Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TOM3K

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez TOM3K

  1. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    no ale kozak wygląda jak zobaczyłem u Horneta to chciałem się zamienić ale on nie chciał :grin:
  2. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    tak
  3. Dramat jakiś. Moją miał dzisiaj oglądać rzeczoznawca ale chyba go nie było bo zero info od Audi. A czekam jeszcze na drugiego od radia, który strasznie przeciąga.
  4. policz sobie lampę 600 zderzak 800 maska 450 błotnik 200 wszystko do malowania po 400 do tego pierdoly typu spryskiwacz halogen kratka halogen nie wiadomo co jest pod maską uszkodzone nie wiem jak z robocizna. .. zobaczymy ale jest opcja żeby włożyć pdc jeśli będzie naprawa nie wiem ile wycenia auto jeden mówi ze wgl średniej ceny rynkowej. Drugi ze wgl jakichś tam stawej z systemu ubezpieczalni
  5. Pech się trzyma ostro... niestety
  6. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    ale on robił chyba w B6 co nie?
  7. to chyba miałeś inny model osrama. bo te fajnie świecą e deszczu
  8. Osram w ojca b5 jeździ od lipca tamtego roku Różnica jest ogromna. Wiadomo nie jest to bix ale świeci o wiele lepiej niż zwykła żarówka. Płaciłem chyba 85zł
  9. Auto stoi w Audi Zentrum Hannover i czeka na rzeczoznawce do jutra rana. Ja za to dostałem jako auto zastępcze nową a3 na razie do poniedziałku. Modle się żeby całki nie było bo po małych kalkulacjach wyszła już ładna sumka... Nie wiadomo co w środku pod maską jest grane. Zapalił się check...
  10. no poszły ... Lipa ze to na zamkniętym parkingu i policja nic nie ma do tego
  11. szybę moglem mieć już jutro ale jakiejś firmy co w carglass wkładają na ori do poniedziałku musze czekać. Narazie mam plexe wstawiona... jedno nie skończone a tu pając cofal i nie widział
  12. u mnie leży też Następny będzie Autobahn
  13. Tylko może jak juz nie dedykowanego ma kłaść na felgi to coś odpornego na wyższe temperatury?
  14. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Zostaw słoiki w spokoju to nie będziesz miał problemu A skąd ja w DE wezmę takie dobre ogórki kiszone na zagrychę ? [emoji23]Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Kajak Ci podrzuci
  15. Poszła mała sumka ode mnie !
  16. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Zostaw słoiki w spokoju to nie będziesz miał problemu
  17. gramatura chyba 1000. mam też carbona recznik i tez fajnie zbiera wodę jest chłonny ale mały i dość długo schodzi przy osuszaniu. fajny jest do dolnych partii
  18. jak nie dbasz od początku o chromy przy szybach to później jest problem bo robią się takie plamki Co to ten mahmut? Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka ręcznik do osuszania tyle ze kosztuje 3x więcej jak fluffy
  19. jak najbardziej możesz zawsze to przytrzyma trochę szajnu i trochę hydrobowosci będzie tez kiedyś używałem fluffy ale jak mi Denis napisał żeby zainwestować w porządny sprzęt to od razu kupiłem mahmuta jest przepaść między jednym a drugim
  20. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Przy niedzielnej nudzie dopisze
  21. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    rns ledowego z jakim numerem najlepiej wziąć?
  22. A była mowa żeby brał b7 od Horneta to się spalaniem przeraził
  23. niezniszczalna b5 się posypala?
  24. Ty je jadasz czy jak?
  25. jeszcze się temat ciągnie?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.