Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcindlug

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcindlug

  1. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ma ktos od nas diesla ? ;P co to za czesc jest zaznaczona ? auto to polo 2010 1.6tdi
  2. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    powinien ruszyc procek jezeli dell zapewnil wsparcie w biosie. wiekszosc plyt na 945g z ktorymi pracowalem lykala e6300
  3. ja mysle ze to kwestia programu ale tak czy inaczej wymiany dvki nie unikniesz
  4. a kiedy byl wymieniany dv ? bo przyjalem zalozenie ze wymieniles skladajac auto. jezeli tego nie zrobiles i nie wiadomo ile ma nalatane aktualny zaworek to nie bylo to madre z Twojej strony... dv odgrywa ogromna role ! w przypadku kiedy dv jest "zapieczony" i nie otwiera sie to przy zmianie biegu na pelnym booscie zauwazysz na wskazniku skok doladowania. moze to jest przyczyna wpadania auta w tryb awaryjny ?
  5. jezeli dv bedzie nieszczelna to auto bedzie zamulone bo nie zostanie osiagniete zalozone doladowanie. jest tez odwrotna opcja - "zapieczona" dv - ale to jest akurat dzwiek tak charakterystyczny ze zwrocilbys na niego uwage
  6. w aeb nie ma map sensora m.in. dlatego nie da sie vagiem sprawdzic doladowania
  7. skoro masz nowe dv i n75 to posprawdzaj dokladnie szczelnosc dolotu zarowno przed jak i za turbo, wszystkie podcisnienia
  8. a gdzie dokladnie w aeb masz map sensor?
  9. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    powiem ci Seba ze wlasnie tak pamietam treningi
  10. mysle ze mozna przyjac smiale zalozenie ze k04-015
  11. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    smialo - bedzie nas dwoch
  12. to ciekawe bo ja ostatnio kupowalem n75 i kupilem wlasnie J moze mowa byla o dv? bo te faktycznie wystepuja tylko w jednej wersji od jakiegos czasu
  13. nie wiem czy dokladnie to mial Buba na mysli ale zadales sobie odrobine trudu zeby poczytac o tych zaworach ? nie o mbc tylko o roznych wersjach n75 ? wszelkie fora o vagach czy artykuly o n75 glosza ze zawor z rs2 (n75k) na ktory sie uparles powoduje bardzo czesto przeladowania i wpadanie w tryb awaryjny. tej wady nie posiadaja zawory n75j/h o ktorych ci zreszta pisalem
  14. wklad zostaje twoj. seryjna przeplywka wystarczy ci do ~230KM wiec nie wiem czy jest sens
  15. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  16. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    mozliwe ja tu wlasciwie nowy jestem bo dopiero trzy lata z hakiem i sie nie orientuje jeszcze
  17. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    sprawy mechaniczne to kolega DeeJay_Kill slyszalem ze robi...
  18. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    to Ty ladna gromadke dzieci masz...
  19. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    zestaw plazowy - klata i bic
  20. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    nie wiem tylko czy jestem wystarczajaco czarny zeby na takich smigac...
  21. 034 906 283 k, ponizej 300pln w aso. na allegro widzialem ten zaworek raz i to dawno temu :/
  22. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    coby niedziela byla przyjemniejsza
  23. Lista: Raggaman - 1 kpl - 6 zegarów, bez fis, matowe Moskal - 1 kpl - 6 zegarów, bez fis, matowe szafa - 1kpl - 6 zegarów, bez fis, matowe (chyba, że jest możliwość zamówić czarne) marcindlug - 1kpl - 6 zegarów, bez fis, matowe
  24. marcindlug odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    n75 - 12v przeplywka na wolnych powinna wskazywac w przedziale 2-4g/s (u mnie jest 2.7-2.8) i okolo 120g/s przy 6000 obrotow w przypadku seryjnego aeb.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.