Treść opublikowana przez Buszek
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
mam "jeszcze" ale jak ogarne jak sie dostac pod auto bede myslal nad podciagnieciem rury wyrzej bo plecionka tre lekko o garby, tzn jak nie dam rady ominac, bo tak to musze miedzy garbami latac:polew: jak pgarne ten temat to pomyslimy czy da rade nizej:kox: ---------- Post dopisany at 18:43 ---------- Poprzedni post napisany at 18:41 ---------- pytanie mialbym cos do odebrania w st helens ma ktos kogos zaufanego tam? albo czy ktos z okolic, brat lusterka wyhaczyl do rovera i musi je tylko jakos zgarnac, bo odbior osobisty
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
wrzuce wrzuce narazie takie pogladowe fura nie umyta, nizej nie moge wglada ze stoi wysoko ale nadkole 62cm nad ziemia, fele 18" a juz rura wadzi na bumpach:facepalm: jak dam rade jakos rure podciagnac, to zglebie jeszcze bardziej:decayed:
-
Piłka nożna
Arsenal 2:1
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
W sumie mam num do niego bo robił mi auto ale do luton mi sie nie chce lecieć, a tu przez warsztat dużo kasuja:decayed: ---------- Post dopisany 18-09-2012 at 18:20 ---------- Poprzedni post napisany 02-09-2012 at 22:03 ---------- Fura zglebiona
-
Jaki laptop do domu?
Polecam z serii hp https://m.hpdirect.com/hp/product/detail.do?itemId=B2S72AV&categoryId=1750384&path=Home%257CLaptops%257CENVY%257CHP%2BENVY%2BSleekbook%2B%2B6z-1000 Popatrz na te serie ja jestem zadowolony, tylko DVD nie maja ale tak to cieniutkie szybki rozejrzyj sie za nimi w pl nie pamietam czy mam dokładnie ten ale z tej serii i zawałem za swój koło £650
-
Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje
jak dla mnie zostaje przy swoim 4s nie bede przeplacac za nic pisza ze ten i5 bedzie mial nowy ios ale co z tego jak na 3gs 4 i 4s tez bedzie dzialac trzeba miec cos z glowa by przesiadac sie z 4s na 5:facepalm: porazka po calej lini i do tego ludzie maja jazde z autami w macie to i na telefon musieli wrzucic w mat:polew: za malo dali w nowym iphonie a za duzo gadali ale to normalne i czlowiek zdarzyl sie przyzwyczaic a porownywanie szajsunga z szajsfonem to glupota bo i jedno i drugie ma swoich klientow, swoje wady i zalety:decayed:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
pewnie masz nizej jak mniejsze felgi ale ja nizej nie moglem bo rura wadzi o hopki:facepalm: ---------- Post dopisany at 20:28 ---------- Poprzedni post napisany at 20:17 ---------- tak teraz siedzi caly: <br /><br />
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no to pany jest gleba:kox: nadkola na wysokosci 62cm, nizej nie moglem bo na garbach wadzi rura w tym miejscu co nad tylnym napedem idzie:facepalm:
-
[B6 BBK] S4 USA - silver arrow :)
mega buda:kox: zgleb go tylko troche, mam nadzieje ze zobacze na zlocie jak to ega przyjade:decayed: bo Bartka widzialem tylko na parkingu, szkoda mu bylo na paliwo chyba:polew:
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
Młody malowalem białym sprejem na próbę na plastiku, 4 warstwy jak dla mnie słabo kryje Chciałem zobaczyć jak bardzo różni sie od mojego białego ale widzę ze mój to kość słoniowa przy tym:polew: pistoletem pewnie było by lepiej ale i tak myśle ze wiecej trzeba warstw położyć
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
Biały lipnie kryje trzeba dużo na czarny warstw nałożyć
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
Dobra Pany głupie pytanie ale zamówiłem plasti dip i chciałem pomalować dokładki zdarzaka i teraz jak to sie je Czym i co zrobić przed malowaniem najlepiej i jak sie to ma do plastikowych dokladek:decayed:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Plebanks to graty autka:decayed: moze w tym roku jak zawitam w egu to i sam popodziwiam:kox:
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
No to zarabiscie szykuje sie gwint:kox: ---------- Post dopisany 02-09-2012 at 19:08 ---------- Poprzedni post napisany 25-08-2012 at 17:31 ---------- Pany gdzie zrobię w Londynie zbieżność? Nie wiem gdzie walić a będę musiał bo zawias wstawiam i wiem ze trzeba
-
Piłka nożna
Arsenal 2:0 z Liverpool'em No to w końcu nowe transfery pokazały ze nawet bez songa i rvp dobrze grają
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
kozaki:slina:
-
dobre kwatery 3miasto nie daleko morza....??
kawalek od gda ale jakbys nie mogl nic ogarnac to polecam: Wynajem Pokoi ?Kacper? kumpla rodzice wynajmuja
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
W tych kolorach te auta jakieś takie bezpłciowe Szału nie robią, w ogóle b6 w sedanie jest brzydsze od kombi, czemu nie kombi?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Latał na forum chłopak s8 ale ta starsza najlepsza Sam mam 23 i s8 jakby wpadło to bym nie pogardzil ---------- Post dopisany at 09:50 ---------- Poprzedni post napisany at 09:49 ---------- Nie chcesz s4/b5 to bierz rs4 nikt sie śmiać nie będzie ze przesiadles sie na starszy Do mnie właśnie jedzie gwint (wreszcie) na dniach zakładam
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
No jak dla mnie to kozak szukaj cos w tym stylu u mnie na ulicy ma koleś taka żółta w sedanie kox:kox:
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Pany wysyłał ktoś z was jakieś części samolotem do pl? Czyt przewoził w bagażu tym dużym ? Bo mam zawias do przywiezienia i może mi starszy wziąć go w bagażu dużym a nie wiem czy można:decayed:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no to chyba na plus właśnie bo linia a5/s5 jest mniej dziadkowata niż a4/s4 Patrz No domyslil sie Nie No taki zart poleciał
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Albo dziadkiem który woli a5:decayed:- Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
A jak auto na polskich:decayed: - Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody