Treść opublikowana przez Rosemeyer
-
[ALL B6] Radio w RNS-E uruchamia się po paru/nastu minutach
a musisz radia słuchać? Tam i tak same głupoty gadają. Skoro z mp3 jest ok, to słuchaj mp3 ;-)
-
A5 8T 3.0TDI quattro
Tu wszystko znajdziesz: www.audidriving.net i/lub tu: www.audi.com/com/brand/en/experience/audi_driving_experience.html
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
to akurat mam a do tego jakoś przekonac się nie mogę... Bede za to dorzucal rolety, bo akurat tego nie mialem (leza i sie kurza od miesiaca, ale juz powoli ich czas nadchodzi) i chyba doloze advanced key, bo wnerwia mnie "uchwyt na monety" zamiast przycisku
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
zastanawiam sie raz na jakis czas nad wyrezaniem 3G, ale po tym jak zobczylem MMI w A8 i A7 to chyba wole odkladac kase na nowe Q7 niz rzezbic w tym Navi na Google Maps wyglada zaj.....cie
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
ten tryb 3D w MMI 2G to jakas pomylka. Ja tez tesknie za RNS-E'em bo byl zdecydowanie lepszy. W MMI 2G nie dosc ze w 3G nie wyswietlaja sie nazwy ulic, nie ma bankomatow w POI, a stacje benzynowe nie maja logo, to nawet nazwiska patronow ulic trzeba poprzedzac ich imieniem bo inaczej ich nie znajduje - dziadostwo straszne... ;-)
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
z calym szacunkiem dla Rogala, a nie da rady z V8 zrobić V12 z 326KM nie zrobi 500KM ;-) z Nm bedzie pewnie nieco latwiej, ale skrzyni szkoda. w kazdym razie na poprzednich samochodach odrobilem lekcje i nauczylem sie, ze jak chcesz miec szybkie i bezawaryjne auto to kup mocna serie ;-)
-
[ALL B7] Pytanko do znawców
zalozyles w dwoch działach ten sam temat ;-) Mam na zbyciu dwa koncowe z quattro (BRD) i dokładkę S-line'ową - została mi po wymienie na wydech S4. Oddam całość (oba tlumiki i dokładkę) za "pincet" ;-)
-
[ALL B7] Przeróbka wydechu -opinie
Problemów nie bedziesz miał - poradzi z tym sobie każdy w miarę ogarnięty tłumikarz. A taki zestaw z dyfuzorem S-line mogę Ci sprzedac za równe 500. Zostały mi dwa tłumiki końcowe i dyfuzor bo mojej przeróbce i coągle się o nie potykam w piwnicy
-
[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
bo fotele byly prawdopodobnie dokladane kolejna wlepka z ziemniaka?
-
[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
strasznie kiera i stołki Ci się świeci Wg mnie zdecydowanie za bardzo jak deklarowany przebieg
-
[B7 BKN] My Audi by Ślebiod A4 3.0 Quattro Avvvvant...LED-y 30.05/11.12.2012 DPF OUT!
Powinny byc takie same, a jak widziesz nie są. To kolejne potwierdzenie tego co Ci napisałem wyżej. Tutaj np od razu Flyer znajdzie kod zawieszenia - 1BE
-
[B7 BKN] My Audi by Ślebiod A4 3.0 Quattro Avvvvant...LED-y 30.05/11.12.2012 DPF OUT!
To nie wlepka tylko P I E C Z Ą T K A ... Ja tam się nie znam i w ogóle, ale wg mnie to ten Twoj furacz niezły składak jest co potwierdzaja liczne zapewnienia sprzedającego i ta wlepka. Fachowiec który ja robił nie potrafił nawet poprawnie "Quattro" napisać, zamiast EU4 masz EUH... Osobiście bym go nie kupił, ale tak jak pisałem wyżej - ja tam się nie znam.... Zamiast ksiązki serwisowej masz sfałszowane dokumenty a na to są odpowiednie paragrafy
-
[B7 BKN] My Audi by Ślebiod A4 3.0 Quattro Avvvvant...LED-y 30.05/11.12.2012 DPF OUT!
Mylisz chłopaku pojęcia.... Szyby atermiczne to szyby w zielonkawym odcieniu ograniczające nieco nagrzewanie się wnętrza i tyle. Ma to każda A4. Szyby podwójne, dzwiękoszczelne (te które masz) wygłuszają i tak jak piszesz trudniej je rozbić. W B7 nie było podgrzewanej szyby - była w B6. Masz po prostu program dmuchawy do odparowanie przedniej szyby A no i rolety są tylko na drzwiach w bagażniku nie było czegoś takiego w A4 [br]Dopisany: 08 Grudzień 2010, 13:06_________________________________________________ bo sprzedający zapewniał sorry
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
Przecież to "zwykłe" MMI 3G...
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
Oj zdecydowanie masz rację, a wczorajszy dzień i jazda w wysokich zaspach tylko mnie w tym utwierdzają Szkoda tylko, że esp nie da się wyłączyć, bo auto pięknie staje bokiem - szkoda tylko ze na dość krótko A co do spalania, to sam jestem zaskoczony tak niedużą różnicą między BRD. Podobnie jest zresztą z Q7 3.0TDI - różnica w spalaniu między 4.2 jest nieduża, a fun z jazdy przy 4.2 to zupełnie inna liga. Przy umiejętnym ruszeniu i wykorzystaniu wszystkich Nm ciąg jest naprawdę straszny. Jak jechałem kiedyś tak z ojcem, to usłyszałem tylko "o k**wa!" a po chwili jak doszedł do siebie, to stwierdził, że ostatni raz czuł coś takiego w szybowcu na wyciągarce Znajomy za ok 1-2tyg odbierze V12tkę - tam to dopiero będzie masakra
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
w miescie 15-16, a w trasie przy normalnej, "nie emeryckiej" jezdzie wychodzi ok 10 Porownując to do BRD to nie ma zbyt duzej roznicy - w miescie mialem 11-12, a w trasie ok. 8, przy takiej samej jezdzie jak obecnie.
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
przez krótka chwilę tez sie nad tym zastanawiałem, ale wg mnie Touareg podobniej jak Cayenne juz nieco trąci mychą - w każdym razie dużo bardziej niż Q7. No i ta V10tka to jakiś mega pijak jest
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
na zdjeciu wygladala wlasnie na bardzo wytarta i swiecącą, dlatego się "smiałem", że można się w niej przejrzeć no ale tak to juz jest ze zdjeciami - skoro jest ok, to jak najbardizej nie ma co kombinować. A co do jazdy, to najwazniejsze zebys to Ty był zadowolony, bo to Ty nia jezdzisz i to Tobie ma być w niej dobrze
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
Ja po 4ce przekonałem się, że super wyposażenie ze słabym silnikiem to jednak nie jest to. Jazda 170KM z kpl wyposażeniem była wygodna, ale i zupelnia pozbawiona jakichkolwiek emocji. Jazda 140konnym A6 musi byc dramatyczna Dopisz sobie do listy modow kiere, bo w tej to sie chyba przejrzec mozna
-
[INNE] A6 C6 3.0tdi S-Line Quattro, Fela 20'' i LED'y+ fotochrom na przedzie;)
2009 ma inne zderzaki, lusterka i ledy z tylu, wiec jest jeszcze co zmieniac no i na deser pozostaje MMI 3G - ja osobiscie zaczalbym wlasnie od niego
-
[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
hmmm...
-
[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
powinienes sobie lusterka z fotochromem dorobic, bo troche glupio ta przednia szyba wyglada
-
[ALL B7] Audi s-line 2005 silver
a ja w 1,5rocznym 11tys - licytujemy sie dalej?
-
[B7 BRD] A4 Avant 2.0 TDI 170KM S-line Q - projekt zakonczony str. 1 i 15
juz sie sepy-szabrownicy zlatuja
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
niezle bolidy jednak jak dla mnie to poprzedni cayenne juz sie bardzo zestarzal i duzo bardziej traci mycha niz Q7 sprzed liftu