Treść opublikowana przez Mesiah
-
1.8 ADR wydajniejszy alternator
Myślę , ze mam kogoś kto ma. Podeślę Ci na PW.
-
1.8 ADR wydajniejszy alternator
Są też Bosche z normalną śrubką bez tej wtyczki na 2 piny. Jeśli jeszcze nie kupiłeś załatwię Ci taki 90A.
-
Rozrząd prawdopodobnie hydrauliczny napinacz, pomoc w wyborze części
- Rozrząd prawdopodobnie hydrauliczny napinacz, pomoc w wyborze części
Według mnie nie ma sensu dłużej tego ciągnąć. Nawet Dzik Ci się udzielił w temacie Bierz wszystko u niego i tyle. Co kupić już wiesz. Przy okazji nie zaszkodzi wymienić paski od napędu pompy wody oraz klimy.- Rozrząd prawdopodobnie hydrauliczny napinacz, pomoc w wyborze części
Lej co chcesz. W naszym klimacie 5w40 będzie dużo lepszym olejem. Poza tym nie wiem czy wiesz ale nasze silniki mają wadę. Smok zapycha się syfem z oleju. Po LM nie zostaje żaden syf. Przed wymianą polecam użyć też płukanki do silników LM. Kosztuje 20 parę zł a jest dobra. Puszka starcza na 5l oleju więc u ciebie wlewasz prawie całą. Mechanicy do każdego samochodu polecają 10w40. Większość z nich to debile. Uwierz mi na słowo. Pracuje w tym zawodzie. Ogólnie temat olei do tych silników jest ostro wałkowany na tym forum. Lepiej posłuchać 10 ogarniętych w temacie ludzi niż jednego mechanika który myśli , że wszystkie rozumy pozjadał.- Rozrząd prawdopodobnie hydrauliczny napinacz, pomoc w wyborze części
5w40 Liqui Moly High Tec (fioletowa bańka). Najlepszy olej. Wystarczy 4l i tak wszystkiego nie wlejesz. Filtr oleju Knecht albo Mann- Rozrząd prawdopodobnie hydrauliczny napinacz, pomoc w wyborze części
Części szukaj tu na forum. Pisz do Dzik'a on Ci wszystko znajdzie i da dobra cenę. Rolki INA (w pudełku będą zapewne NTN czyli wypas) napinacz hydrauliczny INA , pasek Conti i pompa wody HEPU lub SKF. To sprawdzony komplet. 1200zł za części i robociznę to ostre przegięcie. To nie vałka w dieslu- wymiana radia
Koleś przesadził z ceną bo takie można kupić poniżej 500zł ale to według mnie jedyne radio z SD , USB itp które gra jak należy. Dodatkowo ma aktywną zwrotnicę i wygląda jeszcze ok. http://allegro.pl/jvc-kd-sh1000-usb-karta-sd-cd-mp3-gwarancja-i4718306428.html Szukaj takiego jeśli musisz mieć USB. Jeśli nie , tylko Alpine CDA albo Clarion (958RMC) Znalazłem taniej. http://olx.pl/oferta/radioodtwarzacz-jvc-kd-sh1000-CID5-ID6JSqt.html#5266f0a070 . Stan pewnie nie tak ładny ale raczej ok. Dzwoń do gościa , proś o lepsze zdjęcia i proponuj 450 z wysyłką kurierem w cenie. Zgodzi się na bank.- Temat odnośnie kół do Audi A4 B5
-20 Według mnie nie warto. Eibach -30 to minimum. Lekka poprawa serii tylko i za bardzo tego nie widać.- [B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
Przy ET 43 żeby to ładnie wyglądało idealnie by pasował dystans 5mm przód i 10mm tył. Wtedy wygląda porządnie i prowadzenie auta się poprawia. Akurat w tym aspekcie nie rozumiem trzymania się fabryki. Fabryka nie wszystko robi NAJ. Często wręcz przeciwnie. Co do 17 radze trzymać się oryginalnych wzorów.- wymiana radia
Daj sobie spokój od razu. Alpina z tej serii gra gorzej niż nowy kenwood za 300zł który jest śmieciem. Na bank concert ze zmieniarki zagra lepiej niż ten szajs z usb.- 1.8 ADR wydajniejszy alternator
Witam. Z racji awarii swojego alternatora i rozbudowy car audio pomyślałem o podmiance go na coś mocniejszego. Interesuje mnie Bosch 120A. Pytanie czy podchodzą one p&p do ADR'a? Fabrycznie siedział Valeo 90A ale nie chce montować już altka tej firmy. Z góry dzięki. Koledzy nikt tematu nie przerabiał?- wymiana radia
A no będzie. Bose gra o półkę lepiej po przesiadce z Concerta. No ale to i tak niska półka. Dobre 2 way na przód i fajny szybki subik w bagażniku miażdży bose pod każdym względem.- wymiana radia
Od razu uprzedzam przed nowymi wynalazkami Alpine. Kupuj tylko modele starsze z serii CDA. CDE i nowsze olej bo to syf który nie gra. Chyba , że lubisz bajery a grac może kiepsko;] Polecam 7893/7894 , 9812/9815 , 9855 (trochę ostrzy na górze ale jest git) , 9833 i 9835 (różnią się wyświetlaczem na korzyść tego drugiego). Ogólnie 9835 to chyba jedno z najlepszych jednostek tej firmy.- wymiana radia
Jakie radio chcesz dokładnie włożyć? http://allegro.pl/radio-blaupunkt-sydney-220-bt-mp3-ramka-audi-a4-b6-i4645954261.html Napisz do delikwenta żeby sprzedał Ci samą ramkę. Na bank Ci podpowie co będzie pasowało.- Jaki akumulator kupić do Audi?
Nie chce zakładać nowego tematu bo to bezsensu. W tej chwili mój akumulator to jakiś GM coś ok 60ah i ma napis 400 CCA DIN. Posiada on magiczne oko do kontroli. Układ jest taki , że niezależnie czy jest naładowany czy rozładowany to oczko jest czarne. Wystarczy , że pochyle aku lekko i robi się zielone. Odkręcałem wszystkie korki i widać wodę ale nie wiem dokładnie jaki ma być jej stan. Jest jakieś 3-4cm od wlewu. Ogólnie auto na nim kręci ale zauważyłem , że dość szybko się rozładowuję. Wystarczy posłuchać średnio głośno radia (6 głośników nokii + sub) przez 2-3 godz i już wolniej kręci.- 1.8 Adr Nierówna Praca I Wypadanie Zapłonu.
To nic strasznego się nie stało a NGK to i tak gów..o. Może z cewką jest coś nie halo skoro się tak dzieje. Co do przewodów to nie przepłać tylko. Może warto kupić u forumowego sprzedawcy. Dzik miał je zawsze w dobrej cenie. jednak nie dorabiam kluczyków do swojego (tak tyle czasu nie jeździł) tylko wymieniam komplet ecu+immo+stacyjka+wkładki drzwi. Do tego dostaje 4 dorobione kluczyki. Przy okazji wyjdzie czy moje problemy to wina ecu bo z kompletem wkładam drugi. Wszystko musi być tego samego auta.- Czy będzie pasować? 18" 8Jx5x112 ET47
Opona to 225/40 lub jak wolisz trochę wygodniej (czuć różnicę) to 235/40 taka też lepiej zakryje rant felgi. Same koła będą pasowały ale żeby to wyglądało raczej będziesz musiał wrzucić jakiś dystans z 10mm na tył chociaż.- Spoty Olsztyńskie
Nie znam Cie ale auto owszem Auto rzuca się w oczy. Tak trzymać- Spoty Olsztyńskie
Na bank kursuje po morągu Charakterystyczne auto- Spoty Olsztyńskie
Sorry koledzy kogo jest ta zielona A3 na pomarańczowych felgach? 5 zdjęcie z czołgami. Wydaje mi się, że kręci się po Morągu.- [B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
Na 1BA stoi chyba coś ok 67-68cm od gleby do błotnika.- Jaki akumulator kupić do Audi?
Ładowanie 14-14.4 więc nie za duże. To w benzynach stosują sprzęgła w alternatorach? Myślałem , że są tylko w dieslach.- [B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
Macie jakiś patent jak to spawać? Chce to zrobić sam jeśli da się bez dużego nakładu kasy. U mnie w okolicy nikt tego nie robi. Jakie koła wybrałeś? Oprócz braku kół brakuje też lekkiej gleby. Chociaż -30 a najlepiej 40/35- Jaki akumulator kupić do Audi?
wysiadł bo kupiłes s5 a powinien byc s4 jezdziłes na wiecznie niedoładowanym aku i padł normalka Kolego nie spytałeś nawet w jakim aucie jeździł. Znam się na ładowaniu aku i alternatorach. Ładowanie sprawdzane co ok 3 msc. Auto to A80 2.8 V6. Altek 120A w pełni sprawny. Aku dobrany według wymogów. Nawet teraz mógłbym założyć sobie S5 do B5 bo wymieniam Alternator na 120A. Myślę , że nawet przy 90A nie było by problemu z jego ładowaniem ale to chłam i nie kupie nigdy już baterii z Boscha. Ogólnie na necie też zbytnio przychylnych opinii nie mają. Zostaje Topla Top vs Fiamm. Kasy nie żałuje. Wybiorę lepszy. - Rozrząd prawdopodobnie hydrauliczny napinacz, pomoc w wyborze części