Treść opublikowana przez wustyle
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
majtki se sciagnij nie mam aktywnej Xbox Live
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
dziekuje szanownym Panom za utwierdzenie mnie w przekonaniu zeby nie kupowac shift-a
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
no jak to jaki? to tak jakbys zamiast kierownicy w prawdziwym aucie mial pada
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
mowilem ze to dobra kiera za rozsadna cene?
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Flyer ale jak sie prowadza auta? czy chocby tak w miare realistycznie jak w GRID? dla mnie to wyznacznik zeby kupic
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
uuuuu to ja nie kupuje szifta poczekam na FM3
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
dali jazda
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Forza rzadzi powiem to ktorys raz z kolei mialem okazje jedzic na slomczynie w zeszla sobote rajdowka przygotowana w specyfikacji FIA i tak samo jak ona, forza nie wybacza absolutnie minimalnego bledu (co sie zdarza nagminnie w innych grach wyscigowych) dla mnie forza i richard burns rally to niepokonane tytuly gier sciganych
-
F1, Rajdy i Motorsport
no to grubo sie zrobilo... czekamy teraz kiedy (odpukac) ktorys z Piquetow zginie w niewyjasnionym wypadku?
-
[B5 ANB] Problem ze znalezieniem sterownika pompy abs
w tym problem, ze przegrzebalem aukcje i nie ma wzmianek o tym czy mozna podmienic czy nie
-
[B5 ANB] Problem ze znalezieniem sterownika pompy abs
Padl sterownik. Mechanik, u ktorego stoi moje auto szuka na aukcjach i po sklepach sterownika o takim samym numerze ale nie moze znalezc. Czy sterownik z tego samego rocznika (99) bedzie pasowal z np. 1,9 TDI FWD?
-
F1, Rajdy i Motorsport
ja wybralbym roberta z jednego prostego wzgledu jako debiutant w srednim bolidzie pokazal, ze stac go na bardzo duzo
-
F1, Rajdy i Motorsport
to ze stawiali to wiesz na poczatku sezonu planetF1.com typowalo Roberta na mistrza i co? tu sie wszystko zmienia jak w ruletce, puszczaja do prasy i mediow "przecieki", zeby podgrzac atmosfere, a w zacisznych gabinetach i tak wszystko na spokojnie sobie ustalaja
-
F1, Rajdy i Motorsport
i ja sie temu nie dziwie
-
F1, Rajdy i Motorsport
trudno ale pokazal ze jest waleczny i jest wlochem
-
F1, Rajdy i Motorsport
pozdrow go od nas
-
F1, Rajdy i Motorsport
jemu nic ale najbardziej na tym wszystkim ucierpial wizerunek piqueta seniora pewno lazil za briattore i nalegal zeby zatrudnic juniora a junior slabo jezdzil i tyle
-
F1, Rajdy i Motorsport
kur_w_a pamietam to co za samobojca jeszcze przebiegl na druga strone...
-
F1, Rajdy i Motorsport
byc moze a teraz lekki OT czy jest tu jeszcze ktos, kto twierdzi, ze: BOLIDY W SEZONIE 2009 SA BRZYDSZE NIZ W 2008? od samego poczatku mowilem ze sa ladniejsze, i to o wiele
-
F1, Rajdy i Motorsport
a za co [br]Dopisany: 31 Sierpień 2009, 12:55_________________________________________________ niezła jakość obrazu za to ze dwa razy wcisnal sie na chama z pasow wokol toru i spowodowal niebezpieczna sytuacje
-
F1, Rajdy i Motorsport
naprawde kimi powinien dostac kare...
-
F1, Rajdy i Motorsport
zobaczcie to http://www.youtube.com/watch?v=pS2sdXx08-Y
-
F1, Rajdy i Motorsport
jest cos magicznego w radosci zwyciezcow na podium no nie? (nie dotyczy raikkonena )
-
F1, Rajdy i Motorsport
jakby fizi strzelil sie z kimi to robert wskoczy na pudlo [br]Dopisany: 30 Sierpień 2009, 15:15_________________________________________________cienko z heidfeldem...[br]Dopisany: 30 Sierpień 2009, 15:20_________________________________________________vettel zabral sie do roboty[br]Dopisany: 30 Sierpień 2009, 15:23_________________________________________________rubens sie fajczy zeby tylko olej sie nie rozlal[br]Dopisany: 30 Sierpień 2009, 15:24_________________________________________________no panowie szacunek dla fisichelli brawo robert
-
F1, Rajdy i Motorsport
jeszcze heidfeld se przypomnial jak sie jezdzi...