Treść opublikowana przez marcindlug
-
Spociki Łódzkie
odnosze wrazenie, ze studenci sa albo coraz bardziej leniwi albo coraz glupsi :/ ewentualnie maja za duzo kasy przeciez kupowanie pracy liczacej maksymalnie 15 stron na zaliczenie jakiegos pojedynczego przedmiotu to szczyt glupoty/lenistwa :/ ale nasz klient, nasz pan
-
Spociki Łódzkie
własnych zasad należy się trzymać idę się położyć na trochę. ledwo żyje :/
-
Spociki Łódzkie
fakt a nie myślałeś o tym żeby mniej lać ?
-
Spociki Łódzkie
skromny drink z ćwiartką ?
-
Spociki Łódzkie
ja miałem cale spektrum objawów i nie było innego wyjścia a ty nie masz żadnego raka i weź się wyśpij bo głupoty gadasz
-
Spociki Łódzkie
miałem guza przysadki już usunięty i będę żył długo i względnie zdrowo nie gadaj głupot ! masz już 30 lat wiec jakie młodo ?
-
Spociki Łódzkie
miałem, nic specjalnego
-
Spociki Łódzkie
tylko 1 na 10000 osób dostaje raka wiec nie jesteś normalnym człowiekiem - jesteś wyjątkowy ale pewnie nie masz raka
-
Spociki Łódzkie
masz 30 na karku to znaczy że się już w życiu wyspałeś ;P a masz klatę w brokacie i świecisz w blasku słońca ? bo może faktycznie jesteś "wampirem"...
-
Spociki Łódzkie
wiedza na bank zwróci się w $$ ! sen jest dla słabych
-
Spociki Łódzkie
ja tez mam dosyc tego tygodnia. cale szczescie ze mam juz z glowy DJ dlaczego ty jeszcze nie spisz ?
-
Spociki Łódzkie
sto lat, sto lat niechaj żyje nam admin Kimi !
-
Spociki Łódzkie
mgr mi się kurna zachciało i w szkole siedziałem :/ na dodatek okazało się że w kołchozie muszę po przebywać fizycznie a nie tylko cyfrowo :/ mam nadzieje że do końca tygodnia tylko
-
Spociki Łódzkie
kłysia awatar
-
Spociki Łódzkie
ten awatar jest mocno hipnotyzujący
-
[B5 AHU] Zegary sprzed na polift, konsola z nawigacja
zabawa tania nie jest ale jest warta zainwestowanej kasy na forum masz wszystko opisane wiec
-
[B5 AHU] Zegary sprzed na polift, konsola z nawigacja
a jakie jest pytanie ?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
nikt nie mowil ze rezanie jest tania zabawa daruj sobie zmiane kompa. pojedz do ogarnietego tunera i zrob sobie program - roznice zauwazysz i przez jakis czas bedziesz myslal ze jestes krolem swiata a pozniej tak czy inaczej zmienisz turbo... to sie zawsze tak konczy
-
[B5 AEB] Swap z k03 na K04
uszczelki kolektor-turbo, turbo-wydech i ewentualnie jak ukrecisz szpilke przy kolektorze zapasowe szpilki
-
Spociki Łódzkie
sen jest dla slabych w nocy sie pracuje
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
najlepiej to wymienic wtryski juz na miejscu u tunera tylko bedzie to przerost formy nad trescia. jezeli nie wkladasz duzego turbo to nie ma sensu zmieniac wtryskow
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
trzeba grzebac w sofcie bo wtryski o wiekszej wydajnosci bez zmiany czasu wtrysku beda zalewaly silnik
-
Spociki Łódzkie
lizniesz tylko prawo wlasnosci intelektualnej rysy zima polecam bardzo !
-
Intel Core i3 + DDR3 1600Mhz, będzie to działało?
bedzie dzialac na 100%
-
Spociki Łódzkie
sam bym tego lepiej nie napisal