Treść opublikowana przez piterra
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
takim sopranem jak Ty? Ty chyba dawno nie jeździłeś po lesie w bagażniku.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dupowłaz czekaj niech ja cię dorwę to inaczej będziesz śpiewał :decayed:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie robić mi tu BORUTY i nie traktować Mirona jak gówniarza i amatora, DOBRA!!!!!!! :baseball: :baseball: :baseball: :baseball: :baseball:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Krolu martwisz się jakbyś jechał w jednym aucie w 4 osoby każda o masie 120kg a trzsa miałaby nie 80 a 800km ma ktoś bagażnik na dach do sedana b5 ??? :gwizdanie: dobra narazie luz przecież wcześniej pisałeś że masz :mysli: :mysli:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Krolu martwisz się jakbyś jechał w jednym aucie w 4 osoby każda o masie 120kg a trzsa miałaby nie 80 a 800km
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hahahahahah
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
załamałeś się biedactwo??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie wnikaj bo kociej mordki dostaniesz dokładnie - proszę mi tu nie mieszkać kto z kim jedzie i kogo zabiera koszt całości sprzętu - nie ważne jakiego A gdzie jedzie sprzęt Panie Prezesie ? DHL'em
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ktoś tu musi porządek trzymać
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie wnikaj bo kociej mordki dostaniesz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
kurde ale biało to moja robota :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 03 Styczeń 2010, 12:38_________________________________________________
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
idę jeść geje
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ej laski malowanie zamieniłem na gotowanie i teraz podaję do stołu :kox: :kox: pieczone mięcho :naughty: :kox: :kox: :kox:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Sie ma dziewki- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
na lawecie czy on nią przyjedzie? [br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 14:50_________________________________________________Dobre Postanowiłem wziąć krótki urlop. Uzmysłowiłem sobie jednak, że przecież wszystko już wykorzystałem. Ba! Chyba nawet zalegam szefowi dzień (lub dwa?). Pomyślałem, że najszybciej zmiękczę boss-owe serce, gdy zrobię coś tak głupiego, że ten zacznie się nade mną litować! No, bo przecież przemęczony jestem, przepracowany i... zaczyna mi odbijać. Samo życie... Następnego dnia przyszedłem trochę wcześniej do pracy. Rozejrzałem się dookoła i... Mam! Odbiłem się od podłogi i poszybowałem w kierunku żyrandola, złapałem go mocno i wiszę! Wchodzi kolega zza biurka obok i rozdziawia gębę, patrząc na mnie (drewniany wzrok ma koleś, czy co?). - Ciiiii - szepczę konspiracyjnie - Rżnę psychola, bo chcę kilka dni wolnego. Gram żarówkę, rozumiesz? Kilka sekund później wchodzi szef. Już od progu huczy basem, co ja tam robię u góry. - Ja jestem żarówka! - wypiszczałem. - No co ty? Pogrzało cię! Weź lepiej kilka dni wolnego, niech ci główka odpocznie! Wdzięcznie sfrunąłem na podłogę i zaczynam się pakować. Kątem oka widzę, że kolega też zaczyna się pakować! Szef zainteresowany pyta go: - A pan dokąd? Kolega odpowiada: - No, do domu... Przecież po ciemku nie będę pracował! :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no panowie jak na tą godzinę to gliwice rządzą w kategorii "10 najaktywniejszych użytkowników" http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=stats- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
spoko gówniarze [br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 14:13_________________________________________________też was lubię- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
somes a jak skończysz to "turlaj dropsa" a ty Krolu też- [B5 AFF] Moja S4 by Krolu - sporo zmian z wiosną - wkrótce update
a moje mają wirusa Kroycfelda-Jackoba hahaha- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
na biało :polew: :polew: :polew: pedały nie na biało- [B5 AFF] Moja S4 by Krolu - sporo zmian z wiosną - wkrótce update
ale moje są bardziej wściekłe- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
i wystraszył się chłopaczek :polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 13:53_________________________________________________dobra spadam pomalować tą łazienkę- [B5 AFF] Moja S4 by Krolu - sporo zmian z wiosną - wkrótce update
zapomniałeś dodać że "limited edition"- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobra będziesz mógł sobie wyssać sam - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE