Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krystian3769

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krystian3769

  1. Ogólnie świetnie modzisz to wszystko wielki + Ale czegoś tu nie rozumiem wkładasz przezaje..ste siodła S4 i do tego ta kierownica............... Nie wiem, czy to taki żarcik z Twojej strony ???
  2. Dzisiaj ok 15-tej w Stalowej Woli wjazd na rondo z Poniatowskiego w kierunku Czarnieckiego widziane czerwone A4 B6 Avant z czarnymi felgami na klubowych ramkach. Pozdrawiam
  3. O faktycznie to było wiosną, myślałem że to jesienią było. No co zrobić jak wszyscy tutaj mamy tą samą chorobę, która jest kosztowna w leczeniu a najgorsze że nie uleczalna Moi znajomi też się ze mnie śmieją.... że kupuję samochód naprawiam co się da i co trzeba i go sprzedaję...
  4. I tak go przetrzymałeś. Pamiętam jak już bodajrze w zeszłym roku przymierzałeś się do pogonienia autka. Potencjalny właściciel powinien być zadowolony. Autko doinwestowane i fajnie pomodzone.
  5. Panie alagancko ten carbonik wygląda Miałem okazję na żywo zobaczyć u WRC-a A i faktycznie takie zestawienie siodeł bajka
  6. Nagranie z autka Seba143 przewaga dzięki technice...
  7. Nic nie spuszczasz. Rozkręcasz to, co trzeba żeby można było wyjąć lewą półoś i odkręcasz trzy śruby od kapy. A pod kapą to już sam zobaczysz i ocenisz co dalej Nie kombinuj z podkładkami tylko kup zmodernizowaną pokrywę łożyska 0B4 409 175 E, koszt w serwisie ok 19 zł. Koledze nie chodziło o to żeby użyć samych podkładek.... Z tego co mi wiadomo ma bardzo duży luz i być może jak w moim przypadku musi zastosować podkładki, bo samo wytłoczenie w nowej kapie nie wystarczy
  8. Dzięki za opinię, też nie jestem do końca przekonany co do tego grila. Chciałem zobaczyć jak to będzie wyglądać, bo tak jeszcze u nikogo nie widziałem :-) ________________________________________________________________________________________________________ Pedalina
  9. A później. MOCY PRZYBYWAJ
  10. Moja seria 170 poszła też na nieco pod 200 KM i 428 Nm. Raczej wszyscy na CAHA uzyskują podobne osiągi +/- 5 w tą czy w tamtą i taki wynik jest ok:-) KRYSTIAN a przed wrzuceniem programu ile wypluło w serii , miales te 170??? Dokładnie 172 KM i 384 Nm
  11. Moja seria 170 poszła też na nieco pod 200 KM i 428 Nm. Raczej wszyscy na CAHA uzyskują podobne osiągi +/- 5 w tą czy w tamtą i taki wynik jest ok:-)
  12. Gratulacje zakupu i powodzenia w modzeniu Kolor, jak to kolor. Kwestia gustu, czarny zawsze elegancko wygląda i do wszystkiego pasuje. Ten akurat to masakra w utrzymaniu Rysujesz nawet najmiększą mikrofibrą Mam podobny LY9B
  13. No co Ty Andy, teraz to dopiero zacznie modzic, ale nie z autkiem :-):-):-)
  14. Wszystkiego najlepszego i powodzenia w modach z żoną :-)
  15. Jest to dokładnie ten model Ultera, który podał wyżej Krzysiek. Wydaje się być najbardziej odpowiednią końcówka z tej firmy pod ten dyfuzor. Przynajmniej jak dla mnie:-)
  16. Moduł SEMI DYNAMIC - Dynamiczne Kierunkowskazy https://www.youtube.com/watch?v=m-814nYBeNY Dzięki Troszkę zabawy z tym miałem PW poszło
  17. Jednak przetasowałem koła lato = zima _____________________________________________________________________________________________________________ No to po drugiej secie........... Wymiana oliwy też przeprowadzona _______________________________________________________________________________________________________________ Końcówki wydechu ULTER 100
  18. i do ząbców a ta wazelinka ?
  19. Właśnie dlatego pytałem bo jeszcze może to działać na czujniku ABS Ja tego badziewia u siebie nie ruszałem bo wystarczy że pod pompujesz koło i trzeba wszystko od nowa ustawiać i będzie waliło komunikatami Ustawienie trwa dosłownie 5 sekund wystarczy się zatrzymać i potwierdzić pod CAR w MMI
  20. Brawo gratulacje i powodzenia w modzeniu S-ek
  21. Ja niestety Ciebie nie zauważyłem :-? , również pozdrawiam No nie mogłeś bo szedłem ulicą Przejechałeś obok i tylko zdążyłem zobaczyć klubowe ramki i początek nr. rej. Często jeździsz tą trasą ? Pozdrawiam
  22. Dzisiaj godzina 15:20 widziane czarne B8 Avant z klubowym ramkami na blachach KR.... w miejscowości Zarzecze droga nr.19 Rzeszów - Lublin. Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.