Treść opublikowana przez marcindlug
-
Studenci prawa i prawnicy na forum
Nie powiem Ci czy warto bo to kwestia indywidualna. To czego jestem pewien to to, ze bedzie miala duzo stresu, od groma nauki i ogromna kolekcje podrecznikow, ksiazek i notatek ja ukonczylem jeszcze informatyke i moge smialo powiedziec ze mam bardzo ciekawa prace ktora rekompensuje mi te lata nauki
-
Studenci prawa i prawnicy na forum
hmm... ja pamietam aplikacje jako wyewoluowana forme niewolnictwa
-
Metallica w Warszawie!
po drugim utworze bylo lepiej ale tak sie dzieje jak soundcheck jest robiony przy otwartym dachu a sam koncert przy zamknietym :/ Iron Maiden w Poznaniu - to byla tragedia jezeli chodzi o naglosnienie, echa, odbicia i znieksztalcenia :/ MetallicA zawsze daje rade na koncertach niestety pierwszy raz na koncertach tego typu spotkalem sie z bydlem rzucajacym piwo z gornej trybuny :/ to bylo mega slabe...
-
Studenci prawa i prawnicy na forum
W zasadzie to masz racje tylko do takich wnioskow dochodzi sie po czasie. Ciekawsze doznania to aplikacja
-
Studenci prawa i prawnicy na forum
prawo rzymskie to pikuś zobaczysz pozniej co bedzie sie dzialo ze mna na roku zaczynalo 400 osob, po I semestrze zostala polowa, po II semestrze bylo juz 100 osob. do konca zostalo duzo, duzo mniej... podreczniki, komentarze, kodeksy... to wszystko przed toba mysle ze powinienes naszykowac duzo regalow na ksiazki niestety z praca nie jest wcale tak rozowo. wszystko zalezy od tego w ktora strone malzonka chce isc.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Ja mialem sporo powyzej tych 260 na frankenturbo ale tak jak mowisz - musialy byc spelnione dodatkowe warunki
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Jeszcze nie widzialem 260km z k04-015 wiec obstawiam turbo do wymiany. Jakie masz sprzeglo?
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
jezeli bede prowadzil ja to bede najwolniejszym pojazdem na drodze, jezeli Ola to żodyn nie ma szans, żodyn
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Ze mna
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Faktycznie, amerykany dzis pijo!
-
Spociki Łódzkie
Gratulacje!/tak mi przykro... * * - niepotrzebne skreslic
-
Spociki Łódzkie
Tak, bardzo tak
-
Spociki Łódzkie
Ty pacz! W tej pozycji jej nie poznalem
-
Spociki Łódzkie
No ta jest w wieku tartacznym
-
Spociki Łódzkie
Ja wiem czy to takie wazne...
-
Spociki Łódzkie
Fakt, troche stara...
-
Spociki Łódzkie
Jaki słodziak! :>
-
Spociki Łódzkie
Dokladnie! Przeciez do przesylania wlasnie takich tresci powstal internet
-
Spociki Łódzkie
Najlepsze co moze dac internet to gole baby i kotki
-
Upgrade hamulca tylnego w autach FWD - 280mm
lizniete bylo jarzmo a nie zacisk. lizniete w celu zrobienia miejsca na koronke abs kolega Guzior troche mnie oszukal mowiac ze wsio jest p&p. w jego przypadku faktycznie tak bylo ale to dlatego ze mial gotowy adapter na polce
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
nie jest to wcale takie straszne, zarowno nowe jaki stare bloki da sie zrobic bez problemu. autentycznie warto
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Dokladnie
-
3.0 ASN/AVK - Warto bawić się w kompresor?
ze jak do mnie powiedziales? jak tylko wyjde z roboty to jade ci cos polamac serio - kompresor nie ma sensu, pakuj v8 + manual a pozniej turbo do V8 bo wiesz ze sie da
-
3.0 ASN/AVK - Warto bawić się w kompresor?
nie warto kompresora, Guzior/Kriskis zrobia ci V8 tak, ze wszystko bedziesz mial wyswietlane/pokazywane/rysowane czy co tam chcesz