Treść opublikowana przez piterra
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nawet jeszcze po pichach daje radę ono się nie ślizga po prostu jak strzeli to będzie koniec jazdy :decayed: :decayed:
-
Spoty Katowice i okolice
Siemanko Kto z Was będzie u nas w piątek????????????/ Miszka mam nadzieję że będziesz Bo Krolu ostatnio był bardzo zadowolony z podróży z Tobą (takie mnie słuchy doszły) mam nadzieję że nie dacie plamy tak jak my na waszej 100 ( był Tylko Krolu i Pucek)
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
CZEŚĆ Elyta i nieElyta
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam wszystkich Widzę że jednak się Elyta posłuchała i pierwszy 1000 jest osiągnięty po tym piątku Mam pomysł gdzie uczcić 1000 stronę :decayed: :decayed: :decayed: w końcu Miszka był u nas x2 :naughty: :decayed: i chyba chce być Naszym kolegą :kox: :evil: :evil: :evil: :evil:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jak sie jest Elyta to ma miętkiej gry :decayed: :decayed: :kox: :kox: :evil:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Krisu jak jesteś Elyta to powinieneś "ciętą ripostę" przyjąć na klatę bez jęknięcia :evil: po prostu trza być twardym a nie miętkim :decayed: :decayed:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Macie tu jeszcze coś fajnego bo widzę że DżoDżo lubi filmiki http://www.smog.pl/wideo/29893/moher_kombat_babciny_hardkor_z_polski/
-
Spoty Katowice i okolice
Krolu i nie spożywaj żadnych pokarmów ani napojów u Miszki w bo znów na rynku pojawiły się tabletki gwałtu :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ty się tak Krisu nie ekscytuj bo jeszcze Ci temperatura skoczy i nie będziesz mógł dziś przyjechać :decayed:
-
[B5 AHU] Jak sprawnie zniwelować luz na maglownicy?
Może coś schrzanione przy montażu maglownicy może jakaś niedokręcona śruba :mysli:
-
[B5 ADP] Rano pali za drugim razem
przyjmowałes dzisiaj jakies leki Kolego????? to nie jest stary polonez tylko 1.8T (AMB) coś mi się poje..ło myślałem że to ADP
-
[B5 ADP] Wahanie obrotów; "przytrzymanie" mocy
a sprawdzałeś stan kopułki rozdzielacza jak i sam palec rozdzielacza i kiedy była wymiana świec i przewodów wysokiego napięcia Miałem podobne objawy i po przeczyszczeniu kopułki (styki były lekko nadpalone) na jakiś czas poprawiło się ,ale wiem że teraz u mnie kopułka nadaje się do wymiany sprawdź tą kopułkę
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ad.1 acha - czyli Pucka też witasz :gwizdanie: ad.2 żadne to usprawiedliwienie ad.3 Forum godz. 18 jak w pierwszym poście Choroba Kris powiadasz :mysli: i tak długo :mysli: To nie żadna choroba to klątwa ELYTY :evil: :evil: :evil: :evil:
-
Spoty Katowice i okolice
Krolu tylko sie odstzrel konkretnie - bo widzę randka Ci się niezła szykuje :gwizdanie: jak to się mówi: "umyj d*pę" :polew: :polew: :polew: :polew: i ogol se nogi synek :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
Krolu dobrze pisał że na katowickich to patologia Dość że ruchają wszystko co się rusza to jeszcze SADO-MASO :shocked: :shocked: Banda :decayed: :decayed:
-
Spoty Katowice i okolice
Miszka poszedł z Krolem kratkę będą demontować prawie jak w autoryzowanym serwisie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a od różowego tak z 58 to będzie miał równe 2000 :polew: :polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jeden opanowany [br]Dopisany: 30 Październik 2009, 10:40_________________________________________________Mirek jakby co to skasuj kilka postów z początku :decayed: :decayed:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
1000 ma być dopiero na przyszły tydzień Więc zamykam ten wątek dziś do 19 Spadać na katowickie spamować
-
Spoty Katowice i okolice
Krolu weź jakiegoś szczyla z katowickich na szofera niech Cię przywiezie do nas przecież łaski Ci nie zrobi Przynajmniej jak będzie Twoim szoferem to nie dostanie :decayed: :decayed:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:laghing2: :laghing2: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tą kratkę ciężko wyciągnąć ale jak użyjesz prostego działania matematycznego siła x gwałt = wyciągnięta kratka to na pewno Ci się uda tylko zacznij ją wyciągać z tej strony od dużej kratki
-
[B5 ADP] Terkot w silniku
może jeszcze to być łożysko pod wiskozą Ciężko jednak ocenić to terkotanie nie słysząc go
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale nie chodzi tu o picie tu chodzi o to że nie mam szans być w piątek :wallbash: :wallbash:
-
[B5 ADP] Podczas pracy silnika słychać ,,cykanie" niczym w dieslu
Na 99% szklanki do wymiany tak jak pisze Yelo