Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TOM3K

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez TOM3K

  1. Przed chwila na a4 widziane dwie czarne b7 w korku. Pozdrawiam
  2. TOM3K odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    poczytaj jest temat o tym w silnikach w b8
  3. Ktoś Tu polecał jakiś preparat do oczyszczania z kleju Wurtha chyba czy coś takiego pamiętam ze jak wtedy sprawdzałem to tylko dla firm było to sprzedawane przypomnik mi ktoś?
  4. Rozumiem Cię całkowicie, gdy zaczynałem zabawe to też miałem zwykłe wiadro bez grita i wydawało się być ok, ale z czasem dokupuje sobie akcesoria nawet producentów z wyższych półek dla swojego "widzi mi się". Broń Boże nikogo nie namawiam na wiadra po 100 zł , trzeba liczyć się z tym że nie każdy ma środki finansowe na takie zabawy...
  5. Źle to ująłem, bo chodzi o samego grit guarda, którego raczej w Leroy Merlin nie kupisz. A który jest bardzo pomocny przy myciu auta szczególnie po korekcie Ja mam dwa zestawy wiader w DE mam Megs'a a w PL Good Stuff'a . Z obu jestem zadowolony , ale fakt faktem, że megs jest droższy dwu krotnie (czy jest dwa razy lepszy ? Tu płaci się pewnie za marke)
  6. TOM3K odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Idealny do aut po swapie na 1.9 TDI
  7. Załamałbym chłopa jakbym mu napisał ze dobre wiadra z dobrym grit guardem kosztują więcej niż chce on przeznaczyć na wosk
  8. Weź sobie Vampir ADBL glinka gyeon'a, szampon z neutralnym pH żeby później Ci wosku nie jadł i rękawice jakąś fajną nie zapomnij o cleanerze
  9. TOM3K odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    weź sobie od H4mm3Ra 4850 i nic Ci się nie zmieni ani na żółty ani na niebieski
  10. Do 100 kupisz np FUSSO ? a do przygotowania lakietu wszystko masz?
  11. TOM3K odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    przygarnąłbym takie Rotorki
  12. http://shiningcar.pl/pl/p/ADBL-Interior-QD-500ml/2355 To zafundowałem ojcu i jest zadowolony wcześniej miał porządnie wyczyszczone plastiki, a teraz od czasu do czasu psiknie i przetrze i efekt fajny dla oka Przed aplikacją tylko kurz ściera i wszystko bez czyszczenia APC za każdym razem. Bo prawdę mówiąc jak będziesz tak co chwile walił chemie na ten kokpit to z biegiem czasu będzie się niszczył. Jakby nie patrzeć to jest jednak chemia. Ja powtarzam zawsze , że trzeba doprowadzić coś do jak najlepszego stanu, a później poprostu systematycznie pięlegnować. Nie będziesz musiał wtedy poświęcać tyle czasu na dane czynności.
  13. Ja używam Autosol Bluing Remover. Tylko pamiętaj o tym , żeby dbać systematycznie o chrom, bo jak za bardzo je zapuścisz to zostanie tylko wymiana.
  14. Do bierzącej pielęgnacji wnętrza kup sobie dedykowany detailer i wystarczy Ci.
  15. TOM3K odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    tak bez problemu [09 – Cent. Elect.] [Coding - 07] -> [Long Coding Helper] -> Byte 10 Bit 3 - zmiana 1 to 0 Dzięki
  16. TOM3K odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    znalazłem ze da się wykodowac. Ale chodzi mi o to czy sterownik przyjmie kodowanie wgl
  17. TOM3K odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Da się zakodować przednie lampy na US podobnie jak w b7?
  18. druga sprawa to to czym będziesz czyścić. Bo jeśli weźmiesz miękki pędzelek to ok a jak weźmiesz jakąś twarda szczotkę np do czyszczenia skóry to gorzej (mowie tu o klimatroniku przyciskach itp)
  19. Nie powinno być żadnych problemów 1:50 to prawie sama woda , więc mówie do przetarcia kurzu może być. 1:20 problemów też nie powinien powodować
  20. jeśli do takiego pezecierania kurzu a nie czyszczenia plastików możesz sobie zrobić takie stężenie. Ja czyszcząc wcześniej APC od SG jak i teraz od ADBL robie 1:6 na normalnych plastikach i 1:10 przy klimatroniku czy innych delikatniejszych elementach
  21. U mnie tak dobrze nie ma ale też jestem zadowolony
  22. Czasem dobrze mieć stłuczke nie ?
  23. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    w s-line kratki są wciskane a nie przykręcanew sumie racja
  24. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    to bez problemu. wykręc kratki i masz dojście
  25. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    jak masz sline to tak ale nie wiem jak przy zwykłym

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.