Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mad_MAX

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mad_MAX

  1. Dobra koniec OT , juz strone temu sprawa zostala wyjasniona
  2. JAk mi sie benzyna skonczyla w aucie , to nikt mi nie pomogl i dopiero panowie policjanci powiedzieli , ze musze jechac na stacje zatankowac :blink: :blink:
  3. Nic nie trzeba sie dorzucic
  4. Max ale o czym piszesz? przecież była jakaś zrzuta w Zielonkach na hali. Ile powiedziałeś tyle dałem , nie kumam Taa , wszystko spoko , tylko przez 3 miechy ja placilem z wlasnej kieszeni Ale nie wazne Dlatego napisalem , zeby teraz sie kto inny np. ty tym zajal , a ja sie dorzuce Ale sumiennie
  5. Ale ja juz serva nie sponsoruje www.pifpaf.pl lub www.gamesnet.pl
  6. Teraz musisz ja ladnie poglaskac , bo sie obrazila na ciebie :decayed: A tak na powaznie , wchodzi ci w tryb serwisowy , czy dziala normalnie ?
  7. No ale robisz przesiadke na nia ?? czy po prostu nam mydlisz oczy hehehee
  8. Ooo Sokole , nie pogadasz
  9. Obły to ja mam tyłek :decayed:
  10. Eeee zawsze fajnie wkrecic kogos przez wentylator :naughty:
  11. Nie prawda!!!! Jedyny wymog to rejestracja!!! Jak mialem B5 mialem wypadek (zerwany zderzak) , policja wymusila , ze albo zaloze jakos rejestracje , albo biora mi dowod , zapytalem sie dlaczego , oni powiedzieli , ze nie wazne co jest , musi byc rejestracja i tylko to . No chyba , ze to jakies glaby byly
  12. Tocki :notworthy: :notworthy:
  13. Grzesio jak cos to sie odezwij odnosnie Polszitu i innych to JAKOS sie dogadamy
  14. Witaj kolego na forum A4 klubu i A6
  15. Siemasz Krakusie Male sprostowanie GALERIA KAZIMIERZ
  16. Powitac nowego
  17. No a samymi kablami prubowales podpinac?? Tzn bez przejsciowek itp ?
  18. Tocki i jak tam blotnikos ?? full wypas , zamontowany ?? :P
  19. Wlasnie , ze jest pusto jak cholera , ludzie wiedza , ze markety sa pozamykane , to kto by tam na Tandeta sie wybieral hehehe
  20. Otwarta jest ale tylko wlasciciel moze stac albo na umowe zlecenie. A chinole to nie wiem ale pewnie stoja

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.