Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grzes1150

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grzes1150

  1. Od dłuższego czasu świruje mi ABS ale błędów nie ma. Włancza się przy nawet lekutkim hamowaniu i na niskich prędkościach Podpowiedzią było zrobienie logów tylko jak to się robi z ABSem??? Który kanał robić i jak??? Panowie w tym temacie jestem jeszcze zielony więc proszę o pomoc [br]Dopisany: 14 Październik 2008, 19:10_________________________________________________??????????????
  2. mA4ciek dziś jechałeś ul. Marszałkowską o godz. 9:35 ? Napewno to Ty bo poznałem Cię po felach i ten dźwięk
  3. Tak właśnie jest... im więcej władujesz kasy w auto i będzie to widać lub słychać tym krócej będziesz się tym cieszył. Lepiej jeździć poczciwą mało przykuwającą uwagę serią
  4. Najlepszym rozwiązaniem było by wymontować czujnik i wybrać się z nim do ASO. Oni Ci dobiorą odpowiedni. Nie kupuj tańszych zamienników!!! Takie rzeczy jak czujniki, termostaty i przepływki to precyzyjne urządzenia i szkoda kasy na zamienniki.
  5. ale fachowcy to robili~ Teraz to tylko polać benzyną i podpalić a puźniej wiaderko i pozbierać blachowkręty. Koszmar!!!!!!!
  6. ...a może konie pod maską tak się nabuzowały że aż maske chciało wyrwać z zamka
  7. I znowu zastała cisza Ostatnio jakiś nowy odpird...nym czerwonym sedanem był na spocie A tak na poważnie ta jego czwóreczka robi wrażenie
  8. Miodzio! 2,4 - piękny silnik i ten środek Felga jakaś ładna by się przydała bo ta na A4 jakoś nie bardzo.
  9. Powyżej 300km/h na fisie zaświeciło mu się że ma przednią klape niedomkniętą! ... może się zabierała do otwierania? I tak by nie miała szans z Bugatti Veyron.
  10. To też jest śmieszne. Słuchajcie , czytajcie i oglądajcie do końca : http://pl.youtube.com/watch?v=EuTwzBkN3yA&feature=related
  11. A ja się pochwale - zero punktów i od dwóch lat zero mandatów... chodź na drogach nie uchodze za świętoszka
  12. http://pl.youtube.com/watch?v=EuTwzBkN3yA&feature=related [br]Dopisany: 04 Październik 2008, 20:48_________________________________________________... a to świry... http://pl.youtube.com/watch?v=kwN7i2kOofo&feature=related
  13. A może wszystko zlepić na kleju do szyb? Przynajmniej będzie pewne że nikt nie zatankuje na twoich tablicach :kox:
  14. kilku rzeczy ... najlepiej podnieść dawkę rozruchową A jak się podnosi dawkę rozruchową??? Jak to się robi???
  15. To nie stanik!!!!!!!... to kominiarka :polew: fujj.. na audi wygląda to nie teges.
  16. Trzeniu nie nie stoją koło Tarnowa! :gwizdanie:
  17. ...co za film??? Nic tu K..... nie ma!!!!!!!!!!!!!!!!!
  18. A buczy pompa czy to rezonans w wężu??? Ja tak miałem jak zmieniłem wąż na nieori. Założyłem ori z rozbiurki i jest git. Najlepiej na postoju jedna osoba niech skręca a Ty obsłuc**j i najlepiej złap dłonią za węża tuż przy maglu - jak mocno drży to obstawiam na wąż! A nie zmieniałeś czasem węża albo nie dorabiałeś w firmie zajmującej się hydrauliką??? Sprawdź czy wąż jest orginalny.
  19. Wszystkie trzy to Volvo przywiezione z Canady.
  20. Nie ten dział!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! -Nawigacja,CarAudio i CB-Radio!!!!! Zresztą tam już było sporo o tego typu emulatoracz!!!
  21. Podobno wszyskie trzy są na chodzie (palą , jeżdżą). Pewnie warte sporą kase!
  22. Ja bym go przuprowadził do mojego Amstaffa i dał mu taką gumke i niech go udeży ze dwa razy. Znam swojego psa... palce u rąk by mu poodgryzał!!! By go kur.. rozje... na strzępy!!! Ciekawe czy wtedy też by zgrywał cwaniaczka???
  23. blind11111220 wymienił byś tarcze i klocki i nic by to nie dało. BROWAR ... narazie za zimno i po ostatnim coś gardełko nie w formie ale może kiedyś Gratka stary nic się nie należy!!!!!!! Miłej jazdy swoim 2,8 ... szkoda że nie 30v

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.