Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wustyle

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wustyle

  1. W piatek (27.04.2007) wraz z kadra kierownicza mojej firmy smigamy na tor do Ułęża. Bedzie kilka ciekawych wozkow (subaru sti, dwie octawie rs, hondy, focusy no i moja A4). Przez 7 godzin pod okiem Piotra Wróblewskiego (bedzie siedzial na prawym fotelu podczas przejazdu kazdego z nas) bedziemy uczyc sie jak prawidlowo prowadzic auto. Jak tylko wroce to od razu zdam relacje i zamieszcze pare fotek. a tu link do szkoly Piotra: http://www.rspw.waw.pl/
  2. Chlopy a gdybym sobie sprawil taki klucz do gwintowanej zawiechy (no wlasnie - jak on sie fachowo nazywa) i samodzielnie regulowal zawieche? oczywiscie wiem ze po regulacji trzeba ustawic zbieznosc gdzie mozna taki klucz kupic?
  3. korzystalem z KYBa w nissanie i hondzie byly super
  4. wustyle odpowiedział(a) na wustyle temat w Audi A4 B5
    dziwna sprawa z tym olejem... wlaze rano do garazu, sprawdzam poziom - prawie zero oleju no to w fure i do norauto (2 km od domu) tam mi mowia ze na wymiane oleju trzeba czekac 1.5 h wiec pomyslalem ze jesli oleju juz prawie nie ma wezme banke castrola GTX magnatec 5W40 i sam zaleje po wlaniu 1 litra poziom wrocil do normy a teoretycznie powinienem wlac 3.5 l nic juz nie kumam [ Dodano: 26-03-2007, 11:51 ] zamykaj przemas, nic juz wiecej tu nie wymyslimy next week wymieniam caly olej
  5. wustyle odpowiedział(a) na wustyle temat w Audi A4 B5
    nie no:) tyle to wiem:) patrze wlasnie na ostatnia wymiane oleju w ksiazce serwisowej i tam jest zaznaczone przy pozycji olwechsel-service "tak" i reparaturemphelung "tak". stan licznika wynosil wtedy 174 tys teraz jest 190 tys i wlasnie na ten przebieg ustawiona jest kolejna wymiana oleju (datowana na maj tego roku)
  6. wustyle odpowiedział(a) na wustyle temat w Audi A4 B5
    w ktoryms z postow na temat oleju bylo - syntetyk 10W 50 albo cos popieprzylem jaki kupowac w takim razie?
  7. wustyle odpowiedział(a) na wustyle temat w Audi A4 B5
    Chyba nic sie nie stanie jesli doleje z litr syntetyka i za pare dni wymienie caly olej. Dodam, ze do pracy mam ok. 15 km i raczej nie stoje w korkach. Do turbo 10W 50 bedzie ok?
  8. wustyle odpowiedział(a) na wustyle temat w Audi A4 B5
    no to juz wiem zastanawiam sie tylko co na dolewke kupic teraz, w obecnej sytuacji... syntetyk, polsyntetyk... k..wa jak nie urok to sraczka no... poszukam jeszcze w papierach co bylo zalane ostatnio
  9. wustyle odpowiedział(a) na wustyle temat w Audi A4 B5
    sprawdzalem olej z 3 tyg temu i bylo ok kurcze nie mam teraz ani czasu ani hajsu na zmiane calego oleju moge to zrobic za tydzien ale do tego czasu musze jezdzic autem
  10. wustyle opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Panowie i Panie Przewertowalem cala ksiazke serwisowa i ani slowa o tym jaki olej lac... Mam nieduzy ubytek oleju a nie chce wymieniac calego. Jaki dolac zeby nie narobic szkod? [ Dodano: 25-03-2007, 20:02 ] aha dodam ze w dokumentach samochodu nie ma sladu o tym jaki olej byl zalany ostatnio
  11. wustyle odpowiedział(a) na martin a4 temat w Audi A4 B5
    ou yesss RS
  12. fajna, tylko lapmy tylne szjakies takie...
  13. wustyle odpowiedział(a) na KUB3K temat w Audi A4 B5
    i ja sie musze wziac za to bo mam to samo na razie sprobuje ze srubka
  14. jak bysmy Cie chcieli postraszyc kobieto to juz bys miala zawal '-))))
  15. ale masz problem bracie martw sie zeby prawidlowo z auta wydostawaly sie spaliny a nie bas '-)
  16. wlasnie... mi sie ta diagnoza nie podoba...
  17. a! i sonde trzeba sprawdzic
  18. Look! i Ty mowisz ze moje auto najladniejsze? czlowieku - Twoje! '-)))))
  19. ooooooo mechanicy to temat rzeka:) kazdy nastepny pyta kto panu/pani tak to spierdolil? i tez psuje:)
  20. mialem podobny przypadek w swojej hondzie kiedys niech sprawdza styki w stacyjce - mogly sie wytrzec
  21. czyli nic powaznego raczej dzieki
  22. heja od jakiegos czasu slychac w aucie skrzypienie myslalem ze to roletka z paki tak daje ale dzis w garazu oparlem sie o samochod i w koncu porzadnie zlokalizowalem zrodlo dzwieku przy poruszaniu autem na boki skrzypienie dochodzi z okolic prawego tylniego kola co to moze byc?
  23. ajjjjjjjjjjjjjjjjjjjt!!! za***ista!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.