Treść opublikowana przez lukasera
-
Spociki Łódzkie
pada u Was w ŁDZ?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Wypsiu ale masz branie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Lodówa,a co Ty chcesz swoją sprzedać, bo Ci sie coś jebie,czy upatrzyłeś coś innego?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Co tu tak cicho? nad morze pojechali czy cooo
-
Spocik w Kutnie
Szymek, a Ty w końcu jak? jedziesz???
-
Spociki Łódzkie
Ale panujecie spota na parkingu przy Realu? czy zmieniliście miejscówke?
-
Spociki Łódzkie
bry wieczór ... widzę, że wieści szybko sie rozchodzą
-
Spocik w Kutnie
Na to wygląda, wiec musicie posprzątać podwórko
-
Spocik w Kutnie
A gdzie Ty chcesz ? Jednak niedziele mam wolną wiec myślę,ze wpadne... Moja kaśka juz zapowiedziala,ze potrzebuje nowe ciuszki na wiosne,wiec pzy okazji zabiore ja i cos tam sobie po sklepach polazi;)
-
Spocik Lubuski :)
Koledzy proszę o opinie na temat tego autka, zna je ktoś lub zna osobę, która je przytargala ?? http://aukcjewp.wp.pl/audi-a4-kombi-2002-2-5-tdi-163km-tip-tronic-skora-i1529978309.html
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
http://www.joemonster.org/filmy/34044/Cheerleaderki_z_Gdyni Tomeks, czemu nie zabrałes ich do Jarosławca?!
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Tomeks pałko nie musisz mi pisać na PW, że dzięki mnie zlot był za***isty i że mi obrobisz knage jak do Ciebie przyjade :gwizdanie: A tak serio dzięki Pomorzaki jaz zwykle było za***iście
-
Spocik w Kutnie
Kolega Tomeks chciał się pochwalić,że na zlocie w Jarosławcu zjadł 3 tulipany i popił wodą z wazonu O dziwo poodobno sie nie obrzygał i nie obsrał PS.Jak ja Cie nie nawidze!![br]Dopisany: 30 Marzec 2011, 19:24_________________________________________________ zobacze co da się zrobić
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Wypsiu dawaj filmik Ja też mam małe co nieco u siebie w telefonie PS. pokazałem chłopakom od siebie zdjęcia i stwierdzili,ze na następny zlot jadą na pomorze Podobno w BT brakowało cytrynówy :gwizdanie:
-
Spocik w Kutnie
Pracuje:/ a co tam, na spota chcesz jechać do tulipana?
-
Spocik w Kutnie
kimi wrzucaj na picasa, samo Ci sie sformatuje i utworzysz cały album [br]Dopisany: 29 Marzec 2011, 23:50_________________________________________________PS. Fajnie,że na kutnowskich rozmowa ruszyla;)
-
Spocik w Kutnie
Co nagram co nagram... na forum wrzucać [br]Dopisany: 29 Marzec 2011, 23:27_________________________________________________https://picasaweb.google.com/F0417.02104/JarosAwiec2527032011?authkey=Gv1sRgCOjB0I3G8PTfGA# tu takie małe co nieco z pomorza [br]Dopisany: 29 Marzec 2011, 23:29_________________________________________________taaak sie pije cytrynówe !!!
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Tam na moich fotach jest jeden specjalnie dla Tomeksa
-
Spocik w Kutnie
to nie skleroza a za dużo alko
-
Spocik w Kutnie
Spoko,bede miał na uwadze a jak tam auto? odzyskało dawną sprawność? wszystko bylo ok?[br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 18:59_________________________________________________kurde mialem Ci napisac,zebys mi oscypka przywiozł i zapomnialem
-
Spocik w Kutnie
oo no to kichowo bo wspólny przejazd fajną zabawą był i ludziska się oglądali za sznurem audiczek;) Czytałem, ze Hammer zaliczył ślizga do rowu. No ja też na letnich kapciach pojechałem, ale śnieg do Jarosławca nie dotarł, choć u nas w centrum i nawet w Gdyni napadało...
-
Spocik w Kutnie
No na pomorzu też było grubo co tak dlugo jechaleś? zostales jeszcze na jeden dzień dłużej?
-
Spocik w Kutnie
Jestem jestem, też dopiero do domu dojechalem, wcoraj w nocy do Torunia wróciłem z Kaska:) Noo widze, że imprezka sie udala i zlot podobał? Zapodaj jakies foty [br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 17:46_________________________________________________Henioo w ogole był?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
https://picasaweb.google.com/F0417.02104/JarosAwiec2527032011?authkey=Gv1sRgCOjB0I3G8PTfGA# no to macie ode mnie, mało coś robiłem i niedużo jest oglądania:) Wrzućcie też od siebie z aparatów.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Co tu dziś taka cisza? wszyscy kaca leczą?