Treść opublikowana przez piterra
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
teraz to zawstydziłeś TurboDymoMena ale między nami jest taka różnica że: jestem ja potem kilometr mułu potem Guru
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Próbuję się zniżyć do twojego poziomu Przyuważ z kim fruwasz Synek :baseball: bo jeszcze chyba nie znasz mojego poziomu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Różowy a ty znów te swoje stare texty z przedszkola
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a wogóle to ty guru egonowi grzebałeś pod rozporem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No jeden co ma jaja a nie tak jak reszta :gwizdanie: ty a ty też nie masz O moje to się nie bój są tam gdzie mają być i we takiej ilości w jakiej mają być 10 sztuk w lodówce :polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No jeden co ma jaja a nie tak jak reszta :gwizdanie: ty a ty też nie masz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
szczerze jak bym mial kase to moze bym sie pokusil ale niemam to nie fantazjuj bo jak się nie ma miedzi to się na d*pie siedzi
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
i ta motorownia ADP :notworthy:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
bo umyta a nie tak jak twój GLUT
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
z nami chciałeś powiedzieć bo później jak się uchlałeś to nieźle żeś cie z Brygidą wywijali nawet jakąś nagrodę publiczności zgarneliście :decayed:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
fajne te obrazki na każdym napis 404 NOT FOUND
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie żartuj ja i takie (ob)leśne imprezy [br]Dopisany: 25 Listopad 2009, 21:28_________________________________________________co was tak wywiało tylko się pojawiłem to zaraz reszta zniknęła :foch: :foch: :foch: :rant: :rant: :rant: :rant: :rant: :dziura: :dziura:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a ty się nie ciesz bo Ciebie też już szukają
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobra lepiej szukaj w tym filmiku Ruska dyskoteka w... lesie! / Russian party in... Forest! PUCKA
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pewnie nie Szkoda mu będzie wycinać sobie strony z playboya Powiedział co wiedział :decayed:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Krolu mega :good:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
[br]Dopisany: 25 Listopad 2009, 15:17_________________________________________________
-
Spoty Katowice i okolice
Katosy :polew: :polew: MAXITO a może to twoje auto jakoś "gwizda" tylko że kierowca "pi.da" :decayed: :decayed:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siemano nie ma mnie i jest cisza wszystkie tematy wypalone wczoraj kurcze co się tak wszyscy zamknęliście w sobie spoko nikogo nie będę RIPOSTOWAŁ :decayed: :decayed: bo jak tak dalej pójdzie to do piątku nie będzie 1200 stron ;([br]Dopisany: 24 Listopad 2009, 22:13_________________________________________________chyba wszyscy na katowickie pojechali ale raczej nie bo przed chwilą byłem z nimi "on phone" i nie wspominali że nasi tam są no prócz tego
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
coś tej kobiecie się porąbało to miało być takie na jeźdźca "jeźdźca" a nie na jeźdźca :polew: :polew:
-
[B5 AFF] Moja S4 by Krolu - sporo zmian z wiosną - wkrótce update
taaaaaaaaa i jeszcze rozmiar felg podał :wallbash: :wallbash: jak byś chciał wiedzieć to Krolu wysłał zapytanie o różnicę w silnikach 1,9 a nie konkretnie o jego egzemplarz i chyba mają lekki zgryz w audi.UK
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ale ty jesteś namolny uspokój się bo ci tak zaspamuję ten twój temacik
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
chopie nie być mientki doprowadź różowego do czerwoności :polew: :polew: a dopiero potem mu wklej te foty :decayed: :decayed: Ty zaczynasz chodzić spać tak jak Miron jak pisze na forum że idzie te roczniki tak mają [br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 22:20_________________________________________________dobra nara Misie Pluszowe i spokój mi tu teraz tylko zwykły spam jest dozwolony dla ułatwienia np. odliczanie do 1300- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
chopie nie być mientki doprowadź różowego do czerwoności :polew: :polew: a dopiero potem mu wklej te foty :decayed: :decayed: - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE