Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rosemeyer

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rosemeyer

  1. w etce jest element ktory sie nazywa polka na zmieniarke i wyglada tak jak ramka 1din z mocowaniem do schowka. nie widzialem tego na zywo, ale moze to ci wystarczy. niestety nie mam swojego komputera i nie sprawdze ci tej czesci, ale moze ktorys z chlopakow na szybko przeklika? To jest na stronie razem ze schowkiem.
  2. W jaki sposob montowaliscie (Ci ktorzy to robili) przyciski do sterowania pamiecia foteli w standardowym boczku? Boczek do foteli z pamiecia jest standardowo nieco inny - mam mocowanie do ramki na przyciski. Standardowy boczek juz tego nie ma. Opcje są dwie - wymiana boczka ale ten jest trudny do trafienia, a w ASO do najtanszych nie nalezy albo .... no wlasnie, co? Po prostu wklejenie?
  3. ja na waszym miejscu zajalbym sie webasto - ja od dwoch lat nie wiem co to skrobanie i nie wyobrazam sobie zebym w kolejnych autach go nie mial. koszty beda pewnie podobne do kosztow zrobienia samej szyby, a ona nie zapewni ciepla w srodku i odmrozonych wszystkich okien
  4. a czy w druga strone - z B6 do B7 beda pasowac? chce dolozyc elektryke pasazera. przegladalem etke i o dziwo pokazuje ze sa inne fotele/czesci w B7 i inne w B6 :/
  5. poki co to te lampy maja jedynie jako zdjecia na stronach. Chcialem je od nich kupic juz dawno temu, ale wowczas byly jeszcze niedostepne i nieznany byl czas realizacji zamowienia. Jakos w zeszlym tygodniu kontaktowalem sie ponownie i w dalszym ciagu brak jakiegokolwiek terminu dostawy tych lamp - moze za tydzien a moze za dwa m-ce. Na ta chwile od reki to chyba jedynie in.pro ma od reki, ale ich lampy sa "srednie"
  6. w D podgrzewane lusterka byly dodatkowa opcja i jest sporo aut ktore tego nie maja. Dla odmiany w PL byly w wyposazeniu seryjnym
  7. no to zeby nie bylo tak slodko - szkoda ze nie zamontowales ory czujnikow od B6 (delikatnie sie roznia) masz teraz inne z przodu, inne z tylu to niby detal, ale wg mnie psuje caly efekt
  8. wszystko super, tylko ze to jest do B6. B7 ma dwie podwojne koncowki i inny "dyfuzor"
  9. ale czego wy sie spodziewacie przeciez to jest auto ktore nowe kosztowalo dobrze pand 200 tys gdzie wiekszosc oferowanych na rynku B7 2.0 TDI to auta ktore nowe mogly kosztowac nie wiecej niz ze 130 tys. wiec prawie dwa razy mniej. ponad 280tys chlopaki mam prosbe, nie robcie smietnika z postu ciesze się że tamat wzbudził Wasze zainteresowanie, ale jak tak patrzę to czuje sie jak na giełdzie samochodowej 20 lat temu - wszyscy chodza oglądają i pierd... ale żaden z oglądających i pierd... nie jest zainteresowanym zakupem Jesli ktos jest zainteresowany zakupem auta, to w ogloszeniu jest maile i telefon - zapraszam. Jesli nie to dyskusje proponuje przeniesc do "na kazdy temat"
  10. Przy cesji leasingu mamy: 1) 36 rat po ok. 2tyś brutto 2) wykup 22,5tys brutto 3) odstepne 40tys brutto
  11. Nadszedl czas na zmiane - sprzedaje... http://www.a4-klub.pl/smf/b7_brd_avant_20_tdi_quattro_sline_update_27062009_aktualne_foty-t33983.0.html
  12. zadzwon 502.70.37.70 - pewnie sie dogadamy http://www.a4-klub.pl/smf/all_adapter_mabox_dvd_phantom_lub_phonocar_do_rnse_ze_sterowaniem_przyciskami-t100436.0.html
  13. Polecam cykliczne testy niemieckiego ADAC - http://www1.adac.de/Tests/Kindersicherung/default.asp?id=21254&location=2%5FTests To sa chyba najbardziej obiektywne i profi testy. Ostatnio dodali bardzo fajne flimy z crashtestow. To co sie dzieje z dzieciecym manekinem daje sporo do myslenia.
  14. Podrzuccie mi prosze jakies foty lub link do zdjec boczka w bagazniku (Avant) z oryginalna instalacja tunera tv. Od jakiegos czasu mam tuner tv i zastanawiam sie czy wymieniac boczek, z eby instalacja byla w pelni ory czy nie. Wszystko zalezy od tego jak ten boczek wyglada i czy jest w nim choc niewielka wneka/schowek... z gory dzieki
  15. Przygotowanie pod telefon komórkowy z obsługą na kierownicy, zintegrowany z MMI. no nie do konca... w tym pakiecie bylo: - nawigacja MMI monochrom - kolorowy FIS - uchwyt do tel w konsoli z BT - 4ramienna kierownica wielofunkcyjna ;-) Furka fajna - prawie blizniak
  16. lampy nie stracily homologacji bo dalej spelniaja normy, nie znam szczegolow przerobki ale napewno zalozenie ich do innego auta w niczym nie wplywa na homologacje, podobnie jak dzienne do S6 ktore sa montowane w roznych autach i nikt nie robi z tego problemu. to tak jakbys zalozyl kola 19" do auta seryjnie jezdzacego na 16" i tu sie mylisz - jesli homologacja nie przewiduje 19" kol to ich zalozenie powoduje utrate homologacji na kola i firma ubezpieczeniowa moze np odmowic wyplaty odszkodowania w przypadku kolizji uznajac, ze jej przyczyna byla niezgodnosc z homologacja felg i ogumienia co moglo przyczynic sie do wypadku. taki przypadek mial jeden moj znajamowy i skutecznie mnie to zniechecilo do zakladania 19tek
  17. nie trzeba kupowac calych lamp. elementy ledowe sa oddzielnymi czesciami lampy
  18. juz bylo o nich wczesniej - to te dactane'y ktore wylukal kiedys ba$ior. Sa srednie bo ledy sa tylko w bocznej lampie i zapewne swieca cale a nie konturowo jak w a6.
  19. bo jest fajniejsza od seryjnej. jak masz jakas lepsza alternatywe dla serii to podziel sie
  20. przywyklem do tego jak i do scigantow w calibrach wczesniej mialem leona cupre a przed nim ibize cupre a w niej ponad 200km, wiec widok gniewnego obok zadnego streeta nie jest mi obcy
  21. Mi udalo sie kupic oryginalny wydech od S4. Dzieki temu ze wieszaki sa identyczne wszystko pasowalo P&P. Wystarczylo odciac stary i przyspawac nowy. Efekt jest super (w kazdym razie mi sie podoba) - wszystko wyglada jak oryginal Uprzedzajac sugestie - dokladka pozostaje w oryginalnym kolorze
  22. odswiezam troche temat... Przymierzam sie do wymiany szyb na podwojne i oto czego sie ostatnio dowiedzialem: 1) szyba solar nie jest szyba akustyczna i montowana byla jedynie w autach bez sensora deszczu 2) szyba akustyczna nie jest szyba solaryczna i wystepuje w wariancie z i bez podgrzewania Ceny (Car Glass W-wa): Ad.1: 1,3tys z montazem Ad. 2: 1,7tys z montazem W Seacie szyba akustyczna kosztuje 3,3 tys
  23. moze on i jest praktyczniejszy ale startera od RS4 sie w nim nie zamontuje
  24. moze nie trafiles na tak duzo roznice temp jak teraz przy upalach a moze klime w b5 miales mniej wydajna ;-) tak czy siak to norma. zwieksz temp i tak bedzie chlodno a unikniesz przeziebienia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.