Treść opublikowana przez wustyle
-
nauka jazdy na torze Ułęż
W piatek (27.04.2007) wraz z kadra kierownicza mojej firmy smigamy na tor do Ułęża. Bedzie kilka ciekawych wozkow (subaru sti, dwie octawie rs, hondy, focusy no i moja A4). Przez 7 godzin pod okiem Piotra Wróblewskiego (bedzie siedzial na prawym fotelu podczas przejazdu kazdego z nas) bedziemy uczyc sie jak prawidlowo prowadzic auto. Jak tylko wroce to od razu zdam relacje i zamieszcze pare fotek. a tu link do szkoly Piotra: http://www.rspw.waw.pl/
-
samodzielna regulacja zawieszenia
Chlopy a gdybym sobie sprawil taki klucz do gwintowanej zawiechy (no wlasnie - jak on sie fachowo nazywa) i samodzielnie regulowal zawieche? oczywiscie wiem ze po regulacji trzeba ustawic zbieznosc gdzie mozna taki klucz kupic?
-
Czy Kayaba to dobra firma....
korzystalem z KYBa w nissanie i hondzie byly super
-
[1.8T B5] pytanie o olej
dziwna sprawa z tym olejem... wlaze rano do garazu, sprawdzam poziom - prawie zero oleju no to w fure i do norauto (2 km od domu) tam mi mowia ze na wymiane oleju trzeba czekac 1.5 h wiec pomyslalem ze jesli oleju juz prawie nie ma wezme banke castrola GTX magnatec 5W40 i sam zaleje po wlaniu 1 litra poziom wrocil do normy a teoretycznie powinienem wlac 3.5 l nic juz nie kumam [ Dodano: 26-03-2007, 11:51 ] zamykaj przemas, nic juz wiecej tu nie wymyslimy next week wymieniam caly olej
-
[1.8T B5] pytanie o olej
nie no:) tyle to wiem:) patrze wlasnie na ostatnia wymiane oleju w ksiazce serwisowej i tam jest zaznaczone przy pozycji olwechsel-service "tak" i reparaturemphelung "tak". stan licznika wynosil wtedy 174 tys teraz jest 190 tys i wlasnie na ten przebieg ustawiona jest kolejna wymiana oleju (datowana na maj tego roku)
-
[1.8T B5] pytanie o olej
w ktoryms z postow na temat oleju bylo - syntetyk 10W 50 albo cos popieprzylem jaki kupowac w takim razie?
-
[1.8T B5] pytanie o olej
Chyba nic sie nie stanie jesli doleje z litr syntetyka i za pare dni wymienie caly olej. Dodam, ze do pracy mam ok. 15 km i raczej nie stoje w korkach. Do turbo 10W 50 bedzie ok?
-
[1.8T B5] pytanie o olej
no to juz wiem zastanawiam sie tylko co na dolewke kupic teraz, w obecnej sytuacji... syntetyk, polsyntetyk... k..wa jak nie urok to sraczka no... poszukam jeszcze w papierach co bylo zalane ostatnio
-
[1.8T B5] pytanie o olej
sprawdzalem olej z 3 tyg temu i bylo ok kurcze nie mam teraz ani czasu ani hajsu na zmiane calego oleju moge to zrobic za tydzien ale do tego czasu musze jezdzic autem
-
[1.8T B5] pytanie o olej
Panowie i Panie Przewertowalem cala ksiazke serwisowa i ani slowa o tym jaki olej lac... Mam nieduzy ubytek oleju a nie chce wymieniac calego. Jaki dolac zeby nie narobic szkod? [ Dodano: 25-03-2007, 20:02 ] aha dodam ze w dokumentach samochodu nie ma sladu o tym jaki olej byl zalany ostatnio
- Grill RS4 VS S4
-
[A4 B5 2.8 Q] mój maluch:) nowe fele...
fajna, tylko lapmy tylne szjakies takie...
-
[ALL B5] Drzwi opadają
i ja sie musze wziac za to bo mam to samo na razie sprobuje ze srubka
-
[B5 ADP] Gaśnie podczas jazdy, albo wcale nie odpala
jak bysmy Cie chcieli postraszyc kobieto to juz bys miala zawal '-))))
-
gdzie subwoofer??
ale masz problem bracie martw sie zeby prawidlowo z auta wydostawaly sie spaliny a nie bas '-)
-
[B5 ADP] Gaśnie podczas jazdy, albo wcale nie odpala
wlasnie... mi sie ta diagnoza nie podoba...
-
[B5 ADP] Gaśnie podczas jazdy, albo wcale nie odpala
oby sie nie mylil
-
[B5 ADP] Gaśnie podczas jazdy, albo wcale nie odpala
a! i sonde trzeba sprawdzic
-
[B5 1,9 TDI AVG] Pierwsza odsłona charakteru gnojówki...
Look! i Ty mowisz ze moje auto najladniejsze? czlowieku - Twoje! '-)))))
-
[B5 ADP] Gaśnie podczas jazdy, albo wcale nie odpala
ooooooo mechanicy to temat rzeka:) kazdy nastepny pyta kto panu/pani tak to spierdolil? i tez psuje:)
-
[B5 ADP] Gaśnie podczas jazdy, albo wcale nie odpala
mialem podobny przypadek w swojej hondzie kiedys niech sprawdza styki w stacyjce - mogly sie wytrzec
-
skrzypienie - okolice prawy tyl
czyli nic powaznego raczej dzieki
-
skrzypienie - okolice prawy tyl
heja od jakiegos czasu slychac w aucie skrzypienie myslalem ze to roletka z paki tak daje ale dzis w garazu oparlem sie o samochod i w koncu porzadnie zlokalizowalem zrodlo dzwieku przy poruszaniu autem na boki skrzypienie dochodzi z okolic prawego tylniego kola co to moze byc?
-
[B6 1.8T] S-LINE Audi A4 z mega duzymi felgami 18'' + nowe zdjęcia p.s Sprzedam
mistrzostwo beauty & the best
-
[A4 B6 1,8T Q] No to chyba teraz moja kolej
ajjjjjjjjjjjjjjjjjjjt!!! za***ista!