Treść opublikowana przez TOM3K
-
A4 B7 2.0T Q by darek181289
Coś słabo interesowałeś się tym autem. Bo powinien mieć obrysówki w zderzaku i klapa też jest z eu
- B7 Crew
- B7 Crew
-
DRL
Wtedy długie świecą z mocą ~30%
-
DRL
montuj ori będziesz miał wszystko w lampie i będzie ok
-
A4-KLUB.GERMANY
Może inaczej niech wszyscy co są chetni na spota napiszą i wtedy się znajdzie odpowiednie miejsce żeby nikt nie byl poszkodowany
- B7 Crew
-
A4-KLUB.GERMANY
ja do wurzburgu mam prawie 400 jak dla mnie troche za dużo km
-
Subwoofer w boczku
tak powinno się właśnie do tego podchodzić ☺
-
Zaparowany/mokry halogen
takie coś powinni Ci zrobić w serwisie w ramach gwarancji ☺ przynajmniej tak mi sie wydaje bo jeśli nic nie odkrecales wiec nie miales jak tego uszkodzić to jest to wada fabryczna
-
Subwoofer w boczku
Jak jest wszystko w porządku z mechaniką to reszte sobie dołożysz
-
Zaparowany/mokry halogen
widocznie jakaś nieszczelność jak kupiłem kiedyś nowy halogen do b5 to miał taką wade więc i tu jest to możliwe
-
Subwoofer w boczku
pozostaje Ci dołożyć resztę głośników ☺
-
A4-KLUB.GERMANY
Moraj87 a moze byscie wpadli gdziec blizej centrum niemiec ? bysmy jakiegos wiekszego spota zrobili
-
Realizacje - Zadbaj o Auto
chłopaki go dostaną spowrotem i będzie to samo ale teraz wygląda jak auto
-
Subwoofer w boczku
możesz nie mieć bo było kilka wersji audio
-
B7 Crew
- Opona 225/55 R17 czy podpasuje do B8?
wejdzie bez problemu z tego co wiem to można dużo kombinować z konfiguracjami kół w b8 Ten profil 55 to procent z szerokości więc 5 % nie robi dużej różnicy w wysokości- [B7 BPW] A SztYrY EsLajn by !Grześ
Bo nikt nie nadąrza za Tobą- B7 Crew
- B7 Crew
- Nowe amorki 1be
wyniecione? czy może pekniete?- Prośba o numer części
tak jak mówisz nie powinno tak być. może była jakaś przygoda z tym autem. a na krańcach podszybie pasuje tzn przy jednym albo drugim błotnik ? bo na zdj średnio widac- Nowe amorki 1be
pewnie prowadzenie się troszke pogorszy .- Radio do 400 zł
Jeśli ogarniesz sobie ramke wogół radia to pakuj RNS-E albo typowo do b5 rns-d najlepiej w wersji dx żebyś miał całość po polsku mapy i menu - Opona 225/55 R17 czy podpasuje do B8?