Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rex

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rex

  1. 2.5 XT. Po naszemu 2.5 Turbo Seria 230, ale mam jakieś wrażenie, że jest za***iście zdrowa. W przyszłym tygodniu planuję wypad na MAHA do Gliwic jeśli będą mieli termin.
  2. Znaczy się mocniejsza
  3. Powiem tak: Do mojego B6 tego na pewno porównywać nie można jeśli chodzi o zapierdalanie. Inna liga.
  4. To taki traktorek co nie jeden pseudo-sportowy wóz objedzie
  5. Cuberos, szukałem Legacy w kombiaku, manualu i 2.5 XT ale po prostu nie było. rtocki - ale ja nie kupiłem klekota Mówię o nim traktor bo jak takowy wygląda I żeby nie było - najpiękniejszy to on na pewno nie jest, ale uniwersalny - w piździeeeeeec, a mi oto chodziło.
  6. Miałem lukać eSe w Bielsku. Byłem u kobiety w Kętach i oczywiście byłem umówiony na tel potwierdzający wizytę. Jak to najczęściej bywa - nie dodzwoniłem sie. Troche się zirytowałem że tak powiem i otwarłem allegro i lukam sobie S4, S6 i myślę...a wejdę na Subaru i... Jedyny Forester, który mnie zainteresował na allegro był dosłownie 5 minut drogi od Kęt (Bujaków). No to tel do gościa i 30 minut później jestem na oględzinach. Autko kupione w ASO w Bielsku, serwisowane tam od 0 do wczoraj VIN sprawdzony - żadnych incydentów, generalnie mało się pier**liło, praktycznie same przeglądy. Zrobiłem zaliczkę tydzień temu a dziś przyjechałem odebrać auto
  7. Nie, nie cuberos Tamten to matczyny Poza tym 2.0 XT i w starszej budzie
  8. Forek jest lżejszy od mojej "byłej" prawie o 100 kilo
  9. Dziś nie wiem czy na Ryby nie skocze, więc może być wcześniejsza okazja do oglądniecia A dupowozem jest: Subaru Forester 2.5 XT Czorne 2007 rok 99 000 przebieg (czyli auto sporo jeżdżone). W środku golas, nawet cham ESP nie ma a w piździec by się przydało, co już zdążyłem zauważyć
  10. Miśki...mam prośbę. Bardzo ładnie proszę o zabranie aparatu na spocika. Chciałbym zrobić pare fotek traktora
  11. Heja Panowie, powinno mi się udać jutro wpaść :gwizdanie: Co prawda nie Audi, ale traktor przynajmniej ma
  12. Poź Dzięki Panowie, najprawdopodobniej tam zrobię remap.
  13. Miśki, ja natomiast mam pytanko o ProjektXS (Kraków): Mój dobry kumpel robił tam swego czasu Eclipsa 2.0T i absolutnie nie narzekał (zakres zmian był dość szeroki). Macie jakieś opinie, komentarze Wasze/znajomych na temat wyżej wymionego tunera?
  14. Może... :gwizdanie:
  15. Bernardyn rządzi Tyle że trzeba kur... kombiaka dla niego kupować
  16. rex odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Miśki, dzwonił do mnie właśnie gość sprzedający tą S4 i muszę z przykrością stwierdzić, iż mnie nie będzie. Chodzi oto, że miałem zostawić swoją furę w rozliczeniu, jednakże on dopiero teraz stwierdził, że nie opłaca mu się dołożyć tysiąc-półtora, żeby zamiana aut miała miejsce. Przepraszam Was za zamieszanie, jednakże dopiero teraz dostałem takie info, więc od razu i Wam przekazuję...
  17. rex odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Michał, jeśli to przeczytasz, dałbyś radę wziąć ze sobą tego VAG'a ? Byłbym Ci niezmiernie wdzięczny.[br]Dopisany: 11 Styczeń 2009, 01:08
  18. rex odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Hehe, jutro będziemy sprawdzać. Ja biorę na siebie stan zewnętrzny. Konkretne dzięki BTW: Macie może VAG'a, że tak się zapytam :gwizdanie: ?
  19. rex odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    W to że w PL była serwisowana w ASO to nawet się nie łudzę Chodzi mi przede wszystkim od Szwajcarię.
  20. rex odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Sprawdzałem od razu jak dostałem nr. Ale wiesz, mi bardziej chodzi o to czy fura rzeczywiście była serwisowana w ASO i o jej historię
  21. rex odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Michał, kumam, either way thx i do jutera Tomek: byłbym wdzięczny, jeśli możesz... Dam znać Bryńce, jak będę chwile przed Radomiem.
  22. rex odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Dokładnie, dzisiaj go nie było. Mam nr VIN, swoją droga, Bryniu, w Radomiu jest jakieś ASO Audi lub grupy VAG, żebym mógł sobie go sprawdzić?
  23. rex odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Jestem z gościem umówiony w komisie ok. 14
  24. rex odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Dzięki wielkie Brynia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.