Treść opublikowana przez krystian3769
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Normalnie mam to samo. Zazwyczaj najdłużej mi schodzi w soboty i często czas narzuca żona Jak Ona kończy w domu sprzątać to ja wtedy mogę kończyć sprzątać auto. Wcześniej nie ma co wychylać się z garażu Efekt pracy
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Tak myślałem że hulajnoge teraz szlifujesz
-
Audi A4 B8 AVANT 2.0 TFSI 328KM i 425NM Stage 3
Dokładnie. Idealne parametry jak na 18" A i wzór też ciekawy
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Łoooo Panie ... Ty żyjesz Gdzieś był ja Cię nie było ? A bo jak zaczynałem temat to sugerowałeś że takie mieszanie przodu z tyłem to taki miszmasz, ni pies ni wydra I wziąłem to sobie do siebie...
-
Audi A4 B8 2.0 TDI
Jak masz dojście do części to możesz przód założyć w kolorze do 5000zł Normalnie 7-8 tyś
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Dzięki Patryk
- B8 TrOOOOp
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Jest bajka I ten detal musiał Cię ostro razić
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Dzięki
-
Spotkania na drodze
Przed godziną w miejscowości Domostawa, ustrzelony na parkingu pod delikatesami niebieski sedan b6 z klubową naklejką na klapie. Z rejestracją KNS 62.. Pozdrawiam
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Dystanse kupiłem jak większość na forum z Dystom.pl i mogę śmiało Ci je polecić. Zero bicia. Dystans bardzo pasownie siedzi na pieście. To samo jeżeli chodzi o osadzenie felgi na kołnierzu. U mnie są może nie największe ale już spore z przodu 20mm i tył 25mm. Miałem je dopiero sezon i nic nie zauważyłem niepokojącego. Nawet przy jeździe w granicach 200km/h. Tak że jak pewnie potrzebujesz 10mm max 15mm tym bardziej będzie ok. Śruby też dają z wytrzymałością 10.9
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
No to masz Kolego praktycznie ten sa przebieg co ja. Umnie prawie 229k z czego ostatnie 50k z wirusem. I jak narazie bez uślizgu.
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
Temat już był pewnie nie raz poruszany . Ktoś poleci jakieś dobre żarówki do świateł wstecznych ??? Co by spełniały swoje zadanie i nie waliły błędami.
-
lift 2.0 tdi 177km quattro
No już teraz za późno... Kolega widać że kupił chromy a ja już zmieniłem Pozdrawiam
-
lift 2.0 tdi 177km quattro
Szkoda że się nie zgadaliśmy ... W zeszły weekend zakładałem czarne a chromy w idealnym stanie mi leżą Byśmy się zamienili
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Seria jeszcze od nowości nie ruszane Też się dziwię że tyle wytrzymuje Ostatnio rozmawiałem z kolegą który ma też CAHA jeszcze w serii i nalotu ma ponad 250k. Tak samo jak u mnie pierwsze lata użytkowania auta robiło przebiegi autostradowe po 60k rocznie. Myślę że między innymi przez to sprzęgło tak długo wytrzymuje.
-
A4 B8 3.0TDI Avant Quattro... Sprzedane
Bajka jest Zapomniałeś do list nowości dodać czarnych relingów
-
Stuki w zawieszeniu podczas ruszania i hamowania
Witam Może komuś się przyda ... Umnie też pojawiły się trzaski z lewej strony. Przód trzask cisza, wsteczny trzask cisza... Na badaniu technicznym diagnosta stwierdził że trzask pochodzi z przegubu napędowego zew. lewej półosi. To samo potwierdził mój mechanik z ASO. Siedziałem podniesiony do góry w aucie i zapinałem 1 bieg przyhamowywijąc następował trzask to samo wywoływałem na wstecznym. Mechanik ewidentnie widział jak podczas trzasku zrywa półosią i dźwięk niesie się od strony zewnętrznego przegubu. Reasumując. Przy demontażu półosi okazało się że śruba którą skręcone są piasta z przegubem i półosią była nie dokrecam z odpowiednią siłą. Mechanik dokrcił ja jeszcze raz z siłą 200 Nm i kątem 180° I zero trzasków Niestety zawinił inny mechanik który wiosną wymieniał mi łożysko i nie dokręcił tej śruby jak należy. Co do trzasków moje spostrzeżenia są takie że od czasu wymiany łożyska wszystko było ok do momentu ostrego hamowania. Widocznie niedokręcona śruba i gwałtowne hamowanie spowodowały dodatkowe naprężenia skutkiem czego powstał mikro luz w przegubie który wywołał ten trzask.
-
B8 TrOOOOp
Jak tak to lewa jest z A http://allegro.pl/kratka-zderzaka-lewa-audi-a4-b8-8k0-i6761625782.html?reco_id=4264b7be-7118-11e7-8cc2-ecf4bbd60ca8&ars_rule_id=201&bi_s=archiwum_allegro&bi_m=reco&bi_c=Product#thumb/1
-
B8 TrOOOOp
Masz zwykły zderzak nie sline? I prawa jaka jest czarna matowa tak ?
-
B8 TrOOOOp
Zdejmij swoją prawą i będziesz wiedział z jaką literą potrzebujesz prawe mają te same literki tylko końcówka w nr jest ...682
-
B8 TrOOOOp
Pewnie wessało ją do środka ...
-
Pszczyński polift
Może pod pałacem...
-
B8 TrOOOOp
Przy normalnej codziennej jeździe na kole 20" z oponą 245/35 w cyklu mieszanym mam między 8 a 9 l