Treść opublikowana przez toma085
-
Nawigacja RNS E - odnowienie zużytego wyświetlacza
A ja wypolerowałem automax za 5zł lekko ścierna t też wygląda jak nówka.
-
Które opony byście wybrali z tych dwóch , oraz który rozmiar lepszy?
Chmm no nie wiem jak z tym rozmiarem ale chyba wezmę 225/45 mam silnik 100km więc może tamte będą stawiały większy opór.
-
Które opony byście wybrali z tych dwóch , oraz który rozmiar lepszy?
Witam mam felgi 17" na 7,5 ori z b7 i chciał bym na nie założyć opony letnie bo tamte się już skończyły. Najpierw waham się nad rozmiarem czy 225/45/17 czy , może 215/50/17 wiem że te drugie będą około 10mm większej średnicy ale za to będzie się lepiej na nich jeżdzić z racji wyższego profilu i werzszej opony. No i nie chciał bym za dużo wydać więc wytypowałem takie oto opony: http://allegro.pl/hit-cena-g-michelin-kormoran-225-45r17-wroclaw-i5149585825.html http://allegro.pl/4-x-225-45r17-dayton-d320-evo-wysylka-0-zl-i5141182828.html Jak myślicie które będą lepszym wyborem?
-
Pomysł na moda " Gwieźdxiste niebo"
Żałosne jest twoje podejście , zresztą sam w sobie pewnie też. Jak kupię czarną podsufitkę to będzie założone.
-
HID xenon do mijania
Wystarczyło zrobić prymitywny ekran na kabelki w postaci folij aluminiowej i by było po sprawie , ja wole hidy za 140zł niż żarówki za 100 które i tak świecą o 50% słabiej choć takie właśnie sobie wsadziłem w drogowe
-
Kto rezał doładkę zderzaka tył z B7 do B6
Witam wpadła mi w ręce dokładka z b7 na dwie rury za pół darmo , więc nie mogłem się oprzeć i wziołem tym bardziej że widziałem już taką na forum jak koledzy mieli w b6. Jak ktoś robił już takie rezanko to może podpowie co i jak z rezankiem czy trzeba tak idealnie wyciąć zderzak żeby całą dokładkę wpasować i ewentualnie jak ją przymocować , czy może wystarczy poobcinać zaczepy z dokładki i ewentualnie wyrezać tylko otwory większe w zderzaku żeby wytłoczenia na rury weszły i ją dokleić?
-
Wymiana foteli skóra tapicerek A4 B6 B7 elektryka ledzwie AIR BAG od A do Z
Dzięki kolego pomogłeś.
-
Wymiana foteli skóra tapicerek A4 B6 B7 elektryka ledzwie AIR BAG od A do Z
Witam kupiłem fotele z elektryczną regulacją lędźwi pamięta toś do jakiego koloru kabli w kostce fotela trzeba podpiąć + a do jakiego - bo jest w niej więcej przewodów w sumie nawet nie wiem do czego bo wyczytałem że do lędźwi wystarczy + i - ,a i jeszcze jedno którędy się poszcza przewody do fotela pasażera?
-
HID xenon do mijania
Ja kupiłem zestaw hidów wybrałem z najmniejszymi przetwornicami slim i wszystko się zmieściło w środku lampy bez żadnej dziureczki , w razie czego dwie minutki i wszystko wraca do stanu fabrycznego. Z mojej strony polecam hidy bo świecą i tak dużo lepiej niż najdroższe żarówki , są trwalsze i biorą mniej prądu.
-
Głośniej klekocze zaraz po uruchomieniu przes 2-3 sekundy.
Dokładnie ale pracuję w servisie aut ciężarowych i tam magistrala w głowicy posiada zawór ciśnieniowy i ciśnienia zwrotnego żeby olej nie spływał, ale to inna liga zanim by pompa napompowała tak dużą ilość oleju to by trochę głośno chodziła ciężarówka. Dobra więc nic się nie będę z tym spinał.
-
Głośniej klekocze zaraz po uruchomieniu przes 2-3 sekundy.
Bardzo nie przeszkadza poprostu się zastanawiałem czy tak ma być czy coś jest nie tak.
-
Głośniej klekocze zaraz po uruchomieniu przes 2-3 sekundy.
Czyli nie ma jakiegoś zaworka utrzymującego jakieś ciśnienie w głowicy ,
-
Głośniej klekocze zaraz po uruchomieniu przes 2-3 sekundy.
Panowie mam takie pytanie czy to norma że zaraz po uruchomieniu jak auto postoi z 3-4 godziny to silnik głośniej klekocze , tak jak by zszedł olej z popychaczy , po 2 do 4 sekund pracy cichnie i już później mogę zapalić i chodzi od razu cicho. Czy w głowicy jest zaworek utrzymujący ciśnienie na popychaczach a jeśli tak to gdzie?
-
1.9 101 KM AVB a 1.9 131 KM AVF jakie różnice ?
Ja mam AVB i pierwsze co zmieniłem hample bo jak zapakowałem rodzinę i bagaże na wakacje to myślałem że nie wyhamuję przed bramką pod Toruniem Co do tarcz to na 100% są 280mm. U mnie też brakowało troszkę dynamiki mimo że 95% jeżdżę sam zrobiłem wirusa na 132km i jest akurat kolega w pssacie ma awx i zostaje za mną a ja mam avanta.
-
Starta matowa powłoka na ekranie RNS-E da się coś z tym zrobić?
Witam posiadam w autku navi rns-e i troszkę denerwóje mnie lekko starta w niektórych miejscach matowa powłoka na wyświetlaczu rnsa , w sumie widać to tylko w słoneczne dni jak słońce pada pod kątem na ekran ale idzie lato i coraz częściej będę jeździć w dzień. Czy jest jakiś sposób żeby to jakoś uzupełnić lub ją zetrzeć całkowicie nie psójąc lub rysując ekranika , widać na rych starciach wszystko idealnie tylko w tych miejscach jest ekran bardziej błyszcząca.
-
Czy fotele z A3 2006r podpasują do B6
Poważnie pasują z passata i z c6?
-
Czy fotele z A3 2006r podpasują do B6
Witam pytanko jak wtemacie , ktoś coś wie czy by pasowały ewentualnie może po małym rezanku.
-
Pomysł na moda " Gwieźdxiste niebo"
Na czarnej podsufitce to zrobię zobaczymy.
-
Chyba coś zepsułem z hamulcami.
Ile powinna wskazywać na wolnych obrotach mam vacumetr do 1bar
-
Chyba coś zepsułem z hamulcami.
Klocki nie powinny się przypalić bo hamoania były krótkotrwałe nie więcej niż 1-2 sekundy a kiedyś ktoś wspominał że jest jakiś łącznik gumowy który mógł zmięknąć i go zassało , czy to chodzi o ten w ścianie grodziowej? Dziś się przyjrzałem połączeniu i jest ok , pompa ssie , a układ jest szczelny , może już pada vacopompa bo innych pomysłów nie mam.
-
Chyba coś zepsułem z hamulcami.
Witam , ostatnio poczytałem o takiej funkcji naszych b6 że mają coś takiego że dostosowuje siłę hamowania w zależności jak szybko naciskamy pedał hamulca więc postanowiłem sprawdzić czy działa i jak , jadąc około 60km/h położyłem delkatnie nogę na pedale i bardzo szybko ale płytko nacisnołem kilka razy na pedał , i rzeczywiście auto reagowało dosyć gwałtownie mimo że nie wciskałem go głęboko jednak po kilku naciśnięciach brakło podciśnienia z serwa więc poczekałem trochę i znowu ponowiłem próbę lecz naciskając delikatnie , pedał wchodził niżej a auto hamowało delikatniej . Więc wyglądało na to że ten system działa OK. Dziś po dwóch dniach postoju jak jechałem rano do pracy zauważyłem że hamulce działają słabiej a po puszczeniu i naciśnięciu pedał robi się twardawy i jeszcze gorzej hamuje , czy przez mój test mogło uszkodzić się serwo albo vp , nawet stojąc na wolnych obrotach po naciśnięciu 2-3razy pedału hamulec robi się twardy. Może ktoś z was miał podobny przypadek i coś podpowie?
-
Buczy podczas przyśpieszania i szczypiące spalny
Dla mnie jest jeszcze jedna zaleta że jest fajny moment z dołu ale te wszystkie inne rzeczy są już gorsze niestety.
-
Montaż pakietu światło i elektrycznych podnośników w tylnych drzwiach Audi A4 B6/B7
Tak świecą po otwarciu drzwi.
-
Buczy podczas przyśpieszania i szczypiące spalny
U mnie chyba rzeczywiście jak zimniej to bardziej buczy może i rzeczywiście to poduszki ,powiem wam że zaczyna mnie drażnić to jeżdżenie dieslem chyba się przesiądę z powrotem na benzynkę.
-
Montaż pakietu światło i elektrycznych podnośników w tylnych drzwiach Audi A4 B6/B7
Witam a ja u siebie w drzwiach mam tylko czerwone lampki ostrzegawcze a chciał bym założyć jeszcze białe pod spodem czy kupić tylko lampki i podpiąć je pod te czerwone czy są jakieś przeciw wskazania takiego rozwiązania? Chciał bym przy okazji zainstalować podświetlenie klamek ale z tyłu mam korbki i się zastanawiam czy będzie tam prąd żeby podpiąć podświetlenie klamek po kluczyku?