Treść opublikowana przez Buszek
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Siema Moj tata tankuje raz zwykly raz dynamic na lotosie
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
stowa bartek u mnie dzis wpadlo cos nowego do autka :kox: :evil:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
musze wlasnie do kumpla tutaj na miejscu podbic bo on jezdzi na 18 tylko tych pelniejszych chyba z s8 wzor nie pamietam ale wlasnie jaki on ma et
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
43 o ile pamietam[br]Dopisany: 02 Luty 2012, 19:57_________________________________________________Dokladnie to sa ronal 18" 8J et43
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Alvaro mam ten numer od kolesia on mial ne na a6 sline 2006 i tak sie zastanawiam czy rozstaw ten sam jest w niej
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
chlopaki felgi od a6 kod: 8E0 601 025 AK bez problemu wejda na moja ??
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
daje No ale chodzi mi o bete
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
dziadek ja mam taka rozkmine te a5 to sciema nie?? bo przeciez kto o zdrowych zmyslach rezygnuje z duzego auta gdzie rodzina sie powieksza i wsiada w mniejsze
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Dokladnie
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
no to graty a to hmm to opis auta ?? rsik
-
[ALL] Nasze podróże do PL.
no i w ta strone spalanko juz 8,5-8,8 ale srednio 130-140
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
normalnie nie uwierze poki nie zobacze
-
[ALL] Nasze podróże do PL.
120km/h i dla przypomnienia 1.8T w b5 nie ma 6 [br]Dopisany: 18 Styczeń 2012, 22:30_________________________________________________tez jazda nie dla mnie ale stwierdzilem ze dam rade no w polsce podskoczylo do 7,6-7,8 ale to i tak srednio wyszlo mi ok 7,6 po baku to liczylem i wg fisa
-
[ALL] Nasze podróże do PL.
jadac do pl spalanko zszedlem do 7,4 jutro zobaczymy jak bedzie powrot, ogolnie trasa 1650km
-
[ALL] KARY I WYKROCZENIA !!!
punkty?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
adam wlasnie najpierw musze dobre radyjko poszukac bo chce dorwac stacje multimedialna pod 1din w dobrej cenie ale to tam w uk mozecie jakies pomysly zarzucic za czym sie ogladac ma byc cos w ten styl: http://www.ebay.co.uk/itm/Alpine-IVA-D106R-7-Touch-Screen-CD-Radio-DVD-Player-New-and-Fully-Guarateed-/120803098896?pt=UK_In_Car_Technology&hash=item1c206d0110 ostatecznie tez cos na pilota bez dotyku by cenowo troche zejsc
-
[B5 AEB] 1,8T quattro by Buszek
szkoda ze dokladek i progow i listew nie pomalowales na bialo czarny dach 18" i gleba (szukaj od razu gwinta, bo bedziesz zalowal) zrobia robote , no i lampki przod nie malowalem bo mysle dac body s lub rs ale pierw kola i dach[br]Dopisany: 02 Lipiec 2010, 22:32_________________________________________________Po dlugiej przerwie czas cos wstawic rezanko lamp na poliftowe: zmiana dekorow z szarych na kremowe, dzieki nosb jak dla mnie prezentuja sie : [br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 12:51_________________________________________________zostalo jeszcze zawieszenie 1be do zalozenia ale to po sylwestrze [br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 12:51_________________________________________________male rezanko foty 1str
-
[B5 AEB] Projekt Car-Audio by Buszek
adam tez myslalem nad 16 z przodu ale stwierdzilem ze chce jak najbardziej by autko bylo w oryginalnym stanie i nie chcialem nic tam rezac z boczkami obecnie wyglusilem jak napisalem matami i sie sprawdza ale jak rozwale glosniki to slychac na zewnatrz konkretnie mozna na spocie stac obok auta i jak z radia z tym ze bez trzeszczenia blachy jak to wiekszosci burakowozow pomysl na zabudowe w glowie mam ale to jak napisalem nastepnym razem jak przyjade do ega, ogolnie zoabczymy nad wzmakiem i subem bo chce je dopasowac do glosnikow moze wezme jakis inny ale nawazniejsze by gral ekstra przy tych glosnikach
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
trzeba byłozagadac jak zaczęłeś zabawę z CA ... co nie co bym ci podpowiedział glosniki i wygluszanie nie bylo problemu gadalem z kolesiem z autoradexu i podpowiedzial co i jak, przyda sie pewnie pomoc jak przyjade nastepnym razem by pociagnac kable do wzmaka i suba
-
[B5 AEB] Projekt Car-Audio by Buszek
a po przesiadce z infinity ktora lepiej u ciebie daje?? bo ja mialem propozycje albo gto seria albo infinity
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ja jutro zawijam spowrotem do uk ale za miecha moze wpadne z kumplem po jego auto
-
[ALL B5] Rezanie i montaż halogenów z polifta w zderzak przedliftowy
moj to w ogole jakas wersja skandynawska z tego co wiem, np podswietla mi sie zegar bez wlaczenia swiatel tylko po wlozeniu kluczyka u mnie to nic spawane nie bylo spawarka do plastiku tylko klejone, i pomalowane: na foto widac jeszcze klej ale po spasowaniu do auta juz wszystko wyglada jak oryginalne
-
[B5 AEB] Projekt Car-Audio by Buszek
a nie myslales by wtawic tez glosniki w tylne drzwi?? ja wlasnie nie chce takiej zabudowy na srodku, mysle wcisnac gdzies w bok suba prawdopodobnie tam gdzie jest oryginalnie tylko z powiekszeniem w strone tam gdzie zmieniarka, odpada srodek bo jednak trasa do polski i wyjmowanie na nia suba to bezsens
-
Montaż tempomatu A4 B5
bankowo aeb wedlug wlepy i vinu, silnik raczej nie byl wymieniany bo serwisowany byl az do sprowadzenia do pl
-
[B5 AEB] Projekt Car-Audio by Buszek
zarzuc fote w temacie tu chetnie bym zoabczyl jak to wyglada u ciebie, a jak tuba gra przy tych glosnikach?? po montazu przednich nie myslales by tyl wymienic?? bo ja dzien po od razu stwierdzilem ze musze wymienic bo tamte wymiekaly oryginalne