Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Alona

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Alona

  1. ok, dzięki [br]Dopisany: 19 Kwiecień 2009, 12:10_________________________________________________ Wiemy!!! ale zszedł z ceny sprzedaje na 17" i bez paru detali kurcze kto ma pojecie ile to może palić??
  2. http://moto.allegro.pl/item605925347_audi_a4_1_8t_quattro_mtm_306km_stan_idealny.html chłopaki, nie wiecie czyje to auto?? :kox: śliiiiczneeeee i 305 PS, jak to możliweeeeeeee?? :naughty: hmm ciekawe ile pali... i ta cena.... nie no żyć nie umierać :kox: kto chce kupić Paździocha?? :tongue4:
  3. Zamow na stronie.... możemy razem zamówić, bo nie potrzebuje aż 5ciu za naprawe?? :wallbash: a jak oni do cholery chcą naprawiać zbitą lampę?? skleic?? :wallbash: w ogole gdzie ten gostek miał auto ubezpieczone?? jak w PZU, to najlepiej jak wstawisz auto do warsztatu gdzie mają umowę z PZU podpisaną i wtedy oni wyceniają i nie ma problemu z dostaniem kasy
  4. ja też jestem za wtorkiem
  5. ciiiiii wszyscy spią ta, chyba chleją :polew:
  6. ale dostała kopa w dupkę chcesz jeździć autem 50/50 ?? tak marzy mi sie sk~ładak ironi się nie dopatrzy~łeś?? :tongue4:
  7. Cris, być może to przez ten przelany olej... :thumbdown: nie wiem, okaże się a Paździocha nikomu nie oddam
  8. jak silnik, jak jest wyciek?? ponoć mam uszczelke między silnikem a skrzyni~ą do wymiany :wallbash: nie wiem pojade do maxa w poniedzialek i zobaczymy
  9. Mnie wszystkie Mydelko, mnie wszystkie :kox: :polew: :polew: :polew: btw. umowilam sie na poniedzialek do tego Auto Maxa, byl tam ktos oprocz Bienioslawa?? dzisiaj dolalam 1l oleju ;(
  10. jupiiiiiiiiii znalaz~łam nowego paździocha dla siebie :kox: http://moto.allegro.pl/item602660242_audi_a4_sedan_2005_rok.html pomożecie mi go zrobić??? :naughty:
  11. ale o co chodzi???? :mysli: :mysli:
  12. oj tam, miałam płaskie, cisne cisne i nie jedzie, az jakis yaris sie za mna wkurzył hahahaha vaga podlaczyc musze nooo.... aaaaaaaa :wallbash: może przepływka nowa szwankuje
  13. słuchajcie, mam dzisiaj jakiś debilny dzien, a na domiar złego wjeżdzałam dzisiaj na obwodnice wbilam sie na lewy 100, 110 a pozniej gaz cisne, a auto mi nie chcialo jechać, dziwnie wchodząc na wysokie obroty i jakby nie reagowalo na gaz to chyba nie skrzynia, bo wrzucilam od razu na reczna zmiane i na 4ce, i ani troche mi nie przyspieszylo... :wallbash: :wallbash: po chwili znowu normalnie reagowalo na gaz, o co tu moze chodzic??
  14. muahaahahahahahaha :polew: :polew: TomekS :polew: :polew: :good: :good:
  15. a jaki kolorek lubisz? bo to teraz nie problem [br] on woli blond :polew: :polew: :polew:
  16. Tomasz?? mówisz o sobie czy jak?? :kox: Tomek mi nigdy nie dogryzał :tongue4: :tongue4: Prawda Tomeczku?? :naughty:
  17. Bieniek zawsze mi dogryza ;( ;( ;( ;( to boli :polew: :polew:
  18. Bieniek, a nie mam?? zawsze sama jesteś :> Bieniek, a nie mam?? zawsze sama jesteś :> a potrzebnie mi drewno w lesie?? hahahah :kox: zresztą siedziałby jak dziewczyna MyStory dzisiaj w aucie, i po co mi to?? :kox: :kox:
  19. :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
  20. zmęczone ociężałe nogi po pracy hahaha :polew: pozycji też czegoś jeszcze nie mam?? Faceta,ale Mydlo pierwszy w kolejce :kox: Bieniek, a nie mam??
  21. przeleciałam, przelecialam tym mam nawet bliżej, ale są większe dziury więc wolę na Armii Krajowej zjeżdzać nie mogłam się powstrzymać, jakoś noga na gazie mi się znowu zaklinowała :tongue
  22. pozycji też czegoś jeszcze nie mam??
  23. Ruda dziękuje kolegom!! A do Bienka, to co najwyżej mogę o :
  24. Łepski ,masz wpierdul PKSy, prawda w oczy kole. Diesle to są dobre w agregatach prądotwórczych. nie no Mateo, tego to sie po Tobie nie spodziewałam [br]Dopisany: 14 Kwiecień 2009, 11:59_________________________________________________ hahahaha, bierz kobitke, ja się nią zajmę
  25. Smacznych jajek chłopaki!!!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.