Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rosemeyer

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rosemeyer

  1. Rosemeyer odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Audi A8/S8
    mi tam się podobają te ledy w DRL nie tylko w S8 byly. mi bardziej sie podoba look W12 niż S8.
  2. Rosemeyer odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Audi A8/S8
    a ledy DRL kiedy kolega zamierza zalozyć? Kurcze, czas leci, ale D3 nadal trzyma fason
  3. Haha - zadawalem sobie dokładnie to samo pytanie jak wiosną kupiłem Lare
  4. Czarnego wafla mam też z WWL i tez jest ok.
  5. Odpaliles już Gracjan tego KRAUSSa? Mi na DA dużo przyjemniej pracuje się na czarnych waflach niz zwykłych. Super relację ceny do jakości maja URBANy. Teraz będziesz pewnie 2x w tygodniu sciągał wosk i kłądł coś nowego, bo z DA to jednak zupełnie inna bajka i trudno przestać
  6. Rosemeyer odpowiedział(a) na _Makki_ temat w Audi
    Turdzi, da rade ;-) A jesli na listwy chcesz cos innego/dodatkowego z SV to weź Pneu.
  7. a why not? wszystko sie da i ludziska wszystko tym robia w tym i kola
  8. Bo nikt go nie czyscil żadnym Plakiem czy Autolandem. Nie szkoda Wam samochodów, że smarujecie je jakimś badziewiem? Czy do kompletu jezdzicie na chińskich oponach i paliwie z białorusi? Panowie....
  9. Auto fajne, ale jak w takim samochodzie można mieć takie dywaniki?! Weź żesz chłopie wywal te gumowce!
  10. Stiffi, dzieki. Na zywca to jest gladkie czy chropowate?
  11. naklejka jest jak winieta - kupujesz ją sam i masz obowiązek kupic ja zgodnie z parametrami auta. Kupić możesz na stacji w Niemczech lub w PL (bliżej granicy) lub w PZMocie. Kombinowanie imo jest bez sensu - winietę też możesz kupić na tydzień i jeździć na niej rok... Możesz też nie kupować nalepki wcale i wjeżdzać do centrów miast. Tak czy siak, prędzej czy później zakończy się to mandatem
  12. Tyle płaciłem za 1szt. jakies 8lat temu i jeszcze dymałem pod Zieloną Górę bo tylko tam była firma która to robiła. Nazywali się chyba Technikolor/Technicolor czy jakoś tak... Zapewne mówisz o piecowym przyciemnieniu, ja o folii i jest to koszt przyciemnienia bez przednich 3 szyb
  13. E tam często... 4lata przerwy/różnicy między 2ką rodzeństwa to nie tak często W sumie to i jesteśmy rok spóźnieni, bo pierwotnie planowaliśmy na poprzedni rok. ---------- Post dopisany at 12:36 ---------- Poprzedni post napisany at 12:33 ---------- niezly festyn.... Audi Q7 S-Line od Kahn Design - Moto w Onet
  14. Miłej lektury.... http://a4-klub.pl/nadwozie-14/pielegnacji-auta-kosmetyki-samochodowe-916/ Kosmetyka aut :: Strona Główna Pytasz o "temat rzeka" i na Twoje pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi.
  15. a po co zakłądacie nowy/kolejny topic na ten sam temat? Krystian2290, wszystko już nt było - wystarczy użyć opcji "szukaj" i poczytać http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-naprawa-peknietego-zawiasu-schowka-a4-mlody_drog-106588/
  16. każde APC 1:10 lub mniej jeśli brud większy może być lub jakis typowy Interior Cleaner, ale w mleczka itp to bym się nie pchał, bo jak niby mleczko z woskiem ma wyczyscic?
  17. panowie, nie zawsze własnoręczne rękodzieło smakuje lepiej ;-) przecież w ASO można to za ok. 30pln kupić
  18. Tyle płaciłem za 1szt. jakies 8lat temu i jeszcze dymałem pod Zieloną Górę bo tylko tam była firma która to robiła. Nazywali się chyba Technikolor/Technicolor czy jakoś tak...
  19. może masz źle zamontowane (lub wcale) czujniki zuzycia klocków? A klocki zakładłeś nowe?
  20. nalepki zezwalają lub nie (auta starsze) do wjazdu do centrów miast w Niemczech. W skrócie, nowe nie kopcące mogą, a kąpcące szroty nie.
  21. zobaczymy jak ten PlastiDip się sprawdzi. Jak będzie lipa to zostanie folia, albo wymiana lub malowanie... Chyba, że koła powrócą do wersji chromowanej/srebrnej i zagoszczą inne lepiej komponujące się z chromem/srebrem zaciski Auto zostawiam jeszcze na ok. 2 lata więc czasu na zabawę trochę jeszcze mam - okazuje się, że za kilka m-cy zacznę je na nowo doceniać na kiedy planujesz wizytę?
  22. wiem, wiem... po prostu wolisz filigranowe blondynki, a nie wielkie tluste brunetki Sorry Mirek za OT, ale weekend się zbliża

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.