Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wustyle

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wustyle

  1. obrazuje tylko koledze jaroquattro sens wstawiania czegokolwiek gdziekolwiek taka operacja predzej czy pozniej konczy sie usunieciem protezy albo zaorac ECU i wgrac nowy program, albo zostawic serie
  2. wszystko zalezy od stanu silnika
  3. Marek Staszewski w Lublinie otworzono wlasnie oddzial Masters Tuning (jesli Poziek mial na mysli wlasnie Jego)
  4. ostatnie urzadzenie z wstawiona plytka jakie widzialem, to byl kolorowy telewizor, kiedy Polska przechodzila na system PAL i bylo to naprawde baaaaaardzo dawno temu
  5. pan Marek szukajcie a znajdziecie
  6. i nazywa sie sztukmistrz z lublina
  7. i uwazasz tak na zdrowy rozsadek, ze to normalne miec wstawiona plytke z programem?
  8. no ale jak bedzie? beda kropki czy nie?
  9. zloooooooo, zloooooooooo
  10. skoro wczesniej bylo ok, radzilbym sie przyjrzec co i gdzie lejesz do zbiornika...
  11. prawie zawsze daruje sobie np. czytanie fatalnych stylistycznie ogloszen na allegro autko super, wszystko podane, jaki silnik, przebieg, itd i zaczyna sie opis sprzedajacego... po drugim zdaniu mam juz dosyc i zamykam okienko jakos zle mi sie kojarzy pan sprzedajacy, ktory pisze jezykiem Kargula...
  12. no bledy ortograficzne od biedy zrozumiem, bo wielu jest dyslektykow i nie wiedza nawet o poprawianiu bledow ale stylistyczne pisanie postow na forum motoryzacyjnym jest podstawa do udzielenia pomocy piszacemu przeciez...
  13. c*p c*p... rozbawilo mnie to i od razu przypomniala mi sie wypowiedz kolegi z klasy w technikum, ktory na podstawach technologii i konstrukcji maszyn wyjasnial dzialanie sprzegla UWAGA CYTUJE!!!! sprzeglo to jest tak, ze jak sie podchodzi i sie kreci i sie naciska, to sie nie kreci, a jak sie puszcza to sie znowu kreci i to jest ze sprzeglem wlasnie tak lub podobnie (slowo w slowo)
  14. tak czytam te posty i czytam... i dochodze do wniosku, ze za bledy ortograficzne i stylistyczne powinno sie przygarniac kropka:) mam czasami powazne problemy, zeby zrozumiec co autor ma na mysli tez tak macie?
  15. spytaj mamy, czy nie potrzebuje ogrodnika
  16. panowie:) wyluzujcie:) podczas skretu zmienia sie cyrkulacja powietrza:) a dokladnie kierunek dmuchania, powietrze wbrew pozorom nie skreca razem z Wami w samochodzie
  17. wiec zobacz link, ktory Ci podalem
  18. widze Twoj podpis i zastanawiam sie dlaczego piszesz Ty a nie zona koniec OT
  19. nie pasuja przypominam tylko Twoje poczatki na forum strasznie agresywny mezczyzna z Ciebie
  20. wustyle odpowiedział(a) na ROGER temat w Audi A4 B5
    chromowane obwodki w A4 juz widzielismy:) chala, czy nie chala, zalezy w tym przypadku wylacznie od jakosci i trwalosci tego produktu z allegro
  21. Te, puchatek '-) przyganial kociol co?
  22. popatrz na www.audizine.com (Poziek dzieki ) tam jest dzial ze zdjeciami wlascicieli aut a ze to strona stricte niemiecka to powinienes znalezc ladnie, delikatnie stuningowane audiczki
  23. no slyszalem ze XP milion razy lepszy ale powiem Ci Yates, ze w glowie mi sie nie miesci, zeby nie mozna bylo zrobic downgrade'u bo beda klopoty zlodziejstwo
  24. ja sie nie unosze:) ja sie tylko dziwie, ze 90% uzytkownikow PC jakich znam wciaz narzeka na system operacyjny zamiast cos z tym zrobic i przesiasc sie na cos innego i posty na forum sa odbiciem moich codziennych spostrzezen
  25. no dokladnie ja mam maka wiec nie mam takich problemow ale gdybym uzywal PC to za nic nie instalowalbym tych smietnikow z redmond

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.