Treść opublikowana przez Alona
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
dobra dosyć tych bzdur lepiej mi powiedzcie gdzie w Trójmieście zrobią mi przegląd z przyciemnianymi szybami, bo juz dzisiaj na jednej stacji usłyszałam, że musze jzerwać folie:polew:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
kto to obok mydła!!??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
mówisz o sobie?? dzięki wielkie , zalezy mi na jakiejś porządnej stacji żeby mi nic z autem nie zrobili ja w sumie mam wszystko ogarnięte, więc powinien być luzzzzzz
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
aaaaaaaa, ok, dzięki!! ciekawe czy znajda mi miejsce na jak najszybciej bo do Wawy w czw jade a 28go mi sie konczy wazność przegladu hehe aaaa i pytanie czy oni tam przeglądy robią!!??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Bieniek, ale za shellem w prawo sie skreca?? to już nie Rzeczpospolita a chyba Hynka?? Ten serwis to Auto - Gum??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Halo Panowie, gdzie mam się udać na coroczny przegląd w Gdańsku, hmmmm?? :gwizdanie:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
przecież mówię, że testery mam za darmo i nie tylko testery za 80 zł można już kupić markowy produkt, hehe dzięki za zniżke, ale moj Tatuś ma 10%, więc i tak nie ma różnicy, 8zł, to mi na waciki starczy hehe już mam zamówioną, w poniedziałek odbieram, robie i bedzie gites dzięki za angaż i chęć niesienia pomocy
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
a to, to mam za darmo nie, powaga ile może być na to rabatu?? bo jak dużo, to moge tam jutro zadzwonić i się zapytać jaki to nr katalogowy :przebiegly:[br]Dopisany: 20 Marzec 2009, 22:23_________________________________________________hmmmm, a można jakos inaczej znależć ten nr niż pytac w Aso, to jest dokładnie lewa uszczelka pokrywy zaworów
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
nie mam tego nru, bo nie pomyślałam rabat z 80 zł?? moge miec na miejscu 10%, bo moj ojciec ma tyle u Grobla, ale co to za różnica, 8 zł, to nawet wacików za to nie będzie hehe No chyba że masz 50% rabatu, to co innego
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ewentualnie od S4 a poza tym dla zainteresowanych, jeżeli chodzi o okres mojego Paździoszka, dzisiaj dopiero byłam u mechanika i okazało się, że mam walniętą uszczelkę pokrywy zaworów, heh dopiero na poniedziałek będzie niestety, bo Pan od części był leniwy i nie chciało mu się dogłębnie przeszukac magazynu i nie znalazł tej co była na stanie koszt 80 zł bez zniżki u Grobla, a robocizna pewnie 2 razy tyle bo mój biedny mechanik pewnie cały silnik umyc będzie musiał cala oslone z dołu zawalona mialam i zdjął mi ją w ogóle, jeżdzę bez i teraz mi nic nie kapie póki co, stan oleju tez mam ok, nie wiem o co chodzi hehe mam nadzieję, że po wymianie uszczelki bedzie si :gwizdanie:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
http://moto.allegro.pl/item577450226_hit_przepiekny_oryg_grill_atrapa_audi_rs4_a4_b5.html kto mi znajdzie taki, ale tańszy??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Mateusz, hahaha, chyba wykrakałam wczoraj ten śnieg. a miałam dziś zmieniac koła ... zima bleeeeeee
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
poza tym to była chyba b6stka :gwizdanie: a może b7
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
o to chodzi tylko, niestety zawsze byłeś wrażliwy na mą krzywdę, co sie zmieniło, więc już Cie nie kocham
-
[ALL B5] Zapchana odma a wyciek oleju ?
hehehe, masowe wycieki, gdzieś to słyszałam nie wiem, jutro pojade, to sie zobaczy co to dokladnie jest miejmy nadzieję, ze tylko ta odma, bo nie uśmiecha mi się miski olejowej naprawiać albo Bóg wie czego jeszcze!
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
przecież napisałam!!!!! tak Wy mnie wszyscy słuchacie!!!!!
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
nie no nawet TOMEK nie reaguje na mą rozpacz... ;(
-
[ALL B5] Zapchana odma a wyciek oleju ?
Hej Chłopaki, Ile kosztuje ta odma, bo dzisiaj wykryłam wyciek oleju w dokładnie tym samym miejscu co u konrdaw111 Prawdopodobnie, tak twierdzą trójmiejskie chlopaki - zdiagnozowane dziś na spocie, trzeba będzie ją wymienić. Ciekawa jestem ile muszę kasy przyszykować.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
to nie dopuszczalne no teraz to tylko kwiaty pomogą...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no no ale gentelmanów mamy w klubie :gwizdanie: Bieniek okrzyknięty gentelmanem nr 1!!! i nie wiem kto srebrnym avantem przede mnie sie wbił przed wyjazdem, no ładnie traktujecie rodzynka klubowego!!! dziękować wszystkim za miłe porady odnośnie mojego paździoszka, jutro czeka go kanałowe!!! biedactwo hehe
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no tak, w końcu w Polsce jesteśmy
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ja na razie wróciłam z pracy i nie mam siły sie ruszyc z kanapy....
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
leżę w łożeczku, czytam forum i tak nagle naszła mnie ochota jechać na zlot do Bukowiny. a kto od nas jedzie prócz Tomka i Mydełka??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ale 17" czy 18"?? a może 19???
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
a jakie kupujesz zamiast tych???