Treść opublikowana przez Rosemeyer
-
A8 D3 na 20" :)
mi tam się podobają te ledy w DRL nie tylko w S8 byly. mi bardziej sie podoba look W12 niż S8.
-
A8 D3 na 20" :)
a ledy DRL kiedy kolega zamierza zalozyć? Kurcze, czas leci, ale D3 nadal trzyma fason
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Haha - zadawalem sobie dokładnie to samo pytanie jak wiosną kupiłem Lare
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Czarnego wafla mam też z WWL i tez jest ok.
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Odpaliles już Gracjan tego KRAUSSa? Mi na DA dużo przyjemniej pracuje się na czarnych waflach niz zwykłych. Super relację ceny do jakości maja URBANy. Teraz będziesz pewnie 2x w tygodniu sciągał wosk i kłądł coś nowego, bo z DA to jednak zupełnie inna bajka i trudno przestać
-
1992 Ur-S4 2.2 20vT
Turdzi, da rade ;-) A jesli na listwy chcesz cos innego/dodatkowego z SV to weź Pneu.
-
[INNE] A6 C6 3.0tdi S-Line Quattro, Fela 20'' i LED'y+ fotochrom na przedzie;)
- [INNE] A6 C6 3.0tdi S-Line Quattro, Fela 20'' i LED'y+ fotochrom na przedzie;)
a why not? wszystko sie da i ludziska wszystko tym robia w tym i kola- [INNE] A6 C6 3.0tdi S-Line Quattro, Fela 20'' i LED'y+ fotochrom na przedzie;)
stiffi, PlastiDipem wszystko robilłeś?- Środek do czyszczenia tunelu i boczkow
Bo nikt go nie czyscil żadnym Plakiem czy Autolandem. Nie szkoda Wam samochodów, że smarujecie je jakimś badziewiem? Czy do kompletu jezdzicie na chińskich oponach i paliwie z białorusi? Panowie....- Audi B4 CABRIOLET - 2.6 v6 99r
Auto fajne, ale jak w takim samochodzie można mieć takie dywaniki?! Weź żesz chłopie wywal te gumowce!- Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
Stiffi, dzieki. Na zywca to jest gladkie czy chropowate?- pytanie o zielona naklejke od strony pasazera
naklejka jest jak winieta - kupujesz ją sam i masz obowiązek kupic ja zgodnie z parametrami auta. Kupić możesz na stacji w Niemczech lub w PL (bliżej granicy) lub w PZMocie. Kombinowanie imo jest bez sensu - winietę też możesz kupić na tydzień i jeździć na niej rok... Możesz też nie kupować nalepki wcale i wjeżdzać do centrów miast. Tak czy siak, prędzej czy później zakończy się to mandatem- Przyciemnianie piecowe
Tyle płaciłem za 1szt. jakies 8lat temu i jeszcze dymałem pod Zieloną Górę bo tylko tam była firma która to robiła. Nazywali się chyba Technikolor/Technicolor czy jakoś tak... Zapewne mówisz o piecowym przyciemnieniu, ja o folii i jest to koszt przyciemnienia bez przednich 3 szyb- Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
E tam często... 4lata przerwy/różnicy między 2ką rodzeństwa to nie tak często W sumie to i jesteśmy rok spóźnieni, bo pierwotnie planowaliśmy na poprzedni rok. ---------- Post dopisany at 12:36 ---------- Poprzedni post napisany at 12:33 ---------- niezly festyn.... Audi Q7 S-Line od Kahn Design - Moto w Onet- Jak zabezpieczyc auto przed zima?
Miłej lektury.... http://a4-klub.pl/nadwozie-14/pielegnacji-auta-kosmetyki-samochodowe-916/ Kosmetyka aut :: Strona Główna Pytasz o "temat rzeka" i na Twoje pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi.- zablokowany schowek
a po co zakłądacie nowy/kolejny topic na ten sam temat? Krystian2290, wszystko już nt było - wystarczy użyć opcji "szukaj" i poczytać http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-naprawa-peknietego-zawiasu-schowka-a4-mlody_drog-106588/- Środek do czyszczenia tunelu i boczkow
każde APC 1:10 lub mniej jeśli brud większy może być lub jakis typowy Interior Cleaner, ale w mleczka itp to bym się nie pchał, bo jak niby mleczko z woskiem ma wyczyscic?- Wyjmaki do Nawigacji i innych radyjek AUDI
panowie, nie zawsze własnoręczne rękodzieło smakuje lepiej ;-) przecież w ASO można to za ok. 30pln kupić- Przyciemnianie piecowe
Tyle płaciłem za 1szt. jakies 8lat temu i jeszcze dymałem pod Zieloną Górę bo tylko tam była firma która to robiła. Nazywali się chyba Technikolor/Technicolor czy jakoś tak...- kontrolka hamulca
może masz źle zamontowane (lub wcale) czujniki zuzycia klocków? A klocki zakładłeś nowe?- pytanie o zielona naklejke od strony pasazera
nalepki zezwalają lub nie (auta starsze) do wjazdu do centrów miast w Niemczech. W skrócie, nowe nie kopcące mogą, a kąpcące szroty nie.- Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
zobaczymy jak ten PlastiDip się sprawdzi. Jak będzie lipa to zostanie folia, albo wymiana lub malowanie... Chyba, że koła powrócą do wersji chromowanej/srebrnej i zagoszczą inne lepiej komponujące się z chromem/srebrem zaciski Auto zostawiam jeszcze na ok. 2 lata więc czasu na zabawę trochę jeszcze mam - okazuje się, że za kilka m-cy zacznę je na nowo doceniać na kiedy planujesz wizytę?- Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
Wrzuc pls jakas fote ze zblizeniem- [ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
wiem, wiem... po prostu wolisz filigranowe blondynki, a nie wielkie tluste brunetki Sorry Mirek za OT, ale weekend się zbliża - [INNE] A6 C6 3.0tdi S-Line Quattro, Fela 20'' i LED'y+ fotochrom na przedzie;)