Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rex

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rex

  1. Dzięki za spota Panowie A powaga, Wasze opowieści kibicowskie - P.S. Themon - Dobre auto :polew:
  2. My będziemy pewnie jednak koło 20, bo cuberos prosił żeby po niego wpaść o 19.45
  3. Poź, spoko, jak mam tym urazić czyjeś uczucia to nie ma tematu W następnej wersji Zatora czy czegoś podobnego : się pośpiewa
  4. Eeee....Piotrek, jak szacowne gremium będzie miało coś przeciwko (a już ma, więc pomysł praktycznie na pewno odpada), to wtedy na pewno nie. Co innego na spotach typu Zator
  5. A "Sokołów" to już nie pamiętam
  6. Flyer, kilka razy pieśń była już śpiewana na różnego rodzaju spotach i mini-zlocikach. Nikogo (a przynajmniej nikt mi tego nie sygnalizował) wykonywanie Bogurodzicy nie uraziło, natomiast jeśli poprzez śpiewanie jej miałbym urazić czyjeś uczucia/przekonania to odstąpię od tego pomysłu. Tak więc, proszę o opinie
  7. Bogurodzica była pieśnią bojową rycerstwa polskiego. Była również obecna podczas koronacji królów. Co więcej, stała się hymnem dynastii Jagiellonów. Pragnąłbym aby została zaśpiewana dla podkreślenia wyjątkowości dni w ciągu których odbywa się spot.
  8. http://www.usc.edu/go/polish_music/repertoi/bogurodzica_mazowsze.rm Oto link, jak poprawnie śpiewać piosnkę tę
  9. Bardzo proszę o zaznajomienie się z tematem http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=26191.new#new
  10. Mam małą petycję/prośbę do wszystkich jadących do Wisły... Mianowicię, proszę zaznajomić się z tekstem pierwszej zwrotki tej oto pieśni http://www.religijne.axt.pl/?a=u&i=172 Po odpowiednim "wejściu w klimat" , pragnąłbym aby owa pieśń została uroczyście odśpiewana na zlocie. Niestety, nie ma nagrania wykonania tego "songa" zarówno ze spotów w Opolu jak i z ostatniego w Zatorze, ale myślę iż będę w stanie poprowadzić nasz "chór" Jeszcze raz bardzo proszę o ustosunkowanie się do mojej prośby
  11. Zależnie od pogody. Jak faktycznie zacznie się robić ładniej i temp. zaczną regularnie oscylować w okolicach 10 stopni to znaczy że to będzie odpowiedni moment Nie mogę sobie pozwolić na jazdę na łysych letnich gdy na zewnątrz temperatura około 0
  12. jak się wybiorę to wezmę Twoje słowa pod uwagę trochę chcę jeszcze pożyć Madryt to dość specyficzne miasto pod tym względem. Centrum : Atleti Obrzeża: Atleti Dzielnice bogatsze: Real Kastylia: Real Ogólnie Atleti ma duuuużo bardziej hardcorowych kibiców niż Królewscy. Real kiedyś miał swoje UltraSur, ale teraz to już bardziej mit niż coś konkretnego Podobnie jak z większością ekip w Hiszpanii (może oprócz Atleti i Athleticu Bilbao). Zresztą, w samej Barcelonie przez 5 dni łaziłem w koszulce Atletico (fakt, centrum i miejsca turystyczne), ale nawet się na mnie nikt krzywo nie patrzył. Powiem więcej, na mecz Barcy poszedłem w koszulce Atleti
  13. :polew: :polew: a łyżka na to niemożliwe :gwizdanie: Cóż adi, pojedź kiedyś do Madrytu (centrum czy też obrzeża), krzyknij Real - życzę powodzenia :polew:
  14. Barca ku.wa! Real ku.wa! Tylko i Zawsze Czerwono-Biali!
  15. Barca puta! Real puta! Solo y Siempre Rojiblancos!
  16. Longinus - szczere graty Wygląd - kozak
  17. Taka anegdota: Miałem kiedyś rozrypany łeb po krążku (grałem w hokeja), pojechałem z kumplem na Łazarza (on prowadził). Wchodzę tam i się pytam czy mogą mnie zszyć, a kobieta na to: -Czy Pan jest ze Śródmieścia lub okolic? -Nie z Rząski, tuż poza Krakowem. -To proszę jechać gdzie indziej, my Pana nie przyjmiemy. Zapytałem się co by było gdybym był bez ręki, czy też by mnie nie przyjęli. Wtedy zaległa cisza...
  18. Ale spuścizna została
  19. Danke schon bitte :polew: Nie xywa się liczy a maxyma: Jam jest Żyd, Żyd nie pies Ja pier.olę GTS
  20. Nieee...powiedziałem że mi sraka Zwisła z d*py. OMG.... co za poziom :polew:
  21. Mam powtórzyć to co "mówiłem" jak wychodziłem z kibla w Zatorze :decayed: ?
  22. Oj tak. Szczególnie ta Pani pod Dominiką Cubra
  23. faktycznie nieźle to wygląda... :tongue4: :shocked: Nawet nie wiedziałem że mam tak sexowny tyłek :polew: :naughty:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.