Treść opublikowana przez czaja77
-
[B5 AVG] Pompka spryskiwaczy audi a4
plastyku?
-
Spoty Olsztyńskie
Patryk niby tak ,ale tylko z wygładu..... :)ale już skład mieszanki gumy niestety nie.
-
Spoty Olsztyńskie
zimowe opony które latały cały rok
-
Spoty Olsztyńskie
:gwizdanie: dobre ale one są już do d*py :kox:
-
Spoty Olsztyńskie
dobre ty maż quattro. ja mam na stalówkach tylko zamienić....ale się nie :kox:chce
-
Spoty Olsztyńskie
ta a teraz deszcz..... :)kurde a ja opon nie zmieniłem.......
-
Spoty Olsztyńskie
no trochę lipa...... a zimówki w piwnicy odpoczywają.......
-
Spoty Olsztyńskie
he te Taktuśia? :kox: :kox: :kox:
-
Spoty Olsztyńskie
głos oddany.... :) :good: :good: :good: [br]Dopisany: 14 Październik 2009, 17:48_________________________________________________a w następnym miesiącu głosujcie na mnie
-
szukam schematu paska rozrządu transit 2,5 bezturbo rok 93
i jeszcze raz dzieki za konkretną odpowiedz.
-
szukam schematu paska rozrządu transit 2,5 bezturbo rok 93
dzieki a są jeszcze inne silniki w transicie 2.5? bo kolega mnie prosił o rocznik 92-96? pozdrawiam
-
szukam schematu paska rozrządu transit 2,5 bezturbo rok 93
pilne tak jak w temacie....
-
Spoty Olsztyńskie
kabelek jakis tam mam..ale jaki??? poszukam mozecos wykombinuje ,pozdrawiam
-
Spoty Olsztyńskie
:polew: :polew: dobrze ze mam własnego :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
MARKU a ja tez będę mógł ?? :polew: :polew: :gwizdanie:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam....i zapraszam do działu spoty Olsztyńskie
-
Spoty Olsztyńskie
a co tu taka cisza????
-
[ALL B5] Problem z turbo po przekroczeniu 3000rpm lub 120km/h, brak doładowania
tylko vag i :vaglogi:
-
Spoty Olsztyńskie
i pewnie urywał byś się pierwszy ( jak z prawie każdego spota)... nie dopiwszy nawet piwa no to teraz mi wjechałeś na ambicje - na następnym spocie to chyba ostatni odjade jak tak ale i ja wole ostatnio browarek,po gorzałce mam odloty.
-
Spoty Olsztyńskie
jestem za :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :kox: :kox:
-
Spoty Olsztyńskie
hhehe spota to my z Pawłem W ŁÓŻKU przeleżeli......................... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
[ALL B5] Problem z licznikiem Jager 1/2 Fis (film)
hmmmm to czyli zostaje dać do wymiany tego procka??? :kox:
-
Spoty Olsztyńskie
fajnie ale mi pasuje po 14........ ;( zaraz podesle ci loga na pw
-
Spoty Olsztyńskie
witaj Pawel. dzis nie mogłem się zjawić............ praca.
-
Spoty Olsztyńskie
witam no i fajnie ze auto lata dalej jak latało...... :kox: :kox: