Treść opublikowana przez A4_Raf
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dzięki, wporzo facet Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Cześć, Znacie jakąś tania lawete, Gdańska, Sopot? Immobilajzer poszedł w nissanie. trzeba do jakiegoś warsztatu postawić. Nie moje auto. Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
Normalnie Barca dostała to u innych też trzeba, najlepiej, że Real dostał za Enzo Zidane, co za kpina. Powinni zamknąć Fifa i powołać nowa organizację. Rozumiem mają winę, ale Enzo? Be zbyt jaj Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka Ps mają dwa tygodnie na transfery Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
Mi chyba też jeden poszedł, bo pika od razu jak włączam wsteczny. Natomiast jak podjeżdżam do przeszkody to reakcja jest prawidłowa częstotliwość się zwiększa. Będzie trzeba podjechać na vcds. Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
To było straszne, że Wesley nie dostał. Wtedy przegieli totalnie wszystko. Najlepiej zdobyta piłka to chyba Cannavaro. Liczy się tylko strzelanie, strzelanie i strzelanie nuda. Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
Skorumpowana jest ta piłka nożna. Każdy mecz pewnie ustawiony, taka prawda, ale oglądać trzeba. Platini co wziąć było do łapy to wziął. Nic piękno futbolu Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
Messi lepiej prowokuje. Phi. Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
Też mi nowość. Albo on albo Ronaldo. Nuda. Powinni zrobić jakieś ograniczenia, a nie jeszcze pewnie 5 lat będzie tak samo. Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
Kto tam wie... Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
Oj cala fcb. na pewno też prowokowali ;-) Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
Niech się pukna w głowę. Pół roku stracone. Najgorsza decyzja w tym roku to postawienie na Benka, sredniak i tyle, gdyby Barka i Atletico miały ogromny kryzys wtedy może byśmy byli zadowoleni z jego wyników. Wracaj chłopie do lpoolu z całym szacunkiem dla tego klubu. Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
Fakt, aż jedna fajnie zakończona akcja. Dzisiaj pewnie dzienniki podadzą listę kandydatów na nowego trenera. Swoją drugą Benek i tak długo tu siedział. Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
Nie trzeba być ekspertem, żeby stwierdzić, że Arsenal w tym roku nic nie wygra. Jak zwykle zresztą. Chamskie i prawdziwe. Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
Ser był spoko, ale czas leci, trudno teraz o powtórkę... Obecny trener to raczej pokazuje średni poziom, postawilbym go na równie z Benkiem, dwie postaci, które już odnosily sukcesu, ale fajnie jakby nowe kluby znaleźli :-) A wiecie co z Jospehem? Co po Bayernie? Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
Patrząc po ostatnich wynikach to na pewno Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
Szczególnie nie trzeba się zgadzać z Realem. Poniżej krytyki. Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka Dzisiejszy mecz oczywiście. Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
Ładne pary, Real pewnie w tym sezonie trafił ba silniejszego od siebie xd. Trzymam kciuki za Arsenal żeby odpadli w 1/4. Fajnie jakby pogromca Barsy odpadł też xd Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
Stawiam na Czechy i Chorwacje Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Bixenon Xenon od A do Z
Światło z soczewki od B8 jest rewelacja, ale nie wiem od czego to zależy, że nie mogę prawej lampy regulacją ręczna Zrobić niżej. Lewa świeci idealnie, tak więc uważaj co robisz. Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
Za darmo to nawet San Marino by nie oddało. Pytanie czy Polska nie odda. Można jednak być nastawionym pozytywnie, o pierwsze miejsce będzie ciężko, ale drugie? To już jak najbardziej. Nie mogę się doczekać poczynań Polaków. Ostatnie wyniki również pozytywne, więc... Oby się nie przeliczyć Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
No :-D Zabawne. Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
Ten filmik dobry :-) na razie tylko marzenie, kiedyś za sto lat może i 7-0 będzie xd Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
Carlo wyraził chęć powrotu, ale Beneq raczej nie poleci. Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
Nie nazwałbym już tego równą :-( ale obym się mylił... Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
Barca i Bayern nuda........... Za to Chelsea? Chciałbym powiedzieć jak równy z równym, ale nie, tym razem było inaczej trafili na słabszego i wygrali z niezłym wynikiem. Chłodząc ten wielki optymizm w weekend powrót do ligi czyli do normalności ;-) Swoją drogą ciekawe ile Szachtar wladuje Realowi hmmm Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka