Treść opublikowana przez erchi
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
Miałem Densiona, ale wersję bez BT. (jest na sprzedaż). Obecnie mam inny patent, podpiąłem pod AUX BlitzWolf BW-BR4. którego używam z powodzeniem przy domowym sprzęcie.
-
Ubywa płynu chłodniczego w Audi A4 B6/B7
Po jezdzie autostradowej mokry od spodu zbiorniczek płynu. Wcześniej rozszczelniło się na króćcu (wyrzygało wtedy większość płynu, właśnie po autostradowej trasie), wymieniłem króciec i oringi. Rozszczelniało się na odpowietrzniku, wymieniłem rurkę z odpowietrznikiem. Po wymianie UPG problem znikania płynu zniknął. Dodam tylko, że głowica nie była pęknięta.
-
Ubywa płynu chłodniczego w Audi A4 B6/B7
u mnie nie było oleju w płynie, ani mazi na korku oleju. Jedyne co się pojawiło, to ciemny nalot na ściankach zbiorniczka płynu - wyraźnie od strony z której płyn wpływa do zbiorniczka. I pojawiło się to dopiero gdy auto zaczęło latać głównie autostradami. Testy na obecność spalin, szukanie wycieków, wymiany oringów, króćca, nic nie przyniosło poprawy. Dopiero po zrzuceniu głowicy (wypadanie zapłonów na drugim cylindrze) i remoncie góry, problem całkowicie ustał. Płyn wywalało zaworkiem w korku po dłuższych trasach.
-
Ubywa płynu chłodniczego w Audi A4 B6/B7
piotrsob dobrze radzi. U mnie test na obecność spalin nic nie wykazywał, płynu ubywało po dłuższych trasach. Chłodniczka oleju wymieniona, korek wymieniany dwa razy, króciec wrzucony oryginalny (+ oringi).. i dopiero po wymianie UPG się uspokoiło.
-
Wahacze SKV
Kupiłem komplet wahaczy w Regum (Skórzewo, Poznań)
-
Nie sposób dogrzać silnik - wskazówka max na 70 stopni
Płyn ma temperaturę wrzenia tę samą co woda? Btw, temperatura wrzenia zależy od ciśnienia.
-
Reduktor do mocy 225km
Gold GT też będzie ok
-
Wahacze SKV
Auto sprzedałem, więc mogę teraz powiedzieć, że zrobiłem na regenerowanych wahaczach 135tys km i nadal było ok.
-
Ubywa płynu chłodniczego w Audi A4 B6/B7
To nie EGR, a kombizawór.
-
Wymiana oświetlenia wnętrza w A4 B8 na LED-owe
-
Nie działają wentylatory 1.8T BEX
Zła wiadomość jest taka, że dopóki błąd będzie występował, nie da się utrzymać w trasie 90 stopni na blacie. Wymiana termostatu ani czujników nic nie da.
-
wyrzuca płyn chłodniczy dołem ze zbiorniczka przy prędkości od 170 km/h
Tak, to początki zgonu uszczelki pod głowicą. A to puści zaworkiem w zbiorniczku, a to rozsadzi oringi przy króćcu z tyłu silnika. Zbieraj hajs i przygotuj się na grubszy remont
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
Zgadza się. Mój Dension niebawem poleci na sprzedaż.
-
firmy oferujące wyższą kwotę odszkodowania od Towarzystwa Ubezp.
Dziękuję Panowie za wyjaśnienie jak to wszystko działa Ale szczerze, to nie wiem czy będę się w to pchał..
-
Zaproponowany przez gazownika zestaw do 1.8T - wasze opinie i uwagi
I mają rację
-
Zaproponowany przez gazownika zestaw do 1.8T - wasze opinie i uwagi
P******o ich z tym cenami
-
firmy oferujące wyższą kwotę odszkodowania od Towarzystwa Ubezp.
Czy ktoś tutaj z forum korzystał z 'usług' firm, które oferują wyższą kwotę odszkodowania, np. z OC sprawcy? Może mi ktoś wyjaśnić schemat postępowania takiej firmy?
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Z Regum wytrzymają więcej niż 2-3 lata
-
Relacja z reanimacji silnika - A4 B6 2.0 ALT
Może też być słaba kompresja na jednym z cylindrów. I też wywali wypadanie zapłonu, mimo nowej cewki i świec.
-
[ALL B6] Błąd przełącznika światła hamulców 00526 - pytanie.
U mnie ten błąd wystąpił po gwałtownym naciśnięciu pedału hamulca.
-
Wyciszenie auta - miejsca newralgiczne
@ scq Nadkola i podłoga. Plus cały bagażnik.
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
A ja byłem wczoraj na tym i polecam
-
Sprawdzenie auta przed zakupem
Panowie, macie namiary na sprawdzoną firmę/serwis oferujący usługę przedzakupowego sprawdzenia auta? Konkretnie chodzi o teren stolicy. Ktoś tutaj w ogóle korzystał z takich usług?
-
Naprawa wentylatora chłodnicy/skraplacza klimatyzacji
Czy ktoś rozbierał te wentylatory, wymieniał szczotki i łożyska? Teoretycznie wentylator wygląda na nierozbieralny, ale może komuś się udało?
-
1.8T BEX - niedogrzewanie + spadki temperatury
Błąd modułu sterowania wentylatorów >> otwarcie termostatu przez ECU. https://www.audizine.com/forum/showthread.php/618728-Fan-control-unit