Treść opublikowana przez Docki95
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Zakład o flaszkę? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
230 na tym setupie powinno pójść jak masz zdrowy motor i turbo Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
220 koni to Max z K03s? Wydaje mi sie ze da radę nawet więcej na tej turbawce dmuchnąć. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
Musimy sie spotkac bo jestem ciekawy jak u Ciebie w środku jest a jak u mnie ;D Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[B5 AJM+] Thirteen static sedan by enczu | recaro bose bix jr26 || Foty 2k18
Ale irytujące jest to pisanie BRAT w każdym poście....... Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
1.8T AMB 150 HP -> Warto stożek + szukam kogoś z okolicy Leszna na wirusa
Ja mam ANB i DP i nie wywaliło mi jak narazie checku! Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[B5 AFN+] Daily A4 by dliwski | 18" S line, gwint, bix, nowy LY9B | AWX + 216-stki
900 to tak normalnie, u nas w Opolu robią 3 etapowa od 800. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Budowa układu wydechowego w Audi A4 B6/B7 1.8T
Pełna seria 150km. Ale dużo lepiej sie wkręca na obroty, myślałem ze to będzie lekko zauważalne, ale jest różnica! Wygluszylem bagażnik matami i miejsce pod kanapa tez, i jest lepiej w środku, jeszcze czekam na kuriera z pianka i będzie w trasie bajka! Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[A4 B5 99r Polift] 1.8T ANB by Docki | 18"RS6 | Skóra kubełki|
Wygluszylem matami butylowymi i taśma dekarska bagażnik, klapę i blachę pod kanapa. Pod kanapa dałem tez piankę 1 cm gruba. Jest spoko, nie buczy już tak. Jeszcze czekam na kuriera z pianka na bagażnik i będzie mega! Polecam! Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[A4 B5 99r Polift] 1.8T ANB by Docki | 18"RS6 | Skóra kubełki|
A jaki masz końcowy? Jak tak bedzie buczeć to wyrzucam tego WM Sport'a..
-
[A4 B5 99r Polift] 1.8T ANB by Docki | 18"RS6 | Skóra kubełki|
To w poniedziałek jak będzie finalnie ogarnięty! Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[A4 B5 99r Polift] 1.8T ANB by Docki | 18"RS6 | Skóra kubełki|
Za 100zl dorwałem, także jak za darmo nowka xd Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[A4 B5 99r Polift] 1.8T ANB by Docki | 18"RS6 | Skóra kubełki|
Ekhem, w c**j xd Mam w bagażniku dużo pier**l, jakiś śrubek prętów rurek itp, moze to wpada w drgania i tak hałasuje. Poza tym jeszcze wieszak końcowego nie jest ogarnięty, bo muszę go skrócić i puścić go pod innym katem żeby lepiej w dokładce siedział. Zobaczymy jak ogarnę wszystko i wyglusze czy będzie lepiej! Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[A4 B5 99r Polift] 1.8T ANB by Docki | 18"RS6 | Skóra kubełki|
AWG 88 cm jest! Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[A4 B5 99r Polift] 1.8T ANB by Docki | 18"RS6 | Skóra kubełki|
Ten. Ale nie wiem czy polecać czy nie ;D Na zewnątrz mistrz, dźwięk fajny, ale w środku strasznie buczy, aż nie wierze ze jest tak głośno.. Wyglusze bagażnik i zobaczymy czy będzie lepiej Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[A4 B5 99r Polift] 1.8T ANB by Docki | 18"RS6 | Skóra kubełki|
Poprawione! Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[A4 B5 99r Polift] 1.8T ANB by Docki | 18"RS6 | Skóra kubełki|
Tłumik ogarnięty, DP 2,5"-> wydech AWG przelot 88cm, końcowy nierdzewka WM sporta. Ogólnie 3/4 inox 2,5". Dźwięk kozak, trochę wyglusze bagażnik i w trasie będzie idealnie, już teraz jest spoko! https://youtu.be/DgeQoR_XYSY Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Budowa układu wydechowego w Audi A4 B6/B7 1.8T
DP 2,75>2,5" środkowy przelot AWG 88cm, i końcowy wmsport z nierdzewki! Narazie tak to gada. Jutro ogarnięcie wieszaków i nagram coś lepszym sprzętem, i na drodze! Nowy film! https://youtu.be/DgeQoR_XYSY Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Upgrade hamulca tylnego w autach FWD - 280mm
Czyli taka tarcza: http://allegro.pl/zimmermann-tarcze-przod-audi-a4-b5-280mm-1-9-tdi-i6097371893.html Dystans to nie problem. I do tego klocki normalne na tył do b5? :>
-
Upgrade hamulca tylnego w autach FWD - 280mm
Czyli reasumując: Zestaw na 280mm tył: Piasty C4 Zaciski s8 d2 polift Tarcze z golfa V? Jakie wymiary dokładnie? Klocki jakie? Mogą zostać jak są okej? Dystans 18mm.
-
A4 B5 1.8T podniesienie mocy do 200km
Ecu projekt- Program u nich to 1400zl.
-
[A4 B5 99r Polift] 1.8T ANB by Docki | 18"RS6 | Skóra kubełki|
A więc troche się dzieje, powoli do przodu! Tak z nowości, wpadły większe wtryski z BEX'a na regulatorze 4bar (Ktos wie czy to 320cc czy 370? Sprzeczne info w necie), Dokładka z czujnikami PDC, wlepy OEM+. Na montaż czeka turbo K03s, ale rozważam albo regeneracje, albo zrobię z tego hybrydę. Narazie chyba założe i zobacze w jakim jest stanie. Spawa się też wydech, teraz urlopowy sezon więc trochę się to wszystko przeciąga.. Po nowym roku jadę na program do ECU Wrocław, licze że wypluje coś koło 240-250km, jak mniej to też będzie spoko Przyszłościowo to przyciemnienie szyb tył, zderzak z S4, pomalowanie listw w kolor. Stay Tuned!
-
Yatour nie działa
Człowieku, zluzuj. Zero ataku w moim poscie Jak z Renault do Audi to jednak z innego auta ;d Jakby nie patrzeć. Spoko, ja próbuje z bmw wsadzić
-
Yatour nie działa
Tak słyszałeś a jednak ładujesz z Renault do Audi? Jak ktoś ma potwierdzone informacje czy to chodzi czy nie to proooszę, bo nie iwem czy szukać kabla, czy pchać to dalej.
-
Yatour nie działa
Sprawdzone info? Bo pisalem do 2 sklepow i powiedzieli ze sa robione pod konkretne marki..