Treść opublikowana przez Buszek
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
to żeś pocieszył kolegę Buszek to zawsze taki pocieszny był... kto ze ja :decayed:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Grzesiek tzn ma kopa ale jak sie smiga na wysokich obrotach a ja po dieslu przyzwyczajony do niskich
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
A no dokladnie, ale powiedzialem mu zeby jechal tam gdzie mu robili bo po wymianie tych koncowek wtryskow powinni wszystko poustawiac a nie liptona wala A jak tam autko bo widze ze na sprzedaz jakbys sprzedawal wczesniej i troche taniej to pewnie bym wzial twojego bo ten mi sie juz tak srednio podoba
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Siemka Fesu ja dodam tylko ze jak mojemu starszemu zaczal kopcic podobnie jak tobie to pozniej sypnely sie wtryski, wiec lepiej zobacz czy wszystko ok chyba ze masz ponad 2k hajsu na zbyciu Adam dzieki za pomoc tacie, cos tam mowil ze jeszcze ma problem z dawka na jalowym itp ale ponoc z toba rozmawial, ja po wymianie wszystkich tarcz i klockow teraz kaske zbieram na gwint i felgi takze jak zawitam na swieta to zostanie zrobienie sciemy i dach w czern pozdro
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
po co wyslales dowod tak z ciekawosci? wysyla sie samo prawko i aplikacje
-
Czym jezdziłeś, zanim kupiłeś Audi?
1. Lada 110 fajne to to ale lada to lada 2. audi a4 b5 2.5tdi i peugeot 106 sport (audi taty peugeot moj, 100konna mala popierdolka robila wrazenie na swiatlach ) 3. audi a4 b5 1.8T QUATTRO wkoncu Moj wymarzony :>
-
Młodzi kierowcy, a wypadki
co wy wiecie o zabijaniu wy stare d*py jestescie nie ma reguly kazdy ma mozg i powinen myslec, lecz nie kazdemu to wychodzi takie jest moje zdanie szkoda mi tylko tych co sa mlodzi i jezdza wporzo i musza placic duzo za OC itp chyba ze ma sie znajomosci i wszystko OC AC NW za 700zl
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Zaleczeq chodzi mi taki 1.9tdi z programem Adam dobra sprawa chyba sie skusze na ten wyswietlacz- [B5 ANB] Audi A4 Lift 1.8 T
co racja to racja, ja w drugiej audince smigam na 17" i rok temu byly wstawiane lemfordery wahacze, w tym roku juz wymiana... a niby na kilka lat- [B5 ANB] Audi A4 Lift 1.8 T
dajcie mu spokoj w quattro to i tak nie jedzie tak to furka bardzo fajna, daj wiecej fotek no i szkoda ze 17" jakos takie to male- Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
aaaa tam cicho byc jest zamul i tyle musze jakos adze wkrecic ze to nie jedzie by program zrobic- Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Wiem wiem ja nie swiezak bez obaw robilem logi z adadurem w 2.5tdi starszego a w tym czasu nie mialem bo kupilem i wyjezdzalem w sumie od razu do londynu Wiesz wstyd bo 2.5tdi fajnie zrobilem a ten jak padlo wyglada [br]Dopisany: 19 Sierpień 2010, 16:14_________________________________________________Ten sedanik http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=9de2219021f94231- Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
U mnie procz hamulcow tylnich to chyba nic, chociaz jakies autko takie zamulone jest ale w pl vagowany i wszystko ok, zvagowany napewno ok bo przez vipa adadur'a a zna sie chlopak ale tak autko czysta seria jeszcze, wstyd az sie nim pokazac- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Szypki12 racja koles na metalowcow robi ja 106tke mu dawalem by sciemnil i zrobil spoko tylko skasowal wtedy cos kolo 300zl za 3szyby wiec nie wiem ile za twoj wezmie ja w zime do niego podjade bo tu chca za avanta 200f albo za 300 moge miec pod lodzia u kumpla zrobione wiec zobacze jaka cene da- Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Ktos na vag event w ace cafe w tym miesiacu smiga?- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Zapomnialem sprawdzic a nie chce mi sie juz schodzic na dol ale co jak co 1.8T fajny silniczek, szkoda ze nie masz Q bo zaufaj jazda dogadaj sie moze program z walkiem zrobicie on tez ma 1.8T tylko avant, ja chce kolejne 1.9tdi bo spalanie w tym to przy jezdzie normalnej (czyt. nie zamulacz) to spalanie 10l miasto to i tak cud, no i diesel taki 150koni i wyzej lepiej sie zbiera od 1.8T- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Szypki12 za jakies 30min bede przy aucie to Ci napisze jaki ja mam zalany a tak szczerze to adam dobrze mowi mi jakos te 1.8T nie podchodzi podkrece go po wrzesniu na cos kolo 200koni a nastepny diesel mysle w b6 jakis 130konny 1.9tdi za 2latka- Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
No ja ostatnio za obiad w smazalni ryb dla 3 osob zaplacilem 150zl taki zaj..isty kraj a rzad i zycie w nim bez komentarza- [ALL] Nasze podróże do PL.
Ja kolo miecha temu trasa z elblaga do londynu ok 1690km Wyjazd o 11 z elblaga, 20 postoj w hannover'ze, 23 wyjazd, prom o godz 8, ok 12 londyn. Srednie spalanie to 9,2l wg fis. Predkosc na trasie tak do 130km/h. Tankowane elblag, slubice, dotankowac musialem we francji bo niemcy za szybko przejechane bo korcilo Podroz ok 25h w tym 3h w raichu u brata no i rozne postoje 30min i prom- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
a ja kupilem sobie motur jutro wstawie fote jak zrobie- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
adadur za wtryski i ten blad z czujnikiem co byl abs'u koszt 2t czuje ze vałka pojdzie na sprzedaz bo starsza juz ma pretensje- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
a ja mandat 100f jeb... piatek 13tego- [ALL B5] Silver Arrow - 18Zoll - low & widely!
kiepskiej baletnicy to.. :gwizdanie: jak dla mnie troche przesadzone i mysle ze te glosniki w drzwiach jesli ma to sie nazywac "profesjonalna robota" mozna by jakos ciekawiej zabudowac, ale i tak z tego jak to wyglada mysle ze dobrze gra- [ALL B5] Silver Arrow - 18Zoll - low & widely!
Glosniki a reszta ujdzie w tloku, ja wole jednak serie ale fajne laczki - Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody