Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Alona

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Alona

  1. :confused4: :confused4: a co się stało Bieniek???? :kwasny: :kwasny:
  2. Paździoch się nie zamyka (padła najgorsza część pompy i nie da się tego naprawić), a do tego pompa w aso po zniżce kosztuje 1800zł, a ja na allegro nie moge poki co znaleźć używanej o takim samym nrze. ;( ;( ;( ;([br]Dopisany: 28 Lipiec 2009, 10:31_________________________________________________ Bardzo śmieszne Mydło :confused4: :confused4:
  3. pewnie, że w czwartek zróbmy, skoro nawet Bieniek miałby się zjawić :cool1: :cool1: jestem za czwartkiem w dalszym ciągu!!!! :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  4. co jest odrażające?? :shocked:
  5. a jak moj ojciec sie wkur!!!!!! mówi, sprzedajemy tego grata hahahah
  6. kto mi w etce sprawdzi cene pompku i n75 ??
  7. ta, oczywiscie ze od centralnego hahahaha co ja napisałam w pospiechu lol :kox: :kox: dobra, zaraz pazdziocha do Jacy do garazu wstawie i bedzie gites bo kasowanie bledow nic nie pomoglo, pompa padla na amen ;( ;( ;( ;([br]Dopisany: 24 Lipiec 2009, 22:16_________________________________________________kto mnie jutro do pracy podrzuci ??
  8. chłopaki, co ją mam zrobić, pompka od centralnego chyba mi na amen siadła. Właśnie z auta pisze i nie mogę go zamknąć...
  9. zrobimy, zrobimy, już wszyscy sie zgodzili :cool1:
  10. a myslalam już, że Was na parkingu zamkneli
  11. Brynia, u nas klubowicza nie ma takiego chyba :mysli: :mysli: a Ty w ogole prawie w Trójmieście i na spota nie zawitalaś nawet?? :thumbdown: :thumbdown: A co to, jeszcze nikt ze spota nie wrócił???? :kox: :kox:
  12. panowie i panie gdzie sa wszystkie zdjęcia, które mi robiono podczas zlotu, bo ani jednego nie widziałam?? :kox: :kox:
  13. Alona odpowiedział(a) na jaco79 temat w Audi A4 B5
    popros mechanika o logi, nagraj na pendrive'a i wrzuć na forum to na pewno Ci pomożemy!!!!!!!! bo niby na jakiej podstawie stwierdzil, że pompa padła??? :mysli:
  14. no pewnie... Panowie chyba nie możemy robić pod górkę.... :gwizdanie: To może my mamy nie przyjeżdżać??? ale o co chodzi ????? :mysli: :mysli:
  15. no dobra to ja przyjade z asia bmw bo akurat mnie z dworca 20.25 odbiera to bedziemy tak przed 21 a za tydzien tez moze być czwartek jak dla mnie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  16. chyba, że spota na jutro przełożymy :kox: :kox:
  17. a mnie nie będzie ;( ;( ;( ;( ;(
  18. po 10 tys?? :shocked: :shocked: skoro koleg brał z pewnego źródła, to nie ma co - trzeba reklamować!!!!!! przeciez to aż niemożliwe, że wałki febi sie wytarly po 10 tys. jakaś lipa pewnie była, no i cena tez jakoś dziwnie mała jak na ori częsci... reklamacja reklamacja, żadna regenracja!!!!! :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  19. halo halo co Wy tak rzadko te spoty olsztyńskie macie, co?? :tongue4: ja właśnie w delegacji w Olsztynie do czwartku i nawet nie mam jak się załapać... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  20. kolego, przede wszystkim musisz wiedzieć, że jak coś Ci się dzieje z autem, to podłączasz VAGa i sprawdzasz, moze byc tysiąc przyczyn takiego zachowania silnika, zobacz jakie błędy wykazuje a później będzie można Ci pomóc, bo tak to możemy sobie wróżyć z kart i może coś ktoś wygdyba!!!!!! pojedz do jakiegoś konkretnego mechanika, na pewno będzie miał komputer, to Ci wszystko posprawdza!!! :hi: :hi:
  21. od razu tak mówiłem popieram no to i ja popieram!!! i niech zlot będzie już od piątku!!! :naughty: :naughty: a jak wrócę z Olsztyna w czwartek to możemy też zrobić tego kinowego spota, jo??? :kox: :kox: znaczy się w środę mnie nie będzie ;( ;( ;(
  22. a to zboczuchy :polew: :polew: :polew:
  23. no ale to nie ma byc randka, ale klubowe kino [br]Dopisany: 19 Lipiec 2009, 13:04_________________________________________________a Olgierdzik i Ola ?? ano i pozdrów ją ode mnie równiez :gwizdanie: :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.