Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grzes1150

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grzes1150

  1. Fajny środek tylko ten automat mi by nie pasował.
  2. camel88 co to znaczy "walnieta opone"??? Opony są nowe więc nie rozumie
  3. A mi zakłuca pompka spryskiwaczy szyb Dobrze że nie używwa się tego często
  4. grzes1150 odpowiedział(a) na Bananek1979 temat w 1.9TDI
    Po co odrazu turbo na stół. Przyczyn może być kilka
  5. A ja bym jednak szukał opon z kolcami, takich jak na szwedzki rynek. No i oczywiście Q napęd
  6. grzes1150 odpowiedział(a) na Bananek1979 temat w 1.9TDI
    Ale jak by sobie nie mógł poradzić to pewnie przez forum znalazł by klubowicza ze swoich okolic z Vag-iem który by mu pomógł
  7. Tamte koła były raczj OK bo alusy po zakupie sprawdzałem na wyważarce i były idealnie proste i opony założone nowe, wszystko wyważone i ustawione.
  8. Zmieniłem koła z letnich na zimowe i teraz mam troche krzywo kierownice przy jeździe na wprost. Dodam że założyłem nówki opony na przód i na tył po jednym sezonie czyli też prawie jak nowe. Wcześniej letnie opony na których była ustawiana zbieżność też były nowe i zrobiłem na nich 2 tyś. km i było prościutko. Co może być przyczyną??? Na oko pod opciążeniem auta ciśnienie jest równe ale jutro jeszcze sprawdze to.
  9. grzes1150 odpowiedział(a) na blandman temat w Układ Jezdny
    w A4 Quattro ma inne a przednionapendówki inne więc w A6 będzie pewnie tak samo. W A4 różnica widoczna gołym okiem więc na kolana i zaglądać
  10. ja też to miałem ale od brata który ma A4 troche dłużej ode mnie się dowiedziałem że poniżej 5 stopni śnieżka tylko mrugnie.
  11. ... a co ma się dziać??? Drogowcy nie odśnieżają bo ich zima zaskakuje to chociaż Wy coś pożytecznego zrobicie
  12. ...myśle że Vag powie o wiele więcej niż my no i nie ten dział na takie pytanie!!!
  13. Jeśli ktoś ma zawias -60/-40 to może składać wniosek do Urzędu Miejskiego lub do Urzędu Gminy i jak wygra przetarg na odśnieżanie to kasa mu będzie leciała za samą jazdę :polew:
  14. Mi też świszczy i to mocno Dodam że w kacie jest rurka Oliwki nie pije, logi robiłem i jest bardzo dobrze więc czym się martwić :gwizdanie:
  15. To prawda. W tych lusterkach M3 prawie nic nie widać. jak by miał normalne to by się dawno połapał że misiaczki cały czas siedzą mu na ogonku. Patrzcie do czego prowadzą takie mody :kox:
  16. Ja ostatnio testowałem moją A4 i wykręciłem prawie "dwie paki" a nie powiem do ilu było :kox: nawet o antenie CB zapomniałem ale na szczęście jej nie zwiało
  17. http://patrz.pl/filmy/id/395799 ...no chyba że jako pasażer
  18. Kolego mi też dorabiali węża i efekt był taki sam jak u ciebie - na wolnych obrotach przy skręcaniu buczało i drżało. Nie bież się za pompe bo to nie ona jest tu winna!!! Zakładaj tylko wąż ori i zalej Febi 6162 (mineralny) i będzie git.
  19. mA4ciek dziś Cię ktoś zawadził na mieście przy Grunwaldzkiej ok. godz. 16-17 ??? To prawda ???
  20. Kolego chcemy zobaczyć co tam masz w środku!!! Plany całkiem całkiem. Jak założysz soczewki to obowiązkowo HIDy i bryczka kox !
  21. Gdzieś już widziałem tą A4 - a raczej słyszałem :kox:
  22. grzes1150 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    wow fajny mietek a jeśli chodzi o kołpaki to z lewej strony inne a z prawej inne :kox:
  23. mój AFN ma na zegarku 200 tyś. i mechanik mi powiedział że motorek w kondycji idealnej i czy będzie miał 200 czy 400 będzie chodził tak samo dobrze

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.