Treść opublikowana przez s3marek
-
Dźwięk katastrofa .... co z tym zrobić?
Ja mam zmienione głośniki w przednich drzwiach na HERTZ oraz dołożone głośniki wysoko tonowe. W półce mam zamontowany Subwofer 25CM i to wszystko podłączone pod dodatkowy wzmacniacz 4 Kanałowy. Porównywałem do Banga i jest sporo lepiej i czyściej. Mam w planach jeszcze przerobić głośniki w desce ale zobaczę czy nie sprzedam auta.
-
[All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE
Myślę że jak na taki wypas to 60k minimum możesz wołać.
-
[All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE
Sprzedajesz tak jak stoi? Ile masz nalatane? Znam kogoś co szuka wypaśnej 2.0 TDI
-
B6 DIVISION
Dzięki kumpel sie sam tutaj jutro zarejestruję i będzie dłubał swoją brykę.
-
Montaż przekładni kierowniczej ze wspomaganiem Servotronic w A4 B8 2007-2012
Takie pytanie techniczne. Zakupiłem sobię maglownicę i jade na warsztat założyć. Ale musiał bym potem jechać z 200km bez podłączenia elektroniki. Czy to może uszkodzić maglownicę?
-
Przemka Audi s4 2012, więcej zdjęć
No 3GP i Banga zrobić i będzie malina. Zazdroszczę silnika
-
Lampy tył polift w Audi A4 B8
A skad jesteś? VagAudiService 697 706 733 u mnie wszystko ogarneli.
-
A4 B8 Sedan 2011 -> pierwszy OOOO ;)
Ladna sztuka kolor jak u mnie. Szkoda że brak Bixa;) Co to są wzmacniane zderzaki?
-
Sprężyny H&R czy Eibach ?
Tutaj jest już twardo bardzo przynajmniej tak jest teraz ustawiony.
-
Sprężyny H&R czy Eibach ?
Teraz założony jest GWINT BILSTEIN B16
-
Sprężyny H&R czy Eibach ?
Ja mam dedykowane do 3.0 tdi avant. A że mam sedana i 2.0 tfsi to siedziało równo tylko troszkę wyżej. Jak chcesz to ci mogę sprzedać te sprężyny bo mi leżą.
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
A dla mnie wręcz przeciwnie. Komplet zacisków to są: 2 zaciski a nie 2 zaciski + 2 jarzma.
-
Sprężyny H&R czy Eibach ?
Fajnie równo było. U mnie komfort był lepszy niż u kumpla na 1BE
-
Sprężyny H&R czy Eibach ?
Ja miałem 64.5 na H&R
-
Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS
W c7 bose gra juz lepiej niz bang w b8. Wiec roznica musi byc ogromna.
-
B8 TrOOOOp
Z d*py to wygląda w tym a4. Przecież tutaj tylko kierunek w klapie się oświeca pierwszy i tyle. W A6/A7 Lift i A8 to działa całkiem inaczej przecież.
-
Sprężyny H&R czy Eibach ?
Mam komplet sprężyn H&R z mojej starej A4 jak byś potrzebował to ci mogę puścić za dobrą cene
-
AUDI A5 8T 3.0TDI
Szczerze to się aż tak na tym nie znam. U mnie w A6 po sofcie w MR Motors mam 310/620NM. Ale silnik ma nalatane 85tysięcy. U ciebie jest inny silnik bo masz 2007r. A to jeszcze przedlift jest. Musisz popytać tych co W przedliftach coś dłubali ewentualnie w B7.
-
AUDI A5 8T 3.0TDI
Bralem komplet luka tak jak w ori jest sprzeglo dwumasa i docisk 3.5tys plus 500 zl robocizna to razem 4k wiec tragedia nie ma:)...Z dpfem to byla inna historia jak kupilem auto1.5 roku temu dpf sie wypalal co 150-200km co mnie doprowadzalo do goraczki na poczatku kazali mi wyczyscic tak zrobilismy nic sie nie zmienilo pozniej wymienilem czujnik roznicy cisnen to samo jak na starym i kazalem go wywalic(dpf) i wtedy troche kopcil pojechalem do aligatora na program gdzie juz mialem ponad 280km a poprzedni wlascicel ukryl to i nic nie mowil ze jest program zrobiony i na dodatek zle zrobiony bo kopcil i po programie u aligatora nie dosc ze moc poszla wyzej to jeszcze przestal kopcic i okazalo sie ze wywalielm dobrego dpfa a wypalal sie tak czesto bo tak zrobiony byl program ale i tak sie ciesze bo duzo jezdze po miescie i ktrotkie odciniki wiec jest spokoj na postoju jak krece do 3.5tys nic a nic dymu pozniej jak podczas jazdy lecisz do 4.2tys obrotow to lekko pojdzie dym tak samo jak na tym filmiku apropo wlasnie ten sam wydech chce wsadzic moim zdaniem najlepszy Co do mocy to troche sie obawiam bo ile by nie bylo z czasem zawsze bedzie malo:D Ale wszystko dlatego ze kolega mnei przewiozl a7 3.0 biturbo po programie na 399km i 800nm i sie rozchorowalem:Dczyli z tego co rozumiem to można zrobić sofa z dpfem tak jak Ty miałeś 280ps? Mi koleś mówił ze na dpf 260 max a po wywaleniu dpf okolice 290, co do tłumika kox,coś podobnego widziałem w Niemczech,koszt 500eu tylko ze to nie był tłumik,jak znajde zapodam link U ciebie w A6 nie zrobisz takiej mocy jak w A5 tym samym kosztem. Masz inny silnik trochę
-
jarzmo a6 c6 i a8 d3
D3 3.0 TDI ma 345mm hamulce na ptzodzie a nie 321.
-
[All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE
Nie musisz mi wierzyć możesz sobie zmienić rezystor
-
[All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE
Nie trzeba zmieniac rezystora dmuchawy.
-
Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS
Fajna fura te C7 mają coś w sobie. Kiedy ja sobie coś takiego sprawię
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Ty chyba masz jakieś problemy? Trzeba mieć paszport polsatu żeby sie ciebie coś zapytać? Troszkę dystansu do życia i innych osób i będzie ci lżej w życiu. Dzięki za linka. Teraz już wszystko jasne.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Głupoty piszesz. Nie piszę głupot kolego, napisałem chyba bo nie jestem pewny. Pokaż w takim razie jak to wygląda w zwykłym 3G?