Treść opublikowana przez Mad_MAX
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Odkrecili mu felgi :kox:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no i sobie nagrabiles..... tankuje na spota frytki i nie ma zmiluj
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Czad to jest jak dodasz gazu hyhy, na topie jest teraz Dubaj (bling bling )
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Noooo w koncu ktos sie pojawil Czarnuch z Somalii :suicide1:[br]Dopisany: 24 Luty 2008, 10:28 _________________________________________________Witojcie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siemanooooooooooo :laghing2: :suicide1: :gupek2: [br]Dopisany: 24 Luty 2008, 09:02 _________________________________________________Haloooooooooooo :stupid2: :sex: [br]Dopisany: 24 Luty 2008, 10:08 _________________________________________________
-
Nie przepłacaj
To ze akurat opony U CIEBIE sa tansze to nie znaczy ze inne rzeczy nie sa tansze niz gdzie indziej , a daje ci 100% pewnosci ze tak jest , bo sam korzystam z tego typu wyszukiwarek , oczywiscie po konsultacji z Allegro i real sklepami. I nie unos sie tak bardzo Wiadome , ze nie wszystko tu bedzie taniej , bo takiej mozliwosci nie ma , ale mozna sie opierac na takich wyszukiwarkach , w polaczeniu z cenami np. z allegro i cenami w normalnych sklepach. I wtedy masz dokladny poglad co i jak i gdzie kosztuje A ze ty masz takie niskie ceny to tylko sie chwali :th:
-
[B5 ADR] Ile mogę dostać za uszkodzony tył?
Ze tak powiem "dorezaj" cos blotnik mloteczkiem , klape z bucika i dostaniesz wiecej :shocked: Ja tak robilem i sie sprawdzalo Oczywiscie o ile nie miales zrobionego protokolu co sie "zepsulo".
-
Nie przepłacaj
www.nokaut.pl
-
[B6] jaki spoiler do sedana?
na ebayu normalnie mozna kupic razem z przesylka 200zl
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja zakladam jak tylko kupie Jak kupie w tym tygodniu to zakladam!!! JUZ PO ZIMIE!!!!!
-
[B5 AJM] Instalacja nawigacji do auta
Lex skad takie ceny w ASO :blink: Ciekawy jestem czy do mnie tak samo bedzie kosztowac , bo tosz to normalnie za darmo
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Juz ich nie mam wczoraj godzine na nich jezdzilem , pozyczylem sie zeby sprawdzic jak sie na tym jezdzi. W poniedzialek sie ich pozycze jeszcze to mozna jakiegos mini spota zrobic
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie zrobilem niestety fotek , bo w moim super telefonie nie ma aparatu hehe Jeszcze moze w poniedzialek sie ich pozycze , to wezme aparat i zrobie zdjecia :naughty:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Czesc wszystkim. Niestety Wisla slaba jak zawsze na wiosne A myslalem ze Ronaldinho wejdzie chociaz na chwile Jestem po testach na kapciach 245/40/18" RS6 :thumbdown: Katastrofa !! Poki na prostej drodze jest calkiem OK , to koleiny , dziury , po prostu rozpacz I chyba mi zniknelo ze 100KM hehehe Takze 17" jednak beda na autku No chyba ze cos sie odmieni z jazda na 18" hehe [br]Dopisany: 23 Luty 2008, 11:18 _________________________________________________Ale wyglad po prostu MIAZDZY Stalem przed autem z 15min i sie patrzylem hehehe :blink: Wyglad KOX Jazda nie KOX hehe
-
Wolfenstein Enemy Territory
Yooo Gralem w to z ladne 2 lata W holenderskim klanie Zassam sobie to mozna pociupac
-
Jakie ET + Zawiecha
Chlopie ale nie 16" i to jeszcze takie felgi min. 17" A co do zawiechy , hmm no tak z 23mm obnizona a tak powaznie to jak masz S-LINE to masz obnizone zawieszenie o ile to nie jest tylko przyklejone na listwie Co do ET to sie nie wypowiadam.
-
Strefa Śmiechu
Ja chce do mamyyy ;( ;( ;(
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wczoraj zakladalismy (w sumie nie ja ) je do Paska B6 , swiecily COOOOLL
-
[WINDOWS XP] Jak usunąć lub wyłączyć procesy iexplore.exe ???
Zobacz do tego folderu czy siedzi jakis EXE "\Documents and Settings\ username \Local Settings\Temp" Jesli tak to musisz wejsc NAJLEPIEJ z poziomu DOSa i tak go skasowac , bo to nie jest proces Internet Explorera tylko adware/spyware. Proces IE wystepuje TYLKO z wlaczona przegladarka IE . Dodatkowo jak chcesz sie tego pozbyc usun SP2 Na pewno sie juz nie pojawi Jesli proces iexplore.exe jest mimo nie wlaczenia IE tymbardziej potwierdza to ze jest to sp/ad , dodatkowo pamietajcie ze za kazdym otwartym IE w procesach pokazuje sie nowe IEXPLORE.EXE Dodatkowo jesli wpieprza wam % z CPU to tym bardzie swiadczy o tym ze jest to ad/sp Pisze dlatego ze nie zawsze iexplore.exe moze oznaczac "wirusa" , a tylko proces Explorerka Dodatkowo moze znajdowac sie tutaj "C:\WINDOWS\Prefetch" i tutaj "C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\BEND FLAG FLAW BOLT" I wlasciwie NAJLEPSZYM i najwlasciwszym sposobem jaki ja znam jest zrobic tak: 1. Wylaczamy system restore (przywracanie systemu) 2. Wlaczamy antywira / jv16 / spybot search&destroy / hijack this! czy inne podobne (kasuje nam smieci iexplore.exe) 3. Wlaczamy system restore I powinno byc po wszystkim Jesli nadal bedzie to drugim sposobem tez pewnym jest zrobic logi Hijackiem , wkleic je tutaj , a ja powiem co usunac z poziomu DOSa lub z CD repair tool [br]Dopisany: 22 Luty 2008, 13:37 _________________________________________________Jeszcze mozna sprubowac przez filemon.exe , wtedy sie sprawdzi co restartuje i wlacza od nowa iexplore.exe (bo tak naprawde iexplore.exe to tylko przykrywka do malware) , wtedy usunac glowny problem z trybu awaryjnego i potem po restarcie iexplore.exe i inne dziwne z wyzej podanych lokalizacji Pozdro
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jeszcze raz przypominam , mam 3 komplety H11 po 230zl jak ktos zainteresowany .
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Maxiu a jak niby to zrobią , musiał bym chyba lampy zdjąć i rozebrać, a wtedy będą parować.... wtykaja Ci bat karchera w lampe i jadą po soczewce z cisnieniem 20 Mpa :evil: No j z wami powarznie rozmawiam a wy se jaja robicie.... :confused4: pewnie cisnieniem powietrza, ale to mozesz sobie sam zrobić jak masz dostep do jakiegos kompresorka Kup sobie powietrze w sprayu hehehe , mysle ze tym wydmucha twoje watpliwosci .......... Wroccccccccc , pylki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hmm nie jechalem wczoraj Dietla A lans to bedzie jak zaloze 18" :blink:
-
[B6 AVF] Felgi wzór RS4 18"
Czy ja wiem , niektorzy sie boja kupic 16" jak caly czas smigali np. na 14" hehehe (nie mowie to o A4). Ja sie grubo zastanawiam czy brac 18" bo sie po prostu boje o KOMFORT jazdy, zwlaszcza ze wiadome jakie sa u nas ulice w Krakowie , a poza tym niechce zeby synkowi "nówki" zęby powypadaly
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Podjedz sobie na Grzegorzecka do myjni Karchera , oni powinni ci wypolerowac szklo , ja tez bede polerowal ale u mojego kumpla . Co prawda pierwszy raz to bedzie robil ale mysle ze bedzie ok
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Najlepiej do blacharza/lakiernika albo na jakas dobra myjke , i daj do wypolerowania szkla lamp , a soczewki samemu