszłych ojców
-
Wymiana Turbo (własnoreczna)
Posiadacie jakas fotorelacje z wymiany turbo. Jak sie trzyma obudowa filtra powietrza, bo jakos nie moge nigdzie znalesc...
-
Wspomaganie - płyn G004000M2 to to samo co G002000?
Juz 2 lata jezdzę po wymianie płynu i nic złego sie nie dzieje. Nie wiem po co kombinować z innymi jak serwis zaleca lać orginał i nie kosztuje dużo.
-
Wymiana turbo 1.8T- jakie uszczelki
Szukalem tematu , ale nie znalazlem. Jakie uszczelki potrzebne mi sa przy wymianie na turbo K03s w A4 B6 1.8T. Najlepiej chcialbym nr katalogowe. Posiadam używane turbo z anglika i nie ma luzów a chcailbym przy okazji dać nowe uszczelki podczas montazu.
-
1.8 T AVJ + chip +IC BEX
Witam Wrzucilem IC z bex i przepływ wogole sie nie zwiększył. Wrzucam logi z marca przed IC oraz dzisiejsze po założeniu IC. http://vaglog.com/log-001_002_033_b08F3.html z IC BEX http://vaglog.com/log-002_033_F0ghfw8.html z marca Czasami wydaje mi sie że gdy chce przyspieszyc z drugiego biegu to jakby go mulilo przez chwile. Błędów nie ma, nic nie syczy itp.
-
Wymiana płynu do wspomagania A4 B6 B7
Juz dwa lata śmigam na plynie G004 ori i nic sie nie dziej złego. Nie wiem po co kombinowac z innymi
-
Montaż prawego intercoolera 1.8T BEX
Chodzi mi o wezyk podcisnienia który muszę wymienić przy montażu drugiego ic bo ten chyba będzie za krótki.
-
Montaż prawego intercoolera 1.8T BEX
Również interesuje mnie jakiej srednicy jest wezyk od dv .
-
Montaż prawego intercoolera 1.8T BEX
Również interesuje mnie jakiej srednicy jest wezyk od dv .
-
Montaż prawego intercoolera 1.8T BEX
Wezyk od DV trzeba przedłużyć, czy zostaje ? Jesli tak jaka jest średnica wewnetrzna tego węzyka ?