Treść opublikowana przez Mad_MAX
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A co swoja chcesz zutylizowac ??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witajcie chlopaki- [ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Male testowanie spalania TYLKO MIASTO!!! KRAKÓW , korki itp. Jazda ponizej krytyki (max. 50 km/h na 5 piatce ) spalanie: 9,3l/100km Jazda normalna (czyli tak jak wiekszosc , bez wyprzedzania) spalanie: 12,1l/100km Jazda jazda (full throttle jak to mowia :kox:) spalanie: 17,8l/100km Wszystkie testy robilem po ok. 20-30km- Nowicjusz - wątek powitalny
Hejka zapraszamy- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy- Nowicjusz - wątek powitalny
Heja Zapraszam do dzialu spocikow Krakowskich i of kos na spoty Krakowskie- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy Zapraszamy do czynnego udzialu w Klubie- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dobranoc wszystkim.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tak H1- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
sokol cos mowil ze ma dostep , to zagadaj do niego na gg , chyba z krakowa jest kolo .- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wazuuuuuuuuuuuuup :kox: wazuuuuuuuuuuuuuuuuupp :kox: [br]Dopisany: 07 Luty 2008, 20:53 _________________________________________________Trzenio , nie odpychaj mnie, ja taki super ziom jestem :naughty:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Yoooooooooooooooo ziomal , Piatusia :kox: hmmm odczep się Ja cie kocham Ziomus , Piąteczka :kox: :kox:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Yoooooooooooooooo ziomal , Piatusia :kox:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
narazie nie bedzie , bo mi leza jeszcze te co mial cuber , rex i ktos jeszcze wziasc i kumpel narazie nic nie zalatwia- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tak , mam tajemnice ----------> zona i synek Panowie bedzie jeszcze zima ?? Bo mam kupca na moje felgi z oponami zimowymi , i jak kupie 18" to z letnimi hyhyhy- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
przecież pijanego Cię nie wypuścimy, a pić trzeba Hmm przeciez to tylko Autostrada trzeba jechac Najwyzej zrobicie mi ogranicznik VAGiem do 200km/h- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale na pewno na noc nie dam rady zostac- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja moze jednak przyjade :kox:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
toś przepłacił .......- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
-ja dalem 100 euro hehehe- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:naughty:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hej chlopaki- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Naraaaaaaaaaaaaaa- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hmm potrzebuje/robie uklad oparty na MAX232 do routera Linksys jako port RS232 no i ten scalak mi sie uj***l okurwieniec jeden i musze czekac znowu do jutra z robieniem - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!