Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcindlug

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcindlug

  1. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ale ja wiem ze to bylo... niemniej jednak sam widzisz ze za kazdym razem jak to ogladasz dzien robi sie fajniejszy
  2. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    w temacie spalania - tak na dobra sprawe to na dzien dzisiejszy wg wskazan zegarow moje auto produkuje jakies 55-60l co 550km SuicideGirl Belle and Sebastian music video re-edit NSFW
  3. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a moj pali 3.5 l/100km w trasie i 4 w miescie tej wersji bede sie trzymal
  4. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    u nas wszystkie auta to padaki
  5. no i najwazniejsza informacja dla chcacych grubo rezac - glowica w aeb ma najwieksza srednice kanalow !
  6. osprzet silnika aeb jest prostszy. nie ma mapsensora, przepustnica jest na linke. faktycznie kraza informacje ze aeb z rocznikow 95-96 mialy kute tloki i korby "skinny". jesli mnie pamiec nie myli mialy byc wykonane przez firme mahle
  7. posiadam 1.8t AEB wiec najstarszy z tej rodziny silnikow. w chwili obecnej okolo 230KM. spalanie w trasie to okolice 8-9 l benzyny (5 * 9 = 45pln), w miescie 12-13 (5 * 13 = 65pln). przejechanie 10tys km to koszta 4500pln w trasie i 6500pln w miescie. oleju pomiedzy wymianami nie musze dolewac. zalozenie gazu obcieloby te koszta o polowe wiec bylyby to okolice zblizone do Twoich wydatkow przy nieporownywalnie wiekszej frajdzie z jazdy :> zalozenie gazu to nie jest profanacja. musisz tylko pamietac o tym zeby auto do tego przygotowac - wywalic katalizator, upewnic sie ze silnik jest w pelni sprawny. sama instalacja nie moze byc kompletowana i montowana po kosztach. jezeli te wymogi zostana spelnione a sama instalacja zostanie wystrojona przez kogos kto ma o tym pojecie, to nie zauwazysz roznicy w jezdzie na gazie i na benzynie a silnikowi zadna krzywda sie nie stanie.
  8. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    pewnie kalkulator pisze na podstawie tutoriala
  9. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    kup diesla w automacie i bedziesz palil 3-3.5 na trasie
  10. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    nie ma sie co oszukiwac - na rs4 b5 trzeba wylozyc minimum 60k pln zeby miala rece i nogi i nie zostawiala czterech sladow.
  11. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Bartku powaznie jedyne co Ci nie pasuje w ogloszeniu z rs to cena za ta moc ? a czytales to ogloszenie ? "8 poduszek powietrznych. 4 ksenonowych", "Filtr czastek stalych"
  12. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    kazda/kazdego z Was przewioze jak tylko zloze auto ale nie jest to cos do czego mozna podejsc ot tak i bedzie git. to musi byc zaplanowane i zlozone z glowa a to wymaga odpowiednich nakladow to ogloszenie z rs - fajne ale niestety to sciema ktora widze po raz enty
  13. smialo mozesz zamawiac. w mistach dziala bez problemu miedzy miastami juz nie jest tak wesolo. predkosc jest ograniczona do 256kbit ale po rozbudowie infrastruktury ma wzrosnac do 512kbit. rachunki nie przyjda do Ciebie na bank z prostego wzgledu - UKE w zamian za koncesje na czestotliwosci potrzebne do sieci LTE wywalczylo bezplatny internet o ograniczonej predkosci.
  14. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    oczywiscie tylko ja sie obawiam ze minimum rok zajmie mi gromadzenie funduszy wiec bedziesz musial uzbroic sie w cierpliwosc
  15. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no wlasnie chodzil w Q ze skrzynia od 1.8t
  16. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no popatrzec tylko moge... silnika dotykalem osobiscie ale do oski go nie wstawie ja jestem napalony na 4.2 v8 i zdania nie zmienie
  17. dziala niedawno zmienil sie regulamin i teraz nie trzeba sie fatygowac osobiscie do Warszawy po karte. niestety czas oczekiwania na sim nie ulegl zmianie i okolo miesiaca trzeba czekac.
  18. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no wspominales na spocie wlasnie na 90% skrzynia od a8 wejdzie do tunelu :>
  19. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    tak. gdybym musial to bez zastanowienia zalozylbym lpg. nie ma nic zlego w el pi dżi pod warunkiem ze auto zostanie do tego przygotowane a sama instalacja bedzie zalozona i wystrojona fachowo a nie po kosztach.
  20. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a co złego jest w sekwencyjnej instalacji el pi dżi ?
  21. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    kazdy z nas tak wyglada jak mysli o przejazdzce RS4 słit focie
  22. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    oj tam oj tam ja jestem pacyfista ! jezeli poczujesz sie lepiej to bij smialo ale pamietaj ze przemoc nie jest rozwiazaniem - rozwiazaniem bedzie uczeszczanie na spoty ŁDZ BANDY dlaczemu Cie nie bylo ?
  23. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    czesc nowy
  24. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    cos w tym jest wiem ze niemoglbym pracowac na porodowce nie zmienia to jednak faktu, ze natura tak to sobie wymyslila, ze jestesmy wam potrzebni w fazie produkcji
  25. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ja mialem z nia tylko kilka treningow ale to co widzialem utknelo w pamieci jedno co wiem na pewno to to, ze nie chcialbym jej spotkac w ciemnej uliczce

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.