Treść opublikowana przez rex
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
2.5 XT. Po naszemu 2.5 Turbo Seria 230, ale mam jakieś wrażenie, że jest za***iście zdrowa. W przyszłym tygodniu planuję wypad na MAHA do Gliwic jeśli będą mieli termin.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Znaczy się mocniejsza
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powiem tak: Do mojego B6 tego na pewno porównywać nie można jeśli chodzi o zapierdalanie. Inna liga.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To taki traktorek co nie jeden pseudo-sportowy wóz objedzie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cuberos, szukałem Legacy w kombiaku, manualu i 2.5 XT ale po prostu nie było. rtocki - ale ja nie kupiłem klekota Mówię o nim traktor bo jak takowy wygląda I żeby nie było - najpiękniejszy to on na pewno nie jest, ale uniwersalny - w piździeeeeeec, a mi oto chodziło.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Miałem lukać eSe w Bielsku. Byłem u kobiety w Kętach i oczywiście byłem umówiony na tel potwierdzający wizytę. Jak to najczęściej bywa - nie dodzwoniłem sie. Troche się zirytowałem że tak powiem i otwarłem allegro i lukam sobie S4, S6 i myślę...a wejdę na Subaru i... Jedyny Forester, który mnie zainteresował na allegro był dosłownie 5 minut drogi od Kęt (Bujaków). No to tel do gościa i 30 minut później jestem na oględzinach. Autko kupione w ASO w Bielsku, serwisowane tam od 0 do wczoraj VIN sprawdzony - żadnych incydentów, generalnie mało się pier**liło, praktycznie same przeglądy. Zrobiłem zaliczkę tydzień temu a dziś przyjechałem odebrać auto
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie, nie cuberos Tamten to matczyny Poza tym 2.0 XT i w starszej budzie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Forek jest lżejszy od mojej "byłej" prawie o 100 kilo
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dziś nie wiem czy na Ryby nie skocze, więc może być wcześniejsza okazja do oglądniecia A dupowozem jest: Subaru Forester 2.5 XT Czorne 2007 rok 99 000 przebieg (czyli auto sporo jeżdżone). W środku golas, nawet cham ESP nie ma a w piździec by się przydało, co już zdążyłem zauważyć
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Miśki...mam prośbę. Bardzo ładnie proszę o zabranie aparatu na spocika. Chciałbym zrobić pare fotek traktora
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Heja Panowie, powinno mi się udać jutro wpaść :gwizdanie: Co prawda nie Audi, ale traktor przynajmniej ma- Dobrzy chiptunerzy
Poź Dzięki Panowie, najprawdopodobniej tam zrobię remap.- Dobrzy chiptunerzy
Miśki, ja natomiast mam pytanko o ProjektXS (Kraków): Mój dobry kumpel robił tam swego czasu Eclipsa 2.0T i absolutnie nie narzekał (zakres zmian był dość szeroki). Macie jakieś opinie, komentarze Wasze/znajomych na temat wyżej wymionego tunera?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Może... :gwizdanie:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bernardyn rządzi Tyle że trzeba kur... kombiaka dla niego kupować- SPOTY RADOMSKIE
Miśki, dzwonił do mnie właśnie gość sprzedający tą S4 i muszę z przykrością stwierdzić, iż mnie nie będzie. Chodzi oto, że miałem zostawić swoją furę w rozliczeniu, jednakże on dopiero teraz stwierdził, że nie opłaca mu się dołożyć tysiąc-półtora, żeby zamiana aut miała miejsce. Przepraszam Was za zamieszanie, jednakże dopiero teraz dostałem takie info, więc od razu i Wam przekazuję...- SPOTY RADOMSKIE
Michał, jeśli to przeczytasz, dałbyś radę wziąć ze sobą tego VAG'a ? Byłbym Ci niezmiernie wdzięczny.[br]Dopisany: 11 Styczeń 2009, 01:08- SPOTY RADOMSKIE
Hehe, jutro będziemy sprawdzać. Ja biorę na siebie stan zewnętrzny. Konkretne dzięki BTW: Macie może VAG'a, że tak się zapytam :gwizdanie: ?- SPOTY RADOMSKIE
W to że w PL była serwisowana w ASO to nawet się nie łudzę Chodzi mi przede wszystkim od Szwajcarię.- SPOTY RADOMSKIE
Sprawdzałem od razu jak dostałem nr. Ale wiesz, mi bardziej chodzi o to czy fura rzeczywiście była serwisowana w ASO i o jej historię- SPOTY RADOMSKIE
Michał, kumam, either way thx i do jutera Tomek: byłbym wdzięczny, jeśli możesz... Dam znać Bryńce, jak będę chwile przed Radomiem.- SPOTY RADOMSKIE
Dokładnie, dzisiaj go nie było. Mam nr VIN, swoją droga, Bryniu, w Radomiu jest jakieś ASO Audi lub grupy VAG, żebym mógł sobie go sprawdzić?- SPOTY RADOMSKIE
Jestem z gościem umówiony w komisie ok. 14- SPOTY RADOMSKIE
Dzięki wielkie Brynia - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!