Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mesiah

Pasjonat - L
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mesiah

  1. Myślę , ze mam kogoś kto ma. Podeślę Ci na PW.
  2. Są też Bosche z normalną śrubką bez tej wtyczki na 2 piny. Jeśli jeszcze nie kupiłeś załatwię Ci taki 90A.
  3. Według mnie nie ma sensu dłużej tego ciągnąć. Nawet Dzik Ci się udzielił w temacie Bierz wszystko u niego i tyle. Co kupić już wiesz. Przy okazji nie zaszkodzi wymienić paski od napędu pompy wody oraz klimy.
  4. Lej co chcesz. W naszym klimacie 5w40 będzie dużo lepszym olejem. Poza tym nie wiem czy wiesz ale nasze silniki mają wadę. Smok zapycha się syfem z oleju. Po LM nie zostaje żaden syf. Przed wymianą polecam użyć też płukanki do silników LM. Kosztuje 20 parę zł a jest dobra. Puszka starcza na 5l oleju więc u ciebie wlewasz prawie całą. Mechanicy do każdego samochodu polecają 10w40. Większość z nich to debile. Uwierz mi na słowo. Pracuje w tym zawodzie. Ogólnie temat olei do tych silników jest ostro wałkowany na tym forum. Lepiej posłuchać 10 ogarniętych w temacie ludzi niż jednego mechanika który myśli , że wszystkie rozumy pozjadał.
  5. 5w40 Liqui Moly High Tec (fioletowa bańka). Najlepszy olej. Wystarczy 4l i tak wszystkiego nie wlejesz. Filtr oleju Knecht albo Mann
  6. Części szukaj tu na forum. Pisz do Dzik'a on Ci wszystko znajdzie i da dobra cenę. Rolki INA (w pudełku będą zapewne NTN czyli wypas) napinacz hydrauliczny INA , pasek Conti i pompa wody HEPU lub SKF. To sprawdzony komplet. 1200zł za części i robociznę to ostre przegięcie. To nie vałka w dieslu
  7. Koleś przesadził z ceną bo takie można kupić poniżej 500zł ale to według mnie jedyne radio z SD , USB itp które gra jak należy. Dodatkowo ma aktywną zwrotnicę i wygląda jeszcze ok. http://allegro.pl/jvc-kd-sh1000-usb-karta-sd-cd-mp3-gwarancja-i4718306428.html Szukaj takiego jeśli musisz mieć USB. Jeśli nie , tylko Alpine CDA albo Clarion (958RMC) Znalazłem taniej. http://olx.pl/oferta/radioodtwarzacz-jvc-kd-sh1000-CID5-ID6JSqt.html#5266f0a070 . Stan pewnie nie tak ładny ale raczej ok. Dzwoń do gościa , proś o lepsze zdjęcia i proponuj 450 z wysyłką kurierem w cenie. Zgodzi się na bank.
  8. -20 Według mnie nie warto. Eibach -30 to minimum. Lekka poprawa serii tylko i za bardzo tego nie widać.
  9. Przy ET 43 żeby to ładnie wyglądało idealnie by pasował dystans 5mm przód i 10mm tył. Wtedy wygląda porządnie i prowadzenie auta się poprawia. Akurat w tym aspekcie nie rozumiem trzymania się fabryki. Fabryka nie wszystko robi NAJ. Często wręcz przeciwnie. Co do 17 radze trzymać się oryginalnych wzorów.
  10. Daj sobie spokój od razu. Alpina z tej serii gra gorzej niż nowy kenwood za 300zł który jest śmieciem. Na bank concert ze zmieniarki zagra lepiej niż ten szajs z usb.
  11. Witam. Z racji awarii swojego alternatora i rozbudowy car audio pomyślałem o podmiance go na coś mocniejszego. Interesuje mnie Bosch 120A. Pytanie czy podchodzą one p&p do ADR'a? Fabrycznie siedział Valeo 90A ale nie chce montować już altka tej firmy. Z góry dzięki. Koledzy nikt tematu nie przerabiał?
  12. A no będzie. Bose gra o półkę lepiej po przesiadce z Concerta. No ale to i tak niska półka. Dobre 2 way na przód i fajny szybki subik w bagażniku miażdży bose pod każdym względem.
  13. Od razu uprzedzam przed nowymi wynalazkami Alpine. Kupuj tylko modele starsze z serii CDA. CDE i nowsze olej bo to syf który nie gra. Chyba , że lubisz bajery a grac może kiepsko;] Polecam 7893/7894 , 9812/9815 , 9855 (trochę ostrzy na górze ale jest git) , 9833 i 9835 (różnią się wyświetlaczem na korzyść tego drugiego). Ogólnie 9835 to chyba jedno z najlepszych jednostek tej firmy.
  14. Jakie radio chcesz dokładnie włożyć? http://allegro.pl/radio-blaupunkt-sydney-220-bt-mp3-ramka-audi-a4-b6-i4645954261.html Napisz do delikwenta żeby sprzedał Ci samą ramkę. Na bank Ci podpowie co będzie pasowało.
  15. Nie chce zakładać nowego tematu bo to bezsensu. W tej chwili mój akumulator to jakiś GM coś ok 60ah i ma napis 400 CCA DIN. Posiada on magiczne oko do kontroli. Układ jest taki , że niezależnie czy jest naładowany czy rozładowany to oczko jest czarne. Wystarczy , że pochyle aku lekko i robi się zielone. Odkręcałem wszystkie korki i widać wodę ale nie wiem dokładnie jaki ma być jej stan. Jest jakieś 3-4cm od wlewu. Ogólnie auto na nim kręci ale zauważyłem , że dość szybko się rozładowuję. Wystarczy posłuchać średnio głośno radia (6 głośników nokii + sub) przez 2-3 godz i już wolniej kręci.
  16. To nic strasznego się nie stało a NGK to i tak gów..o. Może z cewką jest coś nie halo skoro się tak dzieje. Co do przewodów to nie przepłać tylko. Może warto kupić u forumowego sprzedawcy. Dzik miał je zawsze w dobrej cenie. jednak nie dorabiam kluczyków do swojego (tak tyle czasu nie jeździł) tylko wymieniam komplet ecu+immo+stacyjka+wkładki drzwi. Do tego dostaje 4 dorobione kluczyki. Przy okazji wyjdzie czy moje problemy to wina ecu bo z kompletem wkładam drugi. Wszystko musi być tego samego auta.
  17. Opona to 225/40 lub jak wolisz trochę wygodniej (czuć różnicę) to 235/40 taka też lepiej zakryje rant felgi. Same koła będą pasowały ale żeby to wyglądało raczej będziesz musiał wrzucić jakiś dystans z 10mm na tył chociaż.
  18. Nie znam Cie ale auto owszem Auto rzuca się w oczy. Tak trzymać
  19. Na bank kursuje po morągu Charakterystyczne auto
  20. Sorry koledzy kogo jest ta zielona A3 na pomarańczowych felgach? 5 zdjęcie z czołgami. Wydaje mi się, że kręci się po Morągu.
  21. Na 1BA stoi chyba coś ok 67-68cm od gleby do błotnika.
  22. Ładowanie 14-14.4 więc nie za duże. To w benzynach stosują sprzęgła w alternatorach? Myślałem , że są tylko w dieslach.
  23. Macie jakiś patent jak to spawać? Chce to zrobić sam jeśli da się bez dużego nakładu kasy. U mnie w okolicy nikt tego nie robi. Jakie koła wybrałeś? Oprócz braku kół brakuje też lekkiej gleby. Chociaż -30 a najlepiej 40/35
  24. wysiadł bo kupiłes s5 a powinien byc s4 jezdziłes na wiecznie niedoładowanym aku i padł normalka Kolego nie spytałeś nawet w jakim aucie jeździł. Znam się na ładowaniu aku i alternatorach. Ładowanie sprawdzane co ok 3 msc. Auto to A80 2.8 V6. Altek 120A w pełni sprawny. Aku dobrany według wymogów. Nawet teraz mógłbym założyć sobie S5 do B5 bo wymieniam Alternator na 120A. Myślę , że nawet przy 90A nie było by problemu z jego ładowaniem ale to chłam i nie kupie nigdy już baterii z Boscha. Ogólnie na necie też zbytnio przychylnych opinii nie mają. Zostaje Topla Top vs Fiamm. Kasy nie żałuje. Wybiorę lepszy.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.