Treść opublikowana przez krystian3769
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
nie no nie odpuści mi tych S-piątek Z Cree zmieniłem na te H11 OSRAM Blue Intense Te w porównaniu do diody doświetlają
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Te ja wiem do czego pijesz z tym 235 :grin:
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Masz serię? Ale w ori. To masz już 245:-)
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Masz serię?
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
No ten jak podpowie:-)
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
E tam,do ładnie to jeszcze mu brakuje.... Mam do podkucia felgi 20" 9J ET 37 zawieszenie 1BV s-line I mam dylemat, jaki rozmiar opony na tą felgę założyć 245/35 czy 255/30 A może coś innego.... Co proponujecie
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Witam Mam do podkucia felgi w mojej b8 20" 9J ET 37 zawieszenie 1BV s-line I mam dylemat, jaki rozmiar opony na tą felgę założyć 245/35 czy 255/30 A może coś innego.... Co proponujecie
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
no strasznie nie widać fakt, kolorek masz bardzo przyjazny dla użytkownika... miałem paska w podobnym kolorze i też był elegancki w utrzymaniu a ten LY9B to ręce opadają
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
Jak nie jak tak U mnie listwy wpadły jako pierwsze. Zdecydowanie robią robotę Ale wypolerowany aż razi
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
To zależy co się komu podoba To akurat nie jest moja bajka Nie wiem ile te felgi stoją, ale jak chcesz to Ci sprzedam z mojej bryki. Podobny wzór. Tylko z większym calem felgi no i z prostymi szprychami. A i niech stracę opony nisko profilowe dorzucę gratis Na pewno za wszystko wyjdzie Ci mniej jak za same te felgi Jak jesteś zainteresowany pisz na PW http://olx.pl/oferta/konna-bryczka-kielecka-100-orginal-CID767-ID6y8p1.html :grin: Żarcik taki
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
1 albo 3 wymiata
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
To masz ładną poziomicę do tych listew
-
[A4 B8 CAHA] by Simon__75
A mnie nie rabotajet
-
Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS
Lotka wisienka Felunie ładne Ja bym na niej widział nowe RS6 w graficie. Ale to tylko moje skromne zdanie:-)
-
[CDUC] Czerwony Avancik by Pawel.84
Tu masz link który powinien dać Ci odpowiedz odnośnie wersji MMI http://a4-klub.pl/index.php?/topic/274779-aktualizacja-mmi-3g-wersje-basic-oraz-high/#entry3980376 A mapy i aktualizację tak jak kolega wyżej napisał poproś WRC o pomoc
-
[B8 CJCA] Schwarz, mydlo i piesek z kiwajaca glowa
No patrzcie Go :-) następny co mu ta nie leży:-):-):-)Zaczynam się zastanawiać czy to mnie coś nie dolega?:-):-):-) Spokojnie Krystian wszystko z Tobą w porządku, wymyślają jakieś dziwne kiery bo za mało No to mnie uspokoiłeś. Myślałem że mi psycholog potrzebny Sorki Marcin, oczywiście to Twoje autko i masz do niego pełne prawo wkładać co Ci się podoba Najważniejsze żeby Tobie sprawiało radochę
-
[B8 CAG] Czarny phantom - kolejne B8
- A4 B8 S-LINE LIFT INDIVIDUAL RS7 20" rims by Kriss
Podrzuć proszę na PW linka gdzie tą folię zamawiasz- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Solidarność podkarpacia musi być mojego też nie może zabraknąć Oczywiście zdjęcie profeska- A4 B8 S-LINE LIFT INDIVIDUAL RS7 20" rims by Kriss
Dokładnie... Tak folią, bo nie ma odprysków Mówisz że folia robi robotę ? Pytam bo też myślę o czarnym grillu- A4 B8 S-LINE LIFT INDIVIDUAL RS7 20" rims by Kriss
A no... pierdołki, ale niestety, czekać trzeba chromy folią będziesz oklejał, tak jak w grillu ?- A4 B8 S-LINE LIFT INDIVIDUAL RS7 20" rims by Kriss
Bajka Ale nie musiałeś go przy okazji zepsuć......... nie za pomnij haka wkręcić żarcik Bardzo ładnie ten S-linik wygląda, zazdroszczę i gratki białaska- [B8 CJCA] Schwarz, mydlo i piesek z kiwajaca glowa
No patrzcie Go :-) następny co mu ta nie leży:-):-):-)Zaczynam się zastanawiać czy to mnie coś nie dolega?:-):-):-)- [B8 CJCA] Schwarz, mydlo i piesek z kiwajaca glowa
Jak chcesz zmieniać, to tylko tą. Tu nie ma kompromisów- [CDUC] Czerwony Avancik by Pawel.84
Pięknie wypasiony okaz! Bezawaryjnosci życzę - A4 B8 S-LINE LIFT INDIVIDUAL RS7 20" rims by Kriss