Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TOM3K

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez TOM3K

  1. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    tuv musisz pierwszy zrobic.musisz mieć numer z ubezpieczani żeby zarejestrowac. a podatek ściągają nie raz od razu albo jak mi po prawie 3 miesiącach
  2. coraz więcej tego ale nie ma się co dziwić bo jest kozak
  3. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    skoro tak to rzeczywiście nie warto przepłacać
  4. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    dzięki
  5. I nie wiem co teraz napisać
  6. To będzie też nowe koło?
  7. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    spoko jak podpasuja Wsadze 225 i będzie dobrze nie ?
  8. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    wiec musze je sobie odpuścić...
  9. witam kolegę z hannoveru
  10. było ori. ciekawe ile teraz to kosztuje
  11. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    więc w końcu jak ? Musze być pewien czy to wejdzie i bedzie dobrze leżało. Opony w razie czego mógłbym zmienić ale czy 225 będzie ok ?
  12. Pytanie może dość głupie ale jak się nie zapytam to się nie dowiem. Czy po numerze VIN albo jakoś w serwisie moge dostać kod do swojego radia ?
  13. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    no DTM to dość drogi interes ale wygląd rekompensuje ubytek w portfelu Sam zdeś p&p. Nie pasują spryski reflektorów. To lepiej mierzyć na aucie bo przy gumie 245 może być problem od wewnątrz. Poza tym to nie rozmiar do B7. ale jeśli bym gume węższą wsadził to powinno styknąć ? czy byłby potrzebny jeszcze dystans. I jaką najwęższą opone moge przucić do 8.5j 225 czy 235 ?
  14. może dlatego Ci długie po drzewach walą
  15. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Sam zdeś p&p. Nie pasują spryski reflektorów. To lepiej mierzyć na aucie bo przy gumie 245 może być problem od wewnątrz. Poza tym to nie rozmiar do B7.
  16. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    bedziesz musial je wbic w brief a to koszt kolo 100€. chyba ze tak jak mowie znajdziesz jakiegoś w porządku gościa
  17. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    no wlasnie ma 8.5j
  18. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    18 cali przy ET48 i oponie 245/40 będzie obcierać ? czy przypasuje bez problemu ?
  19. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    na moje oko to tak jak normalnie rejestrujesz auto tylko nie wiem czy trzeba jakoś papiery tłumaczyć. ale tego się dowiem. jeździesz do Zulassungsstelle i powinieneś normalnie zarejestrowac. Jak nie musisz tłumaczyc papierow czyli odchodzą koszta tłumaczenia to jak sie nie myle ze zwykłymi tablicami nie swoimi 72€. z tymi sprężynami mozesz miec problem, ale w niemczech da się też załatwić tak jak w polsce znajdz tylko jakiegoś gościa w dekrze w porządku i bedziesz miał TUV bez problemu
  20. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    sąsiad to robił . Co potrzebujesz wiedzieć to sie zapytam
  21. To trzeba było wymienić części na ori USA
  22. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    RS u nas można zrobić jakiegoś lokalnego ;p
  23. TOM3K odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pozostałe kody definiujące pakiety S line to: - WQY, WQZ (pakiet S line) - WQS (pakiet S line PLUS) - PQD (pakiet zewnętrzny S line) - ? (pakiet zawieszenie S line 17”) - WQX (pakiet zawieszenie S line 18”)
  24. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Mam namyśli jakiegoś naszego spota
  25. to co on cały poobijany był ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.