Treść opublikowana przez Rosemeyer
-
[ALL B6] Jak zamontować zmieniarkę w schowku pasażera?
w etce jest element ktory sie nazywa polka na zmieniarke i wyglada tak jak ramka 1din z mocowaniem do schowka. nie widzialem tego na zywo, ale moze to ci wystarczy. niestety nie mam swojego komputera i nie sprawdze ci tej czesci, ale moze ktorys z chlopakow na szybko przeklika? To jest na stronie razem ze schowkiem.
-
[ALL B7] Montaż przycisków do sterowania pamiecią ustawienia foteli
W jaki sposob montowaliscie (Ci ktorzy to robili) przyciski do sterowania pamiecia foteli w standardowym boczku? Boczek do foteli z pamiecia jest standardowo nieco inny - mam mocowanie do ramki na przyciski. Standardowy boczek juz tego nie ma. Opcje są dwie - wymiana boczka ale ten jest trudny do trafienia, a w ASO do najtanszych nie nalezy albo .... no wlasnie, co? Po prostu wklejenie?
-
[ALL B6] Podgrzewana przednia szyba.Robił ktoś?
ja na waszym miejscu zajalbym sie webasto - ja od dwoch lat nie wiem co to skrobanie i nie wyobrazam sobie zebym w kolejnych autach go nie mial. koszty beda pewnie podobne do kosztow zrobienia samej szyby, a ona nie zapewni ciepla w srodku i odmrozonych wszystkich okien
-
Wymiana foteli skóra tapicerek A4 B6 B7 elektryka ledzwie AIR BAG od A do Z
a czy w druga strone - z B6 do B7 beda pasowac? chce dolozyc elektryke pasazera. przegladalem etke i o dziwo pokazuje ze sa inne fotele/czesci w B7 i inne w B6 :/
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
poki co to te lampy maja jedynie jako zdjecia na stronach. Chcialem je od nich kupic juz dawno temu, ale wowczas byly jeszcze niedostepne i nieznany byl czas realizacji zamowienia. Jakos w zeszlym tygodniu kontaktowalem sie ponownie i w dalszym ciagu brak jakiegokolwiek terminu dostawy tych lamp - moze za tydzien a moze za dwa m-ce. Na ta chwile od reki to chyba jedynie in.pro ma od reki, ale ich lampy sa "srednie"
-
[B7 BLB] Podgrzewanie lusterek
w D podgrzewane lusterka byly dodatkowa opcja i jest sporo aut ktore tego nie maja. Dla odmiany w PL byly w wyposazeniu seryjnym
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
no to zeby nie bylo tak slodko - szkoda ze nie zamontowales ory czujnikow od B6 (delikatnie sie roznia) masz teraz inne z przodu, inne z tylu to niby detal, ale wg mnie psuje caly efekt
-
[ALL B7] Podwójny wydech wzór S4
wszystko super, tylko ze to jest do B6. B7 ma dwie podwojne koncowki i inny "dyfuzor"
-
[B7 BRD] Avant 2.0 TDI quattro S-line - update 05.05.2010 (str.8)
ale czego wy sie spodziewacie przeciez to jest auto ktore nowe kosztowalo dobrze pand 200 tys gdzie wiekszosc oferowanych na rynku B7 2.0 TDI to auta ktore nowe mogly kosztowac nie wiecej niz ze 130 tys. wiec prawie dwa razy mniej. ponad 280tys chlopaki mam prosbe, nie robcie smietnika z postu ciesze się że tamat wzbudził Wasze zainteresowanie, ale jak tak patrzę to czuje sie jak na giełdzie samochodowej 20 lat temu - wszyscy chodza oglądają i pierd... ale żaden z oglądających i pierd... nie jest zainteresowanym zakupem Jesli ktos jest zainteresowany zakupem auta, to w ogloszeniu jest maile i telefon - zapraszam. Jesli nie to dyskusje proponuje przeniesc do "na kazdy temat"
-
[B7 BRD] Avant 2.0 TDI quattro S-line - update 05.05.2010 (str.8)
Przy cesji leasingu mamy: 1) 36 rat po ok. 2tyś brutto 2) wykup 22,5tys brutto 3) odstepne 40tys brutto
-
[B7 BRD] Avant 2.0 TDI quattro S-line - update 05.05.2010 (str.8)
ciezarowke A6
-
[B7 BRD] Avant 2.0 TDI quattro S-line - update 05.05.2010 (str.8)
Nadszedl czas na zmiane - sprzedaje... http://www.a4-klub.pl/smf/b7_brd_avant_20_tdi_quattro_sline_update_27062009_aktualne_foty-t33983.0.html
-
[B6 BFB] dvd no name player do oceny
zadzwon 502.70.37.70 - pewnie sie dogadamy http://www.a4-klub.pl/smf/all_adapter_mabox_dvd_phantom_lub_phonocar_do_rnse_ze_sterowaniem_przyciskami-t100436.0.html
-
Dziecięce foteliki do samochodów
Polecam cykliczne testy niemieckiego ADAC - http://www1.adac.de/Tests/Kindersicherung/default.asp?id=21254&location=2%5FTests To sa chyba najbardziej obiektywne i profi testy. Ostatnio dodali bardzo fajne flimy z crashtestow. To co sie dzieje z dzieciecym manekinem daje sporo do myslenia.
-
[ALL B7] Lewy boczek w bagazniku z oryginalna instalacja tunera tv
Podrzuccie mi prosze jakies foty lub link do zdjec boczka w bagazniku (Avant) z oryginalna instalacja tunera tv. Od jakiegos czasu mam tuner tv i zastanawiam sie czy wymieniac boczek, z eby instalacja byla w pelni ory czy nie. Wszystko zalezy od tego jak ten boczek wyglada i czy jest w nim choc niewielka wneka/schowek... z gory dzieki
-
[B7 BRD] Moja maszyna ...
Przygotowanie pod telefon komórkowy z obsługą na kierownicy, zintegrowany z MMI. no nie do konca... w tym pakiecie bylo: - nawigacja MMI monochrom - kolorowy FIS - uchwyt do tel w konsoli z BT - 4ramienna kierownica wielofunkcyjna ;-) Furka fajna - prawie blizniak
-
[ALL B7] Audi A4 3.0 tdi 233psvoll LED!!!
lampy nie stracily homologacji bo dalej spelniaja normy, nie znam szczegolow przerobki ale napewno zalozenie ich do innego auta w niczym nie wplywa na homologacje, podobnie jak dzienne do S6 ktore sa montowane w roznych autach i nikt nie robi z tego problemu. to tak jakbys zalozyl kola 19" do auta seryjnie jezdzacego na 16" i tu sie mylisz - jesli homologacja nie przewiduje 19" kol to ich zalozenie powoduje utrate homologacji na kola i firma ubezpieczeniowa moze np odmowic wyplaty odszkodowania w przypadku kolizji uznajac, ze jej przyczyna byla niezgodnosc z homologacja felg i ogumienia co moglo przyczynic sie do wypadku. taki przypadek mial jeden moj znajamowy i skutecznie mnie to zniechecilo do zakladania 19tek
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
nie trzeba kupowac calych lamp. elementy ledowe sa oddzielnymi czesciami lampy
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
juz bylo o nich wczesniej - to te dactane'y ktore wylukal kiedys ba$ior. Sa srednie bo ledy sa tylko w bocznej lampie i zapewne swieca cale a nie konturowo jak w a6.
-
[ALL B7] Podwójny wydech wzór S4
bo jest fajniejsza od seryjnej. jak masz jakas lepsza alternatywe dla serii to podziel sie
-
[ALL B7] Podwójny wydech wzór S4
przywyklem do tego jak i do scigantow w calibrach wczesniej mialem leona cupre a przed nim ibize cupre a w niej ponad 200km, wiec widok gniewnego obok zadnego streeta nie jest mi obcy
-
[ALL B7] Podwójny wydech wzór S4
Mi udalo sie kupic oryginalny wydech od S4. Dzieki temu ze wieszaki sa identyczne wszystko pasowalo P&P. Wystarczylo odciac stary i przyspawac nowy. Efekt jest super (w kazdym razie mi sie podoba) - wszystko wyglada jak oryginal Uprzedzajac sugestie - dokladka pozostaje w oryginalnym kolorze
-
[B6 i B7] Szyba przednia info
odswiezam troche temat... Przymierzam sie do wymiany szyb na podwojne i oto czego sie ostatnio dowiedzialem: 1) szyba solar nie jest szyba akustyczna i montowana byla jedynie w autach bez sensora deszczu 2) szyba akustyczna nie jest szyba solaryczna i wystepuje w wariancie z i bez podgrzewania Ceny (Car Glass W-wa): Ad.1: 1,3tys z montazem Ad. 2: 1,7tys z montazem W Seacie szyba akustyczna kosztuje 3,3 tys
-
[ALL B6] Schowki i organizacja miejsca
moze on i jest praktyczniejszy ale startera od RS4 sie w nim nie zamontuje
-
[B7 BPW] Dziwne obiawy parowania szyby
moze nie trafiles na tak duzo roznice temp jak teraz przy upalach a moze klime w b5 miales mniej wydajna ;-) tak czy siak to norma. zwieksz temp i tak bedzie chlodno a unikniesz przeziebienia