Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TOM3K

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez TOM3K

  1. Zostaje w rodzinie Poszukiwania ciężko idą... Szukałem b7 nie ma nic. Szukam b8 albo a5. Jedną b8 znalazłem w super stanie i wypasie ale mojej się nie podoba kolor bo biała i pełne skóry
  2. Każdy pędzelek będzie dobry byleby nie gubił włosia ValetPro albo ADBL. Mokrą to może nie, ale wilgotną mikrofibrą jak najbardziej możesz zbierać brud.
  3. TOM3K odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tylko po drodze na księżyc trzeba zmienić wałek Się śmiejesz, ale kolega z pracy ma Pasiora B6 z 2005r. z dieslem 2.0 pod machą - to chyba ten najbardziej awaryjny z tego co kojarzę - i pokonał nim już z zapasem dystans jaki dzieli Ziemię od Księżyca Na szafie ma już ponad 416tys.km, przy czym osobiście wyjeździł nim ~260tyś. Jak niemal każdy kupił go jakoś 6-7 lat temu z udokumentowanym przebiegiem 160tys. km Z tego co mówił to nic przy silniku nie robił (dopytam dla pewności)... rok czy dwa lata temu zajechał do ASO bo mu coś ABS zgłaszał błąd - winowajcą był zanieczyszczony czujnik (swoją drogą poza ASO chcieli go naciągnąć na jego wymianę... ) i przy okazji wymienili mu za darmo wtryski ! ! ! W ramach jakieś zaległej akcji serwisowej. Bo na te 2.0 narzekają ludzie, którzy ich nigdy nie mieli ja w firmie miałem 3 sztuki i z żadnym problemów nie było.. 3 lata temu jak sprzedawałem (rocznik auta 2007) to najwięcej przebiegu miał ok 330 tys. I wymienione tylko wtryski na akcji jak się dba tak się ma. Tyle w temacie. Jak katujesz silnik to i najlepszy zajedziesz
  4. Nie wiem czy z klubu czy nie. Wątpię bo w samym Hanowerze w ostatnim czasie jest plaga kradzieży navi. Ubezpieczalnie mają ból d*py i szukają wymówek w wypłaceniu kasy. Teraz mam poważniejszy problem niż navi. Bo cudowne Niemieckie prawo mówi że na prywatnym parkingu przy sporze o stłuczkę zaczynamy z winą 50/50... I pojechała
  5. Jeśli będziesz robił z głową to nie narobisz weź sobie jakiś pad soft i będzie ok.
  6. no właśnie nie ma chyba że u mnie coś jest od nowości uwalone.
  7. Ja kupiłem P7 za 700 zł i żałuję że nie dołożyłem do czegoś lepszego bo brak stabilizacji obrotów da się odczuć czasem. Ale znajdziesz też chyba coś ze stabilizacja do Twojej kwoty i dla własnego użytku
  8. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    aaa to chyba s4 tyle kosztuje...
  9. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    kolo 1000 zł chyba ale warto bo wygląda super
  10. TOM3K odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    turzol w dziale o skrzyniach masz temat o rodzajach skrzyń jakie bym montowane...
  11. TOM3K odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Przeca to draśniecie tylkopowiedz to gościowi który wycenił na 9 tys € Szczurek poszedł za 20
  12. TOM3K odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panie nowy klient na spotach będzie
  13. Ja właśnie z wujkiem wyszedłem z serwisu i odczucia z jazdy po wgraniu nowego softu są pozytywne. Auto jakby nie jest tak zmulone i ciszej chodzi. Może takie złudzenie. Ciekawe jak że spalaniem czy się podniesie czy zostanie na tym samym poziomie. Teraz trzeba jeździć z papierkiem od nich ze auto jest juz po akcji to w razie jakiejś kontroli emisji... Chodzi o jego q3 z 2013 2.0 140km
  14. TOM3K odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja na temat manuala 2.0 tdi się nie wypowiem bo nigdy nie miałem potrzeby tak kręcić auta ale też mi się wydaje ze 2 max przy 50km/h
  15. TOM3K odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pokaż jakieś zdjęcie tego. Możesz colourlock soft spróbować a jak nie to strongiem potraktuj
  16. TOM3K odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Unfallfrei nie zaznaczone więc całkiem możliwe. Mnie te fotele obrzydzają są okropne. Dzisiaj jak wsiadłem w salonie do nowej s5 poczułem się jakby to było dla mnie zrobione troszke mnie cena odstraszyła 75k €
  17. TOM3K odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja jedynie kiere z polifta bym wrzucił. A jakby była luźna kaska to wtedy może resztę, ale nawet przedlift w eslajnie mi się bardzo podoba na rotorkach
  18. TOM3K odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Z tego co się orientuje to raczej nie ma innego.
  19. TOM3K odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    U mnie to właśnie cena. Zakładałem ze nie będę nic dokładać do kasy jaka dostane od ubezpieczalni ale poszukując do 10 k kompletna bieda później mowie dołożę 2 tys dalej nic i cud ze moja się zgodziła na 15. Wiem ze polift lepiej bo ma już CDUC i tak dalej ale niestety. Szczerze to i tak jest spora różnica między b7 a b8. Do szczęścia wystarczy mi 2x sline skórki i quattro. Po za tym kupując nowsze nie zawsze kupisz w lepszym stanie...
  20. TOM3K odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ale znaleźć fajna sztukę 3.0 q w manualu graniczy z cudem... Automat jest o wiele łatwiej znaleźć i są ciut tańsze patrząc np na mobile.de
  21. TOM3K odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tip wychodził z tego co wiem. Jak mają coś zrobić to zawsze są jakieś kombinację trzeba się do tego przezwyczaic. Ta co u patrzyłem wygląda na zadbaną. Jedynie co mnie męczy to to że ma 1 strefę ale już stwierdziłem ze jak brakuje jednej z rzeczy której potrzebuje to nie będę odrzucał całego auta jeśli dobrze wygląda i nie jest to jakiś bubel. Coś tam się zawsze dołoży pewnie
  22. TOM3K odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja szukam tez przedlifta 3.0 tdi i do 15k coś tam jest ale też nic szczególnego. Mam nadzieje ze nie zdziwie się jak w niedziele pojadę bo 300 km do niej mam. zacząłem od szukania w manualu ale szybko przeszedłem na automat
  23. TOM3K odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tez jestem teraz w trakcie szukania auta dla siebie i jest dramat. Jak coś fajnego jest to po 700 km a w okolicy 150 km nie ma kompletnie nic. Patrzyłem za jedną b8 i jedna b7 dramat juz ślady rdzy na jednym i drugim w niedziele mam plan jechać obejrzeć kolejna b8. Ciekawe co z tego wyjdzie. Jakbym sie tak nie pospieszyl ze sprzedażą b7 to może i bym ją jednak naprawił...
  24. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    A no jest
  25. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Słyszał ktoś o firmie z Gdańska która przerabia pompy oleju w naszych 2.0 ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.