Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mad_MAX

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mad_MAX

  1. 3 propozycja jest cos taniawa jak na takie felgi
  2. Narazie takie znalazlem: 1. http://www.allegro.pl/item205369442_alusy_5x112_r18.html 2. http://www.allegro.pl/item204481911_komplet_18_do_nowej_audi_a6_a8_.html 3. http://www.allegro.pl/item206453030_alufelgi_oryginalne_audi_rs18_z_oponami_barum_fv_.html 4. http://www.allegro.pl/item206034430_felgi_z_oponami_do_audi_a8_18_.html
  3. a macie jakies konkretne propozycje??
  4. o glebie nie ma mowy , juz teraz mam trudnosci gdzie niegdzie z przejechaniem po garbach , wjazdem do garazu itp. Nie wiem czy nie ma juz jakiejs oryginalnej bo czasami strasznie wadze dolem
  5. Panowie doradzcie mi i pokazcie jakies aukcje czy cus z felgami razem z oponkami do mojej adiczki , jak cos to jest w dziale Moja A4, zebyscie mieli poglad co bedzie pasowac. Chcialbym sie zamknac w kwocie max. 2000zl , taniej bedzie lepiej No wlasnie i rozmiar 17" czy 18" . Chodzi mi o komfort przede wszystkim ale jak wiadomo wyglad sie tez liczy , tak sobie myslalem ze skoro na A4 B5 jezdzi sie na 18" to na takiej krowie jak A6 to chyba wielkiego wrazenia nie zrobi?? Teraz mam ori 16" i tez sie zastanawiam czy bedzie widac jakas roznice jak kupie sobie 17" ?? No panowie prosze o pomoc PS. Jak by ktos byl interestna to sprzedaje 5xfelgi ori 16" z oponami
  6. W a6 jest maska z aluminium , w A8 chyba calosc o ile sie nie myle
  7. Ojej tylko nie tube Jak juz chcesz brac aktywny to znajdz skrzynke , bedzie zdecydowanie lepiej przenosic niskie czestotliwosci. Ja jednak bym sie zastanowil nad jakas dwukanalowka + dobra skrzynka . Ja u siebie w A4 sam montowalem i wogole nie sprawia to zadnych klopotow , tylko boczki drzwi sciagasz i progi i kladziesz kabelki i masz gotowe.
  8. ooo cholera jasna , rzeczywiscie ..... sprzedawca mnie zrobil w bambuko hehehee
  9. nie wiem, na moje wychodzi, że potwierdzasz słowa spedyta... Nie robisz czystki w aucie 5 godzinnej za każdym razem . Ej no przeciez nie woze chlewu ze soba zeby co dwa dni myc full komplet jeszcze mnie nie pokopalo
  10. Troche sie nie zgadzam , ja np. myje autko co drugi dzien (z zew. + odkurzanie + plastiki) zajmuje mi to ok. 2 godzin , raz na tydzien-dwa myje dokladnie wszystko i wtedy schodzi juz na pewno z 5 godzin. Wiesz pewnie ze moge ciachnac calosc w godzine tylko co to bedzie za sprzatanie?? U mnie np. jak sprzatam dokladnie to nie ma mowy zeby gdziekolwiek sie zawieruszyl jakis paproch czy ziarnko piasku, kazdy element plastikowy jest czyszczony (nawet te pod fotelami) , takze trudno mowic o czasie mycia tak ogolnie.
  11. Ale to jest odnosnie wyswietania na fisie otwartych drzwi???
  12. akurat nigdzie nie wskoczyla i szpary tez sa wszedzie te same. A odcien taki jest bo to perla [br]Dopisany: 11 Kwiecień 2007, 23:33 _________________________________________________Nowosos fotkos dodanos , proszos o komentatos
  13. Czyli co u mnie jest cos skopcone skoro w dzien gasnie ??
  14. Heeeeejjaaaa Panowie dwie sprawy : 1. Mam pelny FIS w licznikach i sprawa wyglada tak , ze podczas dnia kompletnie nic na nim nie widac, wiem ze jest czujnik swiatla i to chyba on powoduje sciemnianie sie fisa ..... ale czy az tak duzo ze prawie wogole nic nie widac?? Jak to mozna wylaczyc lub zdeaktywowac , zaslonic co by poprawilo sie wyswietlanie info w ciagu dnia?? 2. Chcialem sobie zmienic licznik na ten po lifcie czyli chyba po 2001 roku, ma zamiast zegarka analogowego->cyfrowy i dodatkowo wyswietla info o otwartyc drzwiach/klapie .... moze cos jeszcze ale nie wiem Jakie stoja przede mna klopoty zwiazane z immo ?? bo chyba reszta to dokladnie to co u mnie tylko wpiac i bangla ?? Aha jeszcze jedno 3. Chcialem zamontowac sobie tempomat , i manetki z funkcja tempomatu juz zakupilem i co dalej?? Poradze sobie sam czy gdzies odstawic do jakiegos eletromechera ?? W serwisie za duzo krzycza
  15. Ja myje w miare dokladnie + odkurzanie + tapicerka + szyby to ok. 2godzin schodzi. Jak sie wezme do tego juz na serio tak zeby autko wygladalo jak nowe to zejdzie mi od 5-7 godzin Ale efekty sa powalajace
  16. w krk za caly zestaw navi plus z mapami 2007 1900 zl Sam sie zastanawiam tylko nie wiem czy rns-e dvd czy navi+
  17. Nie ma totamto pelny ekwipunek czyszczacy zawsze musi byc nigdy nie wiadomo co sie wydarzy Rexiowi silnik sie podczyscilo lekko i jaka zmiana heheh
  18. Mad_MAX odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja tak z ciekawosci i troche zmieszany teoretycznie i psychicznie bo............ Na liscie Assistance jest KUPA ludzi i moje pytanie i taka sugestia jest taka, skoro zrobione jest assistance i ludzie sie powpisywali to raczej powinni jesli sie cos zdarzy pomoc ALE czy oby na pewno?? Czy nie wpisuje sie czesc osob tylko poto zeby byc na tej liscie?? No tak napiszecie ze w miare wolnego czasu ale zawsze mozna powiedziec jak ktos zadzwoni , ze "sory ale teraz nie mam czasu ,bo cos tam". Nie wiem tak sobie mysle ale mozna bylo by wydzielic jakos kto jest jakos dostepny z pomoca itp , bo dzwonienie po kolei do kilkunastu osob z danego regionu to troche sie mija z celem. No ale to tylko moje przemyslenia. Swoja droga sam jestem na liscie i jeszcze nikt do mnie nie dzwonil wiec nie moge zweryfikowac tej FULL dostepnosci poki co. I jeszcze rozchodzi sie kwestia z rozmachem pomocy Wiadomo pomoc dojechac tam i tu no problem, cos zalatwic przy awarii ok ale np. jak by bylo pozyczyc kolo bo np ktos moze nie miec jak sie mu przebije , lub pozyczyc pieniadze bo mu braklo do benzyny/ropy/gazu. No nie wiem tak sobie mysle.
  19. Heja ja sie polecam Zalezy czym masz zabrudzone i jak bardzo ale mysle ze z wszystkim sobie poradze Tak OT czyszcze tylko sobie ale z kazdym sobie poradze na blysk. Druzyna Krakow moze to potwierdzic
  20. No auteczko pikne (prawie jak moje) no ale zawsze to A6 i OOOO
  21. Mad_MAX odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A8/S8
    Gratulacje zakupu, naprawde sliczne autko Od zawsze choruje na A8 ale jeszcze nie moje progi , narazie A6 musi wystarczyc Co do sciagnia , eno bez przesady , ladujesz tipa i smigasz z kazdym jak chcessz.
  22. Witam panocki Jak wedlug was powinno sie uzytkowac naped Quattro , w sensie jazdy , jak sie zachowywac , na co zwrocic uwage , czego nie powinno sie robic itp. Pytam gdyz caly wczesniejszy czas jezdzilem z napedem na oske i jakos tak nie wiem do konca jak sie zabrac za ten naped. Szczerze to troche sie boje max zaszalec bo nie wiem co on moze i jak reagowac. Prosze o wasze opinie, rady i sugestie Z gory dzieki
  23. Hej panowie Jak w temacie , slyszalem od kolesi co sie zajmuja alarmami ze to jest tylko kwestia zaprogramowania komputera, bo u mnie sie nie domykaja szybki z pilota. Czym i czy rzeczywiscie tak sie to robi?? Da sie VAGiem to zrobic??? Prosze o pomoc. Dzieki
  24. Buahahaaa sory za OT ale nie moglem sie powstrzymac hahahahahhaha, sie poplakalem hhaahahahaha . Hahahaahhaahah
  25. ja sobie zakupilem wlasnie JVC KD-G821. Ladny wyswietlacz , komponuje sie z cala deska ,tylko narazie musze zawitac w jakims serwisie caraudio bo mi tylko dwa glosniki ida Forest skad skombinowales taka ramke tez taka chce??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.